Споделена история от Тинейджърски

Забърках се с лоши хора
Здравейте на 15 съм забърках се с кофти хора. Трябва да събера 3200 лева до 3месеца а ако кажа на родителите си те ми казаха че няма да се спася какво да правя? Не искам да се случи лошо на семейството ми. Казаха ми и за полиция да не си помислям

Коментари

1.   Какво чак толкова си направил, че да ти искат 3200лв? ! :O

2.   Еми, всеки си поема последствията от грешките...
Които не мисли - добро ще трябва да помисли...

3.   Ееми зави си... Може да им кажеш че имаш парите и да ги питаш къде да се срещнете. Кажи че ще отидеш с дарителя но този дарител трябва да е полицай. ако ти кажат че не можеш даотидвш с човека им кажи че искал да си купи дрога или с каквпто се занимават там и готово! Дано нищо да не ти се изкриви! Успех!

5.   Невъзможно е да намериш толкова пари и да работиш, не можеш заем да изтеглиш, не можеш на родителите да кажеш (Ще те пребия)Би ли ни казал какво точно си направил за да ти дадем точен съвет!

6.   Вaриaнтa е един- полиция!!!
Говорете ти и родителите ти с криминaлния комисaр, който ви е тaм. Ще си уредите срещa с въпросните хорa, ще имa нaокло цивилни полицaи, ще им дaдеш нa " лошите " едни белязaни пaри и товa е. През цялото време ще си зaщитен, пък и веднaгa след товa си тръгвaш. От тaм нaсетне е рaботa нa полициятa. Дори при делото ще свиделствaш при зaтворени врaти, без тяхното присъствие. Зa тях ( лошите ) ще е сaмо еднa aкция, кофти момент, нa кофти място. Никогa нямa дa рaзберaт че, ти си човекът. Със сигурност имa и други пострaдaли/рекетирaни, ще ги притиснaт ( имa си нaчини) дa си признaят. и зa поне някои други. Говори с родителите си веднaгa! След товa, прaво в полициятa, но кaжи че, искaш дa говориш с нaчaлник - криминaлист.

7.   Ако бъдеш по-конкретна и кажеш как така стана, че на 15г дължиш на някой такава сума, може да получиш и по-адекватен съвет.
Но щом си под 18г родителите ти също трябва да знаят за случая.

8.   Леле, май наистина си забъркала голяма каша! Все пак кажи на родителите си и заедно измислете какво ще правите. И друг път много внимавай, че наистина да не стане лошо.

9.   Здравей,
По-добре отиди в полицията, според мен е за наркотици, но не забравяй, че винаги можеш да се оправиш.
Стискам ти палци да се справиш и да не се забъркваш повече в батаци.

10.   Събираш джобни и почваш работа, някъде където ще приемат 15 годишно хлапе.