Споделена история от Тинейджърски

Извратен учител по физическо
Здравейте. Аз съм момиче на 17 години. Понеже се наложи да се преместим в по-голям град трябваше да сменя и училището. Първият ден беше страхотен, съучениците ми бяха много готини, дори си намерих приятели още първия ден. Вторият ден имах физическо(не ми беше от любимите предмети). Още първия ден ми бяха разказали, че има слухове, че си пада по ученички, но не обърнах внимание на това, понеже често се случва учениците да си измислят истории за учителите си. Преди часа учителя беше казал на едно момиче, че вика в кабинета си. Когато влязох той стана от бюрото и заключи врата. Започна да ме разпитва, защо съм се преместила, от къде съм, какво работят майка ми и баща ми и т. н. След като би звънеца стана от бюрото си и отключи вратата за да излезем, като докато вървяхме по коридора до физкултурния салон ме беше хванал през кръста. Започна часа и той избра мен да водя загрявката (тоест да показвам упражнения на другите). През цялото време ме наблюдаваше(поне така изглеждаше, понеже всеки път когато го погледнех той ме гледаше). И така това продължаваше всеки час по физическо два пъти седмично. Намираше си поводи да ме погали по косата, да ми намества крака или ръката, когато според него не правя правилни дадено упражнение. Някакъв ад е. Втория срок се появи някакъв час според него, който не е задължителен, но е хубаво да посещаваме(трети час седмично). Никой не посещаваше този час, но само на мен се караше че не съм го посещавала. Дори ми беше предлагал да ми помага по математика след часовете, тъй като бях излъгала, че имам да уча и не мога да посещавам допълнителния час. Срам ме е да споделя с майка ми, а с директора и дума да не става пък и няма как да се докаже такова нещо... На кой ще повярват на някакво момиче или на учител, който работи там от 20 години?

Коментари

1.   Кaк нямa дa споделиш с родителите си? !
Слушaй, нaвремето имaх един тaкъв учител, също по физическо. Тъй кaто съм спортисткa, си мислех че, преферниите му към сa свързaни с товa. Докaто не зaпочнa дa ме опипвa под шортите, дa видел дaли имaм други гaщички от долу. Един ден ме извикa нaсaме в съблекaлнятa и директно ми нaлетя, пъхнa ръкa пaк тaм и зaпочнa дa ме лигaви в опити дa ме целуне. Блъснaх го и избягaх. От тaм директно нa рaботaтa нa тaтко, ( трябвaше мaй първо при директоркaтa ) всичко му кaзaх. Тaкъв бой яде учителят, търкaля го бaщa ми нa крaченцa из дворa нa училището. Уволнихa въпросния, слaвa Богу се рaзминa без съдилищa, зaщото тaтко му беше счупил крaкa в боя. Говори с някого преди дa сa ескaлирaли нещaтa. Нaй- дибре с родителите, те вече дa нaпрaвят кaквото трябвa, без излишни екшъни, зaщото и до тaм ще стигне. Той в моментa ( учителят ) още пробвa зa реaкция и нaбирa смелост, aко мълчиш, ще реши че, нямaш нищо против внимaнието му. Действaй!

2.   Съучениците ти ще потвърдят пред директора и тогава няма как да не повярва.

3.   Има си Регионален инспекторат по образование. Жалбите се подават там.

4.   Преди да направиш каквото и да е друго, длъжна си да му се сопнеш на него без да те е срам, че някой може да чуе и прочие. Той рискува много, ако стане скандал може да си изгуби работата и репутацията и повече никъде да не го вземат. Стресни го малко. Като те пипа по косата или те хваща през кръста, се дърпаш рязко настрани и му казваш, че не ти е приятно и не искаш да ти се умилква никога повече, иначе ще се оплачеш. На 17 години не трябва да мълчиш като момиченце в такива ситуации.

5.   и при мен беше така
и да видиш заради едни момичета как цяла година боядисваше оградите на ушилището

6.   Единствените хора, с които можеш да споделиш всичко и по всяко време са родителите ти! Не ги пренебрегвай, само те ще ти помогнат всеотдайно.

7.   Ей такива не мога да ги разбера. Кво ще си траеш докато не ти се нахвърли ли? И ще го оставиш, защото никои нямало да ти повярва. Най-малкото няма да му даваш да те пипа. Толко пък да си малодушна, да оставяш някакъв дядка да те тормози

8.   Ей на такива един бой им трябва! На 12 години съм-. -Та знам срам те е да споделиш на семейството си!! На мен не ми се е случвало :D Но пък в др. класове имат учител (симпатяга) Не се интересува от тях (е като имат нужда помага) Та просто пусни жалба и прегледайте камерите и така можете да успеете!!!

9.   Просто си купи лютив спрей и го носи в теб. Ако стане нещо пръскаш и след това директори, родители. Има възможност да не е така както изглежда. Все пак човекът не е на 80, а и ти не си на 10... Не създавай проблем, преди той самият да се създаде.

10.   Хапи го по ръката на предлакътника и го зачерви. :)

11.   Омъжи се за него :)

12.   Чакай малко, в какво точно го обвиняваш?
Аз прочетох три обвинения които включват задълженията му.
1 обвинение
Запознал се лично с новата ученичка и я разпитал от кое населено място идва, къде работят родителите й, както и причина за преместването. А да и хванал за кръста докато вървят към салона.
2 обвинение
Внимателно следял дали избраната да води упражненията ученичка ги изпълнява правилно и при нужда намествал крака или ръката на ученичката.
3 обвинение
задължителния час по ФКС. Правил забележки на ученичка защо не посещава часа който е задължителен. И предложил помощта си по математически науки.
Какво му е извратеното на всичко това? Ако учителят беше жена и правеше същото пак ли щеше да я смяташ за извратена? Какви според теб са задълженията на учителя по физическо? И не мислиш ли че той иска просто да приобщи новият ученик към екипа на класа а и самият ученик да се почувства приет, като в свое училище?
Учителката по технологии на мое дете помага на децата по математика, дори едно дете беше натрупало три двойки по география и тя взе географска карта и му помогна след часовете за няколко дни да научат географията, тя извратена ли е?
Авторке знай няма забрана за учителите да те докосват, проблем е вече ако иска нещо сексуално, а в темата ти нищо сексуално не четем. Няма нито намеци, нито опиване на ерогенни зони, нито насилие? Май на теб просто не ти се иска да имаш взискателен учител.