Споделена история от Тинейджърски

Момчето в което се влюбих за първи път и което загубих завинаги.
Здравеите! За пореден път пиша в този саит, за различни проблеми и съм много благодарна на хората които ми отговарят и съветват. Да ви се връща! Извинявам се за правописните грешки. Значи ето каква е моята история. Момиче съм на 16 години. Не съм имала приятел до сега, но не съм изолирана от мъжкото внимание, просто бях влюбена дълго в един единствен за мен. За първи път се влюбих в него. Тои е на 20 години. Влюбих се в него когато бях едва на 13 години, а тои тогава ме гледаше съвсем по различен начин, беше един от популярните момчета в града ни ( плейбой) наистина много момичета го искаха, а неговата цел беше " да ебна и да бегна" (извинявам се). Излизали сме, естествено аз бях едва на 13 и мислих съвсен по различен начин, викаше ме във тях, но не отивах винаги ми викаше аиде ще гледаме филм, филм ( да, бе как пък не). Така... постоянно си пишехме в продължение на 1, 2 години, не гледаше сериозно на мен, а просто както казах гледаше ме като поредната... до като не разбра, че съм различна, че няма да получи това което желаеше от мен. Започнахме много да си споделяме, да излизаме имаме страхотни спомени заедно и много хора са ми казвали, че аз съм единственното момиче успяло да го провокира да контактува дълго време период от (4години) с дадено момиче, защото когато не получава това което иска се мъчи не повече от 1 седмица и приключва. Е, тои завърши образованието си и замина за Германия при родителите си, през това време всяка вечер си говорихме по телефона споделяхме си искал ми е съвети както и аз от него имах много проблеми със семеиството си никаде не ме пускаха, а тои искаше да оставам с него, да излизаме заедно на дискотека, в друг град, но не можех не ме пускаха това и до ден днешен е така... Странното е, че веднъж ми каза, че съм се променила, казваше ми, че иска старото момиче в което се е влюбил, нямах си на представа какво значеше това... просто получавах много внимание от мъжката аудитория, и тои го забелязваше... винаги ме разбираше казваше ми, ще се запозная с ваще и ще се съгласяват да те пускат с мен, ако им споделим за НАС. Не знам какви бяхме с него... даже не сме се целували, но наистиа изпитвахме силни чувства един към друг. Бяхме далеч един от друг и на мен започна да ми писва, а и тъкмо тогава се бях запознала с много личности с които контактувах и изведнъж ми стана безразлично.. спрях да му пиша, да му званя, а тои го правеше. Маика му много ме харесваше, сякаш бяхме като брат и сестра много близки, привързани един към друг, но нищо не бяхме преживяли като целувка, удоволствие.. не знам... Обясни ми, че иска сериозна връзка с мен, искаше да говори с родителите ми, а на мен както казах ми беше писнало. Борих се за него 3 години и успях да провокирам към себе си не секс, а искренни чувства. Нооо явно когато получим това което искаме за жалост спираме да го ценим.. Казах му, отказах се от теб, не мисля, че ще се получи между нас.. казваше ми помисли добре, ще съжеляваш, Нооооооо не аз бях решила и след месец вече беше се обвързал. Писах му, защото започнах да изпитвам липсата му, съветите му, обажданията му, не мисля, че някои можеше да ми търпи капризите и да ме разбира толкова добре колкото ТОИ ( пиша го със сълзи, защото за жалост, това е самата истина, не знам какво е било всичко това, но знам, че боли). Каза ми да го оставя намира, да спра да му пиша, да го занимавам като цяло, защото не иска отношенията му да се развалят. Добре... какво можех да направя, освен да спра да задалбочавам нещата, щом си има приятелка и ново начало. Не можеш да разваляш чуждото щастие, заради егото си. Мислех си, че ще свикна с това и уж свиквах, мислех си, че съм се отказала.. дали наистина беше така? Не знам...! ДНЕС бях на кафе с приятелки съответно се отбелязахме на кое кафе сме... и познаите.. ВЪРНАЛ СЕ Е В БЪЛГАРИЯ. Изведнъж влези в кафето на което бях и аз погледна ме и си смени погледа, седна срешу мен, а аз бях в ШОК. Не го очаквах изобщо, цялата започнах да треперя, усмивката ми изчезна, поглеждаше ме от време на време седя 15 минути и си тръгна. Объркана съм, наранена съм, не знам какво да правя. Винаги съм си казвала, ще преуспееш, няма да плачеш и да се впрягаш заради индивиди, но сякаш тои ми беше слабото място, и именно точно тои ме удряше там. Сега сигурно е с приятелката си, разбирам го тои винаги искаше да съм до него и да му дарявам вниманието си, близотата си. НО по-нагоре споделих, защо не се получаваше... Боли ме. Не знам какво да правя, как да го забравя? Как да продължа, дали все още ме ОБИЧА.

Коментари

2.   Аз съм така със моята любов. Бяхме заедно две години и почнахме трета, но аз много я ревнувах а тя искаше да не съм толкова ревнив и се разделихме. Отиде със друг а аз се промених, ще ми се да се върне и да види моето ново аз, миналото аз вече го няма, но няма и тя да се върне. :( Ако те обича авторке ще ти го покаже, ако не те обича просто изтрий всичко негово и всякакъв контакт със него. Успех.

3.   БОРИ СЕ ЗА ТОВА КОЕТО ИСКАШ! Щом той е това нещо- давай. След години ще съжаляваш за това, което не си направила. Винаги ще се чудиш: "Ами, ако се бях борила?" Така че направи го.

4.   Добре де, хем знаете, че иска само секс, хем оставяте такива като мен, на 22 почти без приятелка.

5.   Авторката:Искам да се боря, но си има приятелка от скоро и не знам как ще подходи изобщо как ще реягира. Не искам да се натрапвам а до колкото разбрах още седмица си е в България а аз не знам какво да правя Моля ВИ за съвет. Писах му но не ми отговори. Когато е в България се променя много...

6.   Пробвай да събереш смелост да отидеш до тях, а ако не можеш му се обади и ако един от двата начина проработи нека разговора започне с нещо от сорта: '' Здравей, как си. за онова което казах преди време не бях напълно сигурна. Знам че си имаш приятелка, но съм голям човек и ще разбера ако не искаш да контактуваш с мен просто искам да знаеш че можем да си споделяме както правехме преди като приятели разбира се''. Плейбоя в него ще каже '' Остави я да гледа как не ти пука за нея'' но човекът с който си споделяла може би ще каже че мисли същото.

7.   Говорих с него, казах му, това което ме съветва номер 6, но отговорът му беше " спри да ми пишеш, няма как да е както преди, продължих да обеснявам и пак ми написа, НЕ искам да ми пишеш НЕ искам!!!! " Не знам.. наистина не разбирам какво се случва

8.   Игнорирай го и го манипулирай, ддз, дръж се както той се държи с теб, както ти си се държала едно време с него!
Остави го да диша, ти го задушаваш. Дръж се забавно, мило, бъди себе си, но недей се държа с него като с ангел, той ще те помисли за жалка и ще те използва. Бъди забавна, но си дръж на своето, прави неща които той харесва, може и да се подмазваш от време на време, като види че не ти пука толкова за него ще се влюби в теб пак както ти си се влюбила в него..!
Успех! :)

9.   Наранила си го, а сега го искаш обратно? ! Разбирам, че го обичаш, но постави ли се на мястото на приятелката му? Казваш, че преди си била единствената, която не му се е отдала, а сега правиш обратното като продължаваш да му пишеш и да му натякваш, че искаш всичко да е пак както преди... Авторке, защо не мисли по-рано като те е питал дали си сигурна, че искаш да те остави... сега съжаляваш. Моят съвет е да изтриеш всякакви контакти с него(фейсбук, телефон, скайп и т. н. ), за да не се изкушаваш да му пишеш и още повече да се задълбаваш. Млада си -той няма да е единственият... Съжалявам, мила, трябва да го преодолееш.