Споделена история от Тинейджърски

Първият път
Момиче на 17 съм от град В. Ще го карам накратко *знам, че дългите истории са леко досадни*. Нормално момиче съм, преди не бях харесвана, промених се, мисля че станах по-хубава и по-умна, имам вече приятели, имала съм гаджета през живота си, но кратки връзки само с целувки и забавни случки, не е имало романтика и не мисля, че някой ме е обичал кой знае колко, но както и да е, аз съм била влюбена, къде отхвърляна, къде не. Доста често ми се прави секс, но си нямам гадже в момента. Преди 2 месеца се започнах с момче от съседното училище до моето, той се прави на аутсайдер, но е голям мръсник, писахме си доста за тези месеци. Призна ми, че е имал до сега едно гадже с което са правели секс и не искал връзки, но ме харесва и иска да си се виждаме само за секс, но аз съм девствена. Да ви кажа честно харесвала съм си много момчета и още ги харесвам, но не съм била с тях, само защото знам че ще искат секс, а аз не го предлагам. Това момче предлага дискретно да се виждаме, никой да не знае, да не ме издава, че не съм девствена вече, обясни ми какви неща иска да направим, аз пощурях само като ги четях и се замислям дали да не се съглася, първо че гледах една история тук как едно момиче гаджето й я лъгало, че я обича около година и му е пуснало и я е оставил и затова смятам, че с приятел е по-добре, не се познаваме добре, но по характера му виждам, че няма да ме обижда, а и ще е без чувства, ще се натискаме, но няма да има драми и карания и ще мога да спя с когото си искам, до сега се спирах, девствеността ми тежеше. Да се съглася ли според вас да си имаме дискретен хубав секс и никой да не знае освен нас или да си чакам голямата любов, която не вярвам да дойде, защото рядко намирам мой тип и трудно се влюбвам? Дайте съвет и ваш опит, много би ми било полезно. Благодаря. Срам, не срам, го обсъдих с майка си и тя каза, че аз си решавам, но тръпката с гадже и човек който обичам щяла да е по-хубава, да така е, ама обясних по-горе защо не искам с гадже.

Коментари

1.   Ти си достатачно голяма вече да си решиш. Девстевеността сама по себе си не е някаква ценност или проблем, не виждам защо ? отдаваш толкова голямо значение. Ти си се познаваш като личност и темперамент - дали ще можеш да правиш секс без любов и тем подобни. Аз навремето точно на твоите години се събудих - бях пълна отличничка, не бях живяла практически до тогава, събуди се и тялото ми и почнах да издивявам - само за секс мислих, гледах момчетата в рейса, дори учители в училище и съученици и превъртявах, бях раздразнителна и заядлива.
Така в живота ми влезна един доста по-възрастен господин, който беше преподавател в университета, а гимназията ни беше до него и се бяхме засичали в кафето. Не изпитвах нищо към него, дори на вид не беше привлекателен, но реших, че това е поне господин с опит и няма да ме разнася из града и училището. Прочетох всякаква литература по темата и му поставих едно едничко условие - КОНДОМИ. Запасих се с над 20 бр. и така започна моя сексуален живот. Бяхме „заедно“ 2 години, той дори се влюби в мен, но аз имах други планове. Благодарение на него обаче се успокоих и сексът вече не беше тема за мен, завърших със Златен медал и заминах да уча.. Не съжалявам! В последствие разбрах, че човекът дори не бил добър в секса, но пак не съжалявам - поне не ме зарази, не ме забремени, не ме е притеснявал по никакъв начин и явно ме е задоволявал, защото действително се успокоих и успях да се концентрирам отново върху учене, социалини контакти, станах и по-разбран човек към семейство и близки и се успокоих много, а любовта срещнах по-късно в университета, създадох си семейство и така. Не съжалявам, че не се пазих за моя съпруг и сме говорили по темата - ако бях девствена на 21 години да кажем, едва ли щях да тръгна изобщо с него, камо ли да се престраша да спя с него сравнително рано, а той пък призна, че нямал в това време търпение и за малко да се бил отказал от охажването, защото съм го била разигравала месец. С две думи за мен лично си беше правилното решение с разум и без чувства да си избера сексуален партньор точно на твоята възраст.
Как е за теб или за други хора - НЕ ЗНАМ. Строго индивидуално е всичко, но съвет от мен - ПОЛЗВАЙ КОНДОМИ, а всичко останало е поправимо! Нека това да ти е условието към момчето, всичко остнанало не е важно.

2.   Всъщност няма голямо значение с какъв ще го направиш първия път.
След време неизменно ще разбереш, че е било с възможно най-неподходящия.

3.   Супер идея - аз съм момче на 16 години и имам просто "приятелка за секс" по-голяма от мен с една година и го правим, когато ни скимне. Звъни ми или аз на нея, уговаряме се, да се видим на кафе или пред моето или нейното училище, дали в нас или в тях, но го правим редовно, по простата причина, че и аз, и тя, сме необвързани. Редовно правим секс, дори първият ми път беше с нея. Радвам се, че я имам. Познавам я още от много малък, когато живееше в моя квартал. Тогава играехме заедно пред блока, когато бяхме още в детската градина, а сега сме тинейджъри и си играем заедно в леглото :D Дори имам нейни голи снимки в телефона си, както и тя ме е снимала чисто гол докато спя на леглото й :D но и двамата имаме пароли на телефона и всичко си е наша тайна, никой не знае за тези наши "неангажиращи полови контакти един с друг", но не ни и пука. Хубаво ми е, а и освен, че сме много добри приятели и можем да си споделяме всичко и знаем много неща един за друг, правим и много хубав секс и оставаме задоволени откъм секса. Повярвай ми, много е хубаво. Навий се, няма да сгрешиш, но задължително говори с него на 4 очи, че каквото и да става, си остава между вас и само между вас двамата!

П. С. Изтегли си филма "Просто секс" от замунда, ще се надъхаш, гарантирам ти! С моята "приятелка" го гледахме една вечер, когато спях в тях, защото техните ги нямаше и бяха извън града за няколко дни и след филма познай какво се случи... :D Успех и приятни бъдещи полови контакти ти пожелавам!

4.   Един единствен път съм правила секс без да харесвам момчето и никак не ми хареса. Ако ти можеш обаче нищо не те спира. За мен като има любов е много по-цветни и наситено с емоция. Самото желание за секс го има, но като си помисля, че ще е с никого когото не харесвам и не ме блазни никак. Приятелят ми е трети и се надявам последен, загубих девствеността си на 19. За сега знам, че не бих повторила да правя секс без чувства. Ако много искаш давай, все пак може да придобиеш повече умения и знания и като се появи истинскят да знаеш какво правиш, сексът е добър начин да му показваш любовта си.

5.   Стига да му вярваш не виждам проблем. Девствеността не е нещо невероятно, на което трябва да се отдава кой знае какво значение. По-скоро е нещо досадно и болезнено за премахване. Да, би било много романтично и красиво след първия път да останете завинаги заедно и т. н., но е малко вероятно. Важното е да си наясно със ситуацията, за да няма наранени после. Когато срещнеш Любимия, няма да те дебне с колко си спала и какво си вършила (стига да не са някакви грандиозни изпълнения) и отношенията ви ще се простират много по-далеч от това дали си девствена или не. Майка ти е права, че сексът между двама души, които се обичат, е незаменим, но на този етап не виждам причина да е и без чувства.
Може да ти даде ценни уроци и опит не само в секса, но и в отношенията ти с хората. Действай разумно и с предпазни средства.

6.   Според мен виж се с него, първо се натискайте само и ако ти хареса и те възбуди, правете го, но с презерватив задължително!! От личен опит ти казвам обаче, че ако не ти хареса любовната игра, прибързва, не може да те възбуди достатъчно, по-добре не прави секс с него.. няма да ти хареса. И гледай наистина да е дискретен, защото на мен първия ми път беше с някакъв, който уж нямаше да каже и хоп - целия ни малък град разбра, викаха ми, че съм лека, почнаха да ми пишат разни приятели на този идиот. Пък и този не ставаше за нищо, не знам даже защо си легнах с него... просто много ми се правеше, пък страдах много заради едно друго момче и не бях на себе си сигурно. Ама виж - ако момчето наистина е дискретно, успее да те възбуди, знае какво да прави - давай, само че с презерватив.

7.   Не недей ще съжаляваш ако избереш него. Не е хубаво като няма чувства. Намери, човек който наистина ще те цени и уважава не само заради това и опитай с него този му тегли една.

8.   Как може майка ти да е съгласна да правиш сеск с някакво си момче, с което не ходиш и се познаваш от малко време? ! Просто нямам думи, а и по темата, по-добре изчакай "първата ти любов" (така да се каже)

9.   Моят съвет е Да, НЯМА НИЩО ЛОШО В ТОВА :)

10.   Еми ако го харесваш като характер, привлича те сексуално и му имаш доверие - защо не?

11.   И аз съм девствена на 17 години и не бих го направила с човек, когото не обичам.