Споделена история от Тинейджърски

Как да кажа на бившето си гадже,че все още го обичам?
Здравейте! Нашата история с това момче е много дълга, ще започна от самото начало.
Тогава бях на 16, харесвах едно момче, но той не ме харесваше. И реших да не се мъча казах си"Я си намери някой с който ще бъдеш щастлива"Сетих се за "него", момчето с което сме заедно още от деца, момчето, което ми обръщаше огромно внимание през изминалите години. Всичко започна на шега, аз наистина имах симпатии към него, но не изпитвах нищо повече. Е казах му какво чувствам, но удара беше, че той е криел за доста сериозните отношения с приятелката си. Тогава аз се сринах. Не ядях, не пиех, свалих килограми, измъчих се цели 2 месеца. Но през ноември, 2 дни след рождения ми ден той ми каза че е скъсал с приятелката си и че е готов за нова връзка с мен. Чувствата в мен се разбушуваха, какви бяха ли? Радост, тъга, смесено. Ядосах му се виках, крещях, но той само ме гледаше, а след това спокойно ми каза "много си сладка, когато се ядосаш"и ме целуна. Омекнах, след това 8 месеца бях отнесена от вихъра, бях все едно в приказка, но един ден всичко свърши, не ми се обаждаше, пишеше, отговаряше в училище се отдалечи от мен вече все едно бях непозната. Така и не разбрах какво стана тогава. След месец, два той започна отново да се сближава с мен но аз бях твърде наранена за да му простя. Сега минаха близо две години след това, тази година завършваме и всеки по пътя си, аз ще го загубя завинаги. Чувствата, които криех ставаха все по големи, за Бога аз го обичах толкова силно! Вече не бяхме много близки, и аз не знаех дали все още има чувства. Но тогава се появи едно ново момче в класа, аз започнах да го мразя затова че стоеше толкова близко до мен все правеше някакви жестове все едно съм му гадже! А и бившето ми гадже е красиво и много момичета от класът го ухажват! Та въпросите ми са два. Как да разкарам другото момче по учтив начин без да го нараня и как да подходя и да кажа на бившето си гадже че все още го обичам?

Коментари

1.   Ей ,и аз имам подобна история ,обаче момчето, с което съм била приятелка цял живот в началото си нямаше приятелка и в края нямаше друго момче. Иначе всичко друго е съвсем същото...