Споделена история от Тинейджърски

Той беше всичко за мен...а аз бях неговата играчка..
Здравейте попаднах на този сайт случайно и прочетох доста истории и се трогнахх наистина съчувствам ви сега ще ви разкажа моята... история
- Това което се случи с мен стана преди 4 години от тогава не мога да обикна никого... когато бях на 13 г. се влюбих в едно момче запознахме се в Facebook пишехме си секи ден и един ден той ми каза искам да те вида да се опознаем така и стана видяхме се излизахме всеки ден.... беше много хубаво един ден той ми каза че ме обича че има чувства към мен и аз чувствах същото... станахме гаджета ходихме г/д година през тези месеци се виждахме много ядко той живееше в Белово а аз в Пазарджик много го обичах и той мен... но се случи нещо което ме нарани много силно и остави следа в сърцето ми... Той скъса с мен по най-гадния начин като тръгна с най-добрата ми приятелка... попитах го защо ми го е причинил той не ми каза и си тръгна.... аз още дружех с тази уж, , приятелка, , тя ми каза че той е обича и че никога не ме е обичал а използвал че това за него е било игра... :( толкова ме заболя скарах се с нея и си тръгнах. Един ден ги видях заедно видях ги как е прегърна тогава сърцето в мен искаше да умре... не знаех къде съм всичко беше толкова черно.. минаха се 2-3 години и аз пак се сещах за него опитах се да допусна някого, но не можах просто не можах спомнях си за него и мислих че това момче което сега ме прегръща ще направи същото и скъсах с него да него нараня... какво ли не беше ми причинил... след 2-3 седмици е взел да говори на мойте приятели че съм курва че не го обичам че го лъжа когато разбрах това не исках да живея казах му да не се занива с мен да не ми говово така и той ми каза че никога не ме е обичал че не иска да ме вижда че му се е гадило и така... заради него мойте приятели ми обърнаха гръб.. казаха ми че не съм на тяхното ниво преглътнах и това след това почна пак да говори за мен на най-добрият ми приятел глупости.... един ден се видяхме и аз го попитах как е а той ми каза да не общувам с него и започна да ме цели с камъни най-добрият ми приятел ми заби нож в гърба... така разбрах че напразно е било да се боря 4 години за един нещасник който дори не заслужава и 1 на моя сълза... сега съм на 17 и си мисля че никога няма да обикна друг защото ще ме боли така и не си върнах приятелите не си върнах и него.... продалжавам да мисля за този лъжец... какво става с мен не разбирам? аз ли съм виновна или той?
С какво заслужих това?
към 2014 той ми се обади по телефона и ми каза че си е направил татус на него пишело:Никога не се предвай
тогава аз му казах че ако иска да ме обижда да ме удря но няма да го забрава а той ми каза... че е било игра... и затвори телефона... сега го срещам по улиците когато се прибирам но го затминавам пред него съм с вдигната глава, но когато го отмина не мога да дишам....
Помогнете ми кажете как да го забрава какво ли не опитах... толкова ли е жесток света с мен толкова ли не заслужавам малко обич да се почувствам щаслива....

Коментари

1.   Еми какво да ти кажа, кофти работа е твойто. Знам какво е да обикнеш някой и този някой да не отговаря на твойте чувства, няма нужда да ти казвам какъв е този дето си " играе" с тебе, най-доброто, което можеш да направиш е да си намериш нови приятели и компания и лека по лека да се почувстваш щастлива отново :)
М19