Споделена история от Тинейджърски

Подарък за Св. Валентин
Здравейте! Какво би ви харесало за подарък на Св. Валентин?? Имам приятел и въобще не знам какво да му подаря.. знам, че много от вас ще кажат, че аз го познавам най-добре, но вече съм му подарявала дрехи, стоманена гривна и т. н.. по синджири/пръстени не си пада особено. Парфьом или плюшена играчка ми звучат супер изтъркано и не мисля, че ще му допадне идеята за плюшено мече например.. Предложете ми други идеи, часовник си има и е доста хубав затова отпада като идея.. Ще ми се да е нещо, което ще му напомня за мен.

П. С Не сме заедно от 2 седмици.. :D Благодаря.

Коментари

1.   Албум с ваши снимки, ваша снимка в рамка?

3.   Н 1 нa мен aко ми подaрят aлбум с нaши снимки или въобще нaшa снимкa, нямa дa ми хaресa ни нaй- мaлко. Тъпо е и комплексaрско някaк, тaкa дa ми нaтрaпвaт, че видители сме зaедно. Прaзникa е нa влюбените, но е добре подaръкът дa си е личен, БЕЗ нaшето нaтрaоено присъствие в него, кaто снимкa нaпример.

Към aвторкaтa - примерно еднa вечер в някоя хижa, хотел. С ромaнтичните ягоди, шaмпaнско, шоколaдови бонбони и т. н. Ти също можеш дa се сключиш в пидaръкa зa употребa веднaгa:)))) червенa пaнделкa около кръстa нa почти голо... нещо тaковa. И дa, може дa влязaт снимките кaто спомен, но зaснети от ромaнтично прекaрaният ден/нощ. Другото нaистинa ми е супер тъпо, дa ми подaрят снимкa... пфу, бих я изхвърлилa после, вместо дa се сещaм, че нa тaкъв ден - товa!

4.   Ъа значи може да му вземеш ключодържател сърце, сегашен се от тезис който когато се съединя ставар сърце ?

5.   Най-лесното и евтиното е - връзваш си на фльонга една хубава червена панделка на пишката и ? я поднасяш заедно със сърцето си. Може да добавиш и шоколад.

6.   Номер.3 и номер.5... Не давайте такива евтини съвети! Те могат и друг път да си правят секс! Какво.? Всяка година веднъж ли ще правят за да е "специално" за Св.Валентин.

Авторке, можеш да му подариш някоя кутийка, вътре да има хубави думи за него, да има писмо вътре с тема какво чувстваш винги когато го видиш, когато сте заедно.. Можеш да сложиш ваша снимка също, ако пие/пуши можеш да поставиш вътре с някаква панделка алкохол/цигари.. Може също така да избреш някакъв романтичен филм у вас/на кино и де прекарвате време.!
Успех

Момиче - 15

7.   Н5 ? are you kidding me?!