Споделена история от Тинейджърски

Какво мислите? Странно ли е?
За някои моята история може да се стори странна... Аз съм влюбена. Дотук добре, но той е бисексуален. Знаех това преди да се появят тези чувства и сякаш знаейки това ме привличаше още повече. По принцип никога не съм имала нищо против гейовете и лесбийките. И те са хора все пак, но никога не съм предполагала, че ще имам такива чувства към момче, привлечен и от представители на своя пол. Според вас нормално ли е това? Не влюбването в бисексуален, а това, че самият факт, че е такъв ми харесва изключително много. Междудругото той не знае какво изпитвам към него, защото не искам да си развалим приятелството ако той не чувства същото към мен. Не, че сме кой знае колко близки, но все пак.

Коментари

1.   Повечето бисексуални са с наклонност към противоположния пол все пак, но нямат против да имат секс и със своя. Нищо ненормално. Мисля обаче, че на вашата възраст човек все още може би се лута. Няма лошо да си с такъв мъж, но ТРЯБВА да си сигурна, че той ще ползва кондоми с партньорите си и сама да ползваш кондоми с него, защото бисексуалните мъже имат доста разюзден сексуален живот с мъже и жени и са рискова група за всякакви болести.

2.   Както е казал/а номер 1, много рискови са тези хора, иначе не виждам какъв е проблемът. Лошото е, че ще го ревнуваш и от жени, и от мъже, ама ако не си ревнива няма страшно.

3.   Напълно съм съгласна с номер 1. Няма нищо лошо, но е рисковано!

4.   Той само активен ли е с мъже? Предполагам, че ако е пасивен, ще го разлюбиш. Сега ти харесва заради абсолютната му доминантност - и над жени, и над мъже. "Двоен" мъжкар, образно казано, а вие жените си падате по по-доминиращи.