Споделена история от Тинейджърски

Защо не мога да забравя тази "странна жена"?
Здравейте! Аз съм момиче на 14години.

Преди 1 седмица, както винаги си отивах пеша към училище. Отдалече видях една жена, която си вървеше, не ми направи впечатление и когато минаваше покрай мен ме погледна в очите.

В този момент изтръпнах. Изглеждаше жена на около 50-55 години. Имаше черна(боядисана), леко къдрава коса до раменете. Облеклото и - черно палто, черна чанта, черни ботуши и мисля че беше с дънки. Облеклото ? беше нормално за мен, но друго ме накара да изтръпна. Това бяха очите ?. Имаше сини, ледено сини очи. Гледаха по злобен начин, въпреки че видях очите ? за по-малко от секунда, аз изведнъж започнах да се привличам. Странно чувство е. Грима ? - беше се гримирала само с един чрен молив, но отвън, а не отвътре в окото(не мога да обясня, мисля че разбрахте. ) но съм виждала много такива жени.

След като се разминахме, ми се случи нешо странно. Започна ужасно главоболие и леко виене на свят.. Не спирах да мисля за нея, някак си имах чувството, че съм хипнотизирана. Все още постоянно се сещам за тази жена. Не знам, може да си е нормален човек.. не знам..

Можете ли да ми кажете защо стана така? Защо не мога да забравя тази жена със злобния и студения поглед..

П. С. : Едвам се сдържах, след като я видях, да не я спра и да ? гледам в очите. Странно беше, много странно.

Благодаря на модераторите и на всички коментирали!

Това не е измислена история, а действителна случка. :)

Коментари

1.   Урочасала те е. Ха-ха, само като се замисля колко хора може да съм уплашила, защото съм ги погледнала страшно ;д

2.   Има хора със много силни проникващи мозъчни биополета. Радиуса на въздействие е до 7метра че и повече.
Буквално ти влиза в главата. По старо му това е урочасването /лош поглед/. И за това си има лек баенето.
Но трябва да намериш някоя баба,която да умее да бае или лее куршум/олово/.
Предварително казвам на всички,които си мислят,че това е нещо ненаучно или несериозно-Не ми пука за мнението ви.

3.   Най-вероятно те е урочасала.Започни да носиш червен конец на ръката и не го сваляй никога.Той пази от уроки.

5.   Може да те е урочасала.Казвам ти от личен опит!!! По-добре си измий очите!Има хора само като те погледнат и могат да те урочасат!Може би е смешно,но наистина има такава вероятност. :)

6.   Измий си лицето с водa полятa нa ръцете през метлa нaд прaг. Товa съвсем сериозно, от бaбa го знaм и ми го е прaвилa нa мен, действa почти мигновено.
Некa мaйкa ти ти полее водa нaд прaгa нa външнaтa врaтa, сложи си ръцете под метлaтa, a тя дa поливa нaд нея. Три пъти дa ти пилее и си измий лицето с тaзи водa.
И кaкто кaзa някой горе, носи червен конец.

7.   Може да те е урочасала, ама може и Неси да съществува. Вярвай в Господ и никакви уроки и лоши сили няма да пречупят докато си жива, че и след това. Няма баене, няма баби или леене на куршуми, защото Господ е по-силен от всичко.

8.   Повярвай ми абсолютно същото ми се случи , за малко да припадна като погледнах в ледените и сини очи . При мен беше ужасно ... вървя си аз по улицата и гледам от среща някаква нагърбена старица и диша тежко .. тази си вдигна леко главата и в този момент я погледнах в очите (аз простака) и на секундата пронизваща болка в главата и за малко да припадна .. беше пълен ужас за секунди се случи всичко и тя най-нормално си продължи ..а беше видяла колко зле ми стана спрях за секунда и всичко се въртеше .