Споделена история от Тинейджърски

Свирки?
Здравейте, хора..
Имам един малко странен въпрос - нормално ли. е да ми харесва да духам (веднъж съм го правила, уникално е, нямам думи да опиша колко ми хареса, пък и преди да го направя все съм си мислела колко ще е яко, просто наскоро дойде подходящ момент).
Тааа, по принцип съм момиче на 15, знам че съм много малка все още за такива неща и изглежда доста курвенско, но не съм виновна, че ми харесва, нали? Момчето ми е един от най-близките приятели, но се разбрахме каквото е ставало да си остане там.
Аз го харесвам, но просто компанията ни ще се разпадне ако продължим (сложно е), така че просто го караме както преди.
Пропуснах да добавя, че сме на една възраст и че с него ми беше първата целувка.
Въпросите ми са:
Прекалено курвенска ли е постъпката ми?
Има ли и други момичета, на които им харесва да правят орален? Ако да, могат ли да опишат какво им харесва (интересно ми е дали съм само аз)?
Нормално ли е да искам пак?
Благодаря за отделеното време и приятен ден :)

ПС: Не съм някоя пропаднала, гледам си ученето и съм отличничка, ако ви интересува :)

Коментари

1.   Мисля, че повече ти харесва неговата реакция, когато го видиш безпомощен и слаб в ръцете ти когато му правиш...!

2.   Нормално е. На тази възраст бушуват хормоните. Проблем ще е само, ако тези занимания пречат на другите аспекти от живота ти.

4.   Трябва и момичета като теб да има! ;)

5.   От авторката:
Да, определена ми хареса да го виждам безпомощен и как сумти/скимти от удоволствие.. Беше уникално, стана ми готина да знам, че му е хубаво и изпитва удоволствие от мен.. :3
А номер 2, не, не мисля, че ми пречат :)

6.   А можеш ли да свирнеш когато е в устата ти и да плеснеш с ръце?

7.   Да, спокойно. Но все пак не прави други глупости ( пази си девствеността, ако още не си я изгубила). Освен това има вероятност да ти харесва, защото ти искаш на него да му хареса и да малко е странно, но все пак..

8.   От авторката:
Да, девствена съм, не смятам, че съм открила човека, с който си заслужава да правя секс.
Въпросът ми е дали изглеждам като курва в неговите очи вече (той по принцип е бройкаджия) и дали е разказал на много хора, тъй като той обича да се хвали, та все пак е момче..
Аааа има ли и други като мен или? :D

12.   Така както си го описала е възможно да го разказва и да се хвали. Според мен е глупаво да правиш това като няма нищо повече между вас. И аз го правя, но имам сериозна връзка и си обичам момчето. Пък за него е ясно, че се кефи и го разнася и мисля, че ти е ясно за каква биха те взели всички. ;)

13.   Ооооо, той ако е бройкаджия, 100 % вече е казал поне на най-добрите си приятели. Ама и ти правиш едни неща, без да мислиш. Не искам да те обиждам, но за мен постъпката ти е курвенска. Дори не осъзнаваш каква грешка си допуснала и какви подигравки те очакват.

14.   Не, не е нещо ненормално, че ти харесва, прост е въпрос на вкус и не вредиш на никого. Просто бъди възможно по - дискретна, защото мъжете обичаме да се хвалим и се чувстваме велики като ни духат. Иначе като пораснеш още ще видиш, че е нормална дейност духането и няма никой да отдава огромно значение на това, както на вашите години. Безспорно гаджетата ти ще бъдат доволни, научи се и да гълташ и ще ги побъркаш, може да искаш и теб да те лижат...

15.   Аз мисля че е съвсем нормално аз съм на подобна възраст като теб. И аз много обичам да го правя на приятеля ми заради реакциите му, но той не издава почти никакви звуци и тн. Но после много ме радва усмивката му и по начина по който ме гледа. Спокойно не си курва стига да го правиш само на него. СМисъл такъв да не духаш на 5 момчета в един и същи период от време. Успокой се! :)

16.   Напълно те разбирам. Когато правя свирки на гаджето си се вманиачавам в това да му доставя максимално удоволствие. Може би имаш истински чувства към твоя приятел, защото аз не бих си представила такъв вид взаимоотношения с момче, което не харесвам адски много. И преди всичко това не те прави курва. Всеки намира начин, по който да си доставя удоволствие. Ако свирките са твоят, значи няма проблем, но мисля, че трябва да изискваш някакво по-различно отношение от рова момче. Ще улесниш живота си, ако станете гаджета. Гаджетата също се движат в една компания!!

20.   Да ти кажа, и на мен ми харесва /момиче на 16 съм. Особено на момче, което много ме привлича.. а и друго много важно - да си го е измил, защото знам за момчета, които не се къпят /то се усеща често и без да се събличат :D/ и такива не ги и доближавам просто :D. Не знам дали е казал, то ще си проличи, но някои бройкаджии не си казват.. обаче е супер гадно, ако разправя, всички ще почнат да ти се подиграват, че си не знам си каква..

22.   Аааа и аз съм същата обожавам. Не знам какво толкова ми харесва, може би че му доставям удоволствие но много ми харесва. Не си само ти спокойно. ;)

24.   Гарантирам ти, че изглеждаш като ку. рва в очите на качествените момчета/мъже. Съжалявам, че някой трябва да ти каже истината.

26.   Мисля, че това е нещо, което аз никога не съм правила и не бих искала да направя (на 18 съм), но по този начин задоволяваш партньора си, а няма нещо по-хубаво от това да виждаш, че доставяш удоволствие на човека до себе си по някакъв начин, какъвто и да е той. Вие с това момче не сте двойка доколкото разбрах, но ти го харесваш, което обяснява някои неща. Не бих казала, че постъпката ти е курвенска, по-скоро бих я нарекла нестандартна, в което няма нищо лошо. :)

27.   Та ти си момиче-мечта!!! Стига да си хубава ;)

28.   От авторката:
Не е разказвал на други, каза че няма да разкаже (вярвам му), а 27ми номер - ами да, определено съм хубава, колкото и грозно да звучи, че имам такова самочувствие :D имам си и цици, имам си и дупе, мога и да готвя (не че се хваля, де :D :D :D )
Таа, ох, успокоих се, че не съм единствената и че има и други момичета, на които им харесва. Остана да ми стискате палци да станем и двойка иии тва е :D :D :D
Лека вечер :)

29.   Подобни момичета в чужбина са аут от обществото, не се обидай...

31.   Супер си . Не те прави курва или евтина това . Не разказа свършването харесало ли ти е ?

32.   От авторката:
Ами май сме friends with benefits, но засега няма да ставаме нищо повече, а до 29-ти номер: Какво те кара да мислиш така?
А до 31-ви.. е, хареса ми, разбира се, що за въпрос :D
Просто съм човек, който е отворен към нови неща и честно казано бих пробвала всичко :D
Лек ден ви желая :)

33.   Ебе хора какви са тея истински чувства!!!! Какви ги бръщолеви
номер 16! Твоето гадже си мисли за неговите удобства и на него да му е приятно ти си му нещо като играчка(не се обиждай това не е хейт. )На бас се хващам че е разказал на целия град и че не те обича истински.

34.   Аз съм мъж и честно да си кажа, нямам добро мнение за жените, които правят свирки. Не бих взел такава за сериозна връзка.

35.   От авторката:
34, на колко си? Интересно ми е просто :)

37.   ОТ 31 : Авторке супер си да имах една като теб на ръце щях да я нося :) Забавлявай се и умната че границите са тънки :)