Споделена история от Тинейджърски

"Ех, пуста любов"
Здравейте. Аз съм момче на 17 години. Пиша тук, защото този сайт е може би единствената ми възможност да излея малка част от емоциите си, които ме връхлитат с всеки изминал ден... плаче ми се постоянно, а съм момче и не би трябвало да е така, защото животът ми изобщо не е лош, дори напротив- страхотен им изглежда на много хора, но те не знаят за моите чувства и страдания всяка вечер като си лягам да спя се чувствам тъжен (първоначално не осъзнавах защо). Имам си достатъчно пари, много приятели и приятелки, двама родители, които ме обожават и роднини, които ме обичат и уважават страшно много, имам си любим спорт и си го практикувам активно, хоби ми е, сравнително добри оценки си имам, не страдам от липса на внимание или нещо подобно от страна на момичетата, нито пък от страна на родителите ми или останалите ми приятели... нито съм грозен, нито тъп, нито дебел, нито съм някакъв долен зубрач, нито пък някакъв си гадняр и хулиган, който не зачита нищо и никого... защо съм тъжен? Или може би нещастен? Или може би тъжен нещастник? :( Снощи, когато си лягах осъзнах, че ми липсва нещо - любовта. Никога не съм се влюбвал, а много искам... имал съм няколко гаджета за по няколко месеца и това е... имало е момичета, които са тичали по мен с месеци и са били истински влюбени в мен, а аз не съм им обърнал внимание. Може би съм вярвал в истинската любов като по филмите и съм чакал уникалното и ослепително момиче, създадено за мен? ... Научих се да казвам думите "обичам те" като за добро утро... никога не съм изпитвал чувството, което много от вас са изпитвали. Никога не съм бил влюбен. Наистина е имало момичета, които съм харесвал страшно много и дори почти съм обикнал, но никога е нямало някоя, която да ме прави щастлив и усмихнат денонощно. Никога не съм си лягал и заспивал с мисълта за едно единствено и любимо момиче, нито пък съм се събуждал с мисълта за любимото момиче... плача вече няколко вечери подред... иначе в живота съм си много общителен и усмихнат младеж, никой не подозира за моите мъчения всяка една нощ... как заспивам сам, прегръщайки възглавницата, мислейки и мечтаейки кога ще се влюбя истински и ще изпитам истинската любов, която да ме изпепели отвътре... или може би тя никога няма да дойде? Може би Господ ме е наказал за нещо? :( Може би съм съгрешил с нещо и Бог ме е наказал никога да не срещна любовта на живота си? Или може би просто никога няма да се влюбя и цял живот ще ходя с жените просто ей така, за да не съм самотен и да не страдам от липса на секс? Може би никога няма да имам жена и деца, които да обичам до края на дните си... може би никога няма да бъда влюбен истински. Може би никога няма да заспивам до момичето, което обичам и да пазя като живота и очите си? Мислите ли, че трябва да съм толкова нещастен или трябва да гледам "напред" и любовта МОЖЕ БИ сама ще дойде? ... на 17 години съм, през 2017 година ще завърша гимназията и отивам в университет може би. Сигурно и там няма да се влюбя. Ще правя животински секс с някоя друга студентка или обикновена ку*ва или проститутка и ще се заблуждавам, че животът ми не е зле, а всъщност той е същински ад... да не си влюбен... хората са го казали "Любовта ще спаси света и хората"... ще спаси света и хората, но не и мен... депресиран съм и не знам как да се справя с тази моя депресия... кога ще ме сполети любовта? Не знам изобщо защо писах тук... може би, защото ме е страх да споделя на нашите как се чувствам или може би, защото ме е страх да изрека истината на глас и да осъзная, че никога няма да се влюбя и ще си остана сам като куче... благодаря на всички хора, прочели историята ми. Ако искате напишете нещо отдолу... просто ей така... за да ми вдъхнете кураж или някакви сили за справяне с положението... благодаря предварително и на администраторите, одобрили историята ми, която е абсолютно ужасна и не пожелавам това на никого... не пожелавам дори и на най-големите си врагове да не са влюбени... най-ужасното чувство на света.

Коментари

1.   Ей това завистта наистина е страшно нещо. Чета и плача от смях докъде може да ни докара безсилието. А иначе как е изчадието ??? :)

3.   Та ти си само на седемнайсет! Знаеш ли още колко мигове и мигчета имат да те дебнат, само за да те хванат когато най-малко очакваш? Ще се влюбиш.
Приеми последното като пожелание, пророчество, интуиция, обещание, утеха, логическо предположение, каквото си поискаш, но ти казвам - ще се влюбиш.

4.   Здравей , аз също съм на 17 години, момиче съм . Съветът ми е да не се отчайваш, на много хора се случва да им липсва любовта. Не се притеснявай и твоята любов ще дойде, дори ще си отиде и ще се появи друга, просто някой хора се сблъскват с този етап малко по-късно. Но това, че никога няма да срещнеш любовта и момичето за теб, са глупости, тепърва животът ти започва, той е пред теб. А щом искаш да откриеш любовта, когато харесаш дадено момиче му дай шанс да бъде с теб. И се бори за нея, търси я и й доказвай , че е важна. Мъжете винаги трябва да правят първите крачки, защото са си мъже. Успех и споделяй повече с родителите си, ще видиш колко ще ти олекне, те ще те разберат. Продължавай да си същото усмихнато момче и се радвай на живота. :)

5.   Господ не те е наказал.Просто не му е дошло времето.Всичко с времето си!Ще дойде този ден,в който ще намериш правилното и истинско момиче.Тя те чака някъде и рано или късно ще те намери.И аз като теб понякога си мисля,кой ли може да бъде този,с който ще споделя живота си.Истинската любов е веднъж в живота. :) Ж15

6.   Любовта идва, когато най-малко я очакваш. Не я търси и тя сама ще дойде при теб. Колкото и изтъркано да звучи това, си остава самата истина. И с мен се случи подобно нещо преди около 2 години. Бях самотна и много нещастна. Плачех неутешимо всяка вечер и си мислех '' С какво заслужих това ? '' , но ето ,че най-сетне късметът ми се усмихна и разбрах какво е истинска любов. Така, че не се отчайвай, всичко става с времето си.