Споделена история от Тинейджърски

Предложения за подаръци
Здравейте, предполагам, че много от вас са се сблъсквали с този проблем да не могат да изберат перфектният подарък за приятел,
гадже дори и някой от семейството.
Направих тази тема с цел да помогнем и да дадем идеи за подарък, защото видях, че има много такива теми за които питате за определен човек, а тази е с цел просто да дадете идея пък всеки който ще избере нещо.

Аз съм на 17 а приятеля ми на 20 често се случва да не мога да избера подарък за него, така че момчета споделете какво обичате и какво бихте искали за подарък всички може да напишете нещо което би било хубаво за вашия приятел, защото на мен ми е много трудно той винаги избира перфектните подаръци за мен а аз не се сещам за друго освен рамка със снимки, чаша, запалки, ключдържатели, дрехи и сребро или злато.

Споделете какви подаръци вие избирате за майките ви бащите ви някой приятел или приятелка.
Ще е полезно на много от вас предполагам. :)

Коментари

1.   Добави малко хитрост.Няколко дни преди да му дадеш подаръка му кажи, че вече си му го купила (а ти не си) и той ще почне да предполага аа да не си ми купила това или онова и му кажи да познае...Като каже нещо с уместна цена и подходящо за него не се издавай и кажи ще види, когато му дойде времето и отиди и му го купи ;) късмет

Ренон

2.   Ами за майка ми - обичам да й правя торта, подарявам й цветя, парфюми... Измислила съм за следващия път да й пратя голям букет в офиса, кутия бонбони и наша семейна снимка (тя много обича и много се радва)
За баща ми - понеже той много обича риболова и с майка ми му правим подаръци като въдици и подобни. Последния път му направих палачинкова торта и с такъв кеф си я изяде,а после хвалеше тортата на колегите му :Д
Брат ми - обикновено пари ако преди това ми е казал, че иска да си купи някоя нова тениска/дънки или му подарявам от тези комплектите парфюми и дезодоранти на adidas или bvlgari
За приятелка - реших да купя кошница и вътре сложих буркан нутела,2 шоколада на линд,бонбони рафаело,бонбони м&м, още 1 шоколад на милка,захарни сърчица и разпилях из всичките неща няколко презерватива :Д
За приятел - зависи ако е фен на някой футболен отбор можеш да вземеш тениска,футболна топка или просто парфюм, нещо забавно,за шега,което мислиш,че ще му хареса
За гаджето ти можеш да вземеш от тези белезниците с пухчета