Споделена история от Тинейджърски

Помощ, противозачатъчен метод + отслабване
Вижте, на 17 съм и от скоро започнах да използвам един метод с период от 3 години, противозачатъчен. Слага се една пръчица под кожата на ръката и отделя един хормон.

Така, тъй като съм се интересувала доста за метода, знам че ако съм със наднормено тегло, спира да действа.

Аз мисля, че вече тежа 65кг, което е много за моята височина... Аз съм само 1, 60 и повярвайте ми, много съм дебела.
Не си измислям. Имам голям разпуснат корем, и най-вече съм мнооого пълна от вътрешната част на бедрата ми. :(

Какво ли не съм правила за да отслабна.
Много ви се моля да ми дадете някакви съвети как да си стегна тялото със една добра спортна програма от упражнения. Правя вече 2 месеца коремни и тичам 2 пъти на седмица, но не идват резултатите. Храня се здравословно, не ям боклуци, но ей на.. все същите огромни бедра :(

Моля ви да споделите историята ми, защото е важно за здравето ми да знам, иначе тази пръчица може и да ми предизвика проблеми.

Бтв, казва се Импланон, не знам дали в България този метод е популярен, но тук доста хора го използват.

Да добавя, че преди 2 години тежах 85кг и не знам дори как стигнах до лятото да тежа 60кг, не помня как го постигнах, но помня че правех много коремни вкъщи и супер много диети. Та после бях почнала уж да стягам скапаната разпусната кожа, но след като се запознах с гаджето почти нямах време за себе си, но сега съм се решила и мноооооого ви моля да ми дадете съвети, щото не издържам. Да добавя, че за фитнес нема пари ;д

Отново съм започнала да пълнея и ме е страх супер много... искам поне да си изживея младите години с готино тяло.. ;д

Споделете ми историята мооооооля ви, погубена съм... погубих се ;д

Коментари

2.   Противозачатъчни хормони и отслабване? Ти говориш за война направо... тези неща са изначално противоположни.

3.   Пия силни противозачатъчни и не съм качила килограми от тях, така че едва ли в хормоните е проблема, въпреки че всичко е до организъм. Опитай с диетолог, ако имаш възможност.