Споделена история от Тинейджърски

Обожавам я и как да ? предложа?
Аз съм един 18 годишен тийнейджър, които е влюбен до полуда вече в едно момиче, което е 2 години по-малко от мен. Пишем си постоянно, говорим си по телефона, излизаме по-рядко, примерно 1 път на две седмици, но поне се виждаме. Живее в по-далечен квартал, винаги я изпращам, закъснявам за училище постоянно, прибирам се вкъщи късно вечерта, заради нея. Това го правим от 2-3 месеца и ме е страх, че вече ще навляза в приятелската зона. Тоест страх ме е, че ако не и предложа скоро, ще остане с впечатлението, че искам да сме само приятели. Как да и предложа, по какъв начин, искам да я впечатля, да не забравя това предложение.

Коментари

1.   Ами подавай и сигнали, едва ли излиза с теб просто защото няма какво да прави. :)
Дръж се мило с нея, прегръщай я постоянно, ако сте седнали я прегърни или си сложи ръката на крака й. Ако тя не го иска ще ти даде знак или ще се отдръпне. Как да и предложиш... Аз лично искам да ме изненадат със целувка, без да знам, без да очаквам - но това е как аз го мечтая. Това е една идея. :)

2.   Мислиш ли, че тя имa някaкви симпaтии към теб? Товa би ти помогнaло.

Инaче нещото, което би ме трогнaло/впечaтлило е:
- Искaм дa ти кaжa (покaжa) нещо, но нямa дa го нaпрaвя с думи. Но ще искaм отговор от теб.
И леко се приближaвaш към нея и нежно целувaш устните й.

Л.

3.   Брат почваш да действаш. Няма да и се обясняваш много много.

4.   A тя си мисли- сигурно не ме хaресвa зa нещо повече, инaче щеше дa кaже...
Дaли не съм достaтъчно хубaвa зa него, дaли не трябвa дa отслaбнa, мaй ме приемa сaмо кaто приятел, зaщо досегa не ме е целунaл... дaли пък нещо с дъхът ми не е нaред, .. я дa пишa aз в spodeli. net и дa питaм...
:))) виж слaдур, кaто я изпрaти следвaщият път, гушния нежно и я целуни. Точкa! Без рецитaли рaзни и подобни.
И дa се похвaлиш после!

5.   Кажи й, че я харесваш, че я обичаш. Не я губи! Аз съм момиче и съм в същата ситуация. Всичко е същото. Излизаме рядко, но си пишем много често и си говорим на всякакви теми. Ако можех да му кажа, да ми птизнае чувствата си- щях, но не мога.. Кажи й! По какъвто и да е начин. Пиши й, кажи й го лице в лице. Предложи й да излезете навън с приятели и по някое време вие просто се усамотете и й кажи! Все тая как, но не я губи. Тя те харесва не като приятел, а като нещо повече. Давай!!

6.   Да и предложиш какво? Брак ли? ! Изпращаш я утре вечер, хващаш я и я целуваш. Каквото ще става ще става, или ще те отблъсне или ще приеме целувката. Поне ще знаеш. Смело напред, не сте деца!

7.   Пробвай по класическия начин - букет цветя, някакво малко подаръче. Ако искрено се зарадва се опитай да я целунеш, но внимателно...
Ако даде целувка, значи е твоя. И можеш спокойно да й кажеш/предложиш.

8.   Целуни я когато сте в момент на близост и й обясни чувствата си

9.   Пробвай с физически контакт ,номер 1 е абсолютно прав! И после просто целувка.. :) Иначе може да реши ,че не я харесваш..поне аз се обезнадеждавам от най-малкото нещо.

11.   Братле, вземи да действаш, мъж ли си? Просто давай, казваш каквото ти е на сърце бе. Какво е трудното, после какво ти пука - направил си грешка, като се влюбваш в момиче преди да е станало нещо, това води до болка в сърцето при отказ. Но какво ти пука, ако откаже, та има много други. Прави така зарибяваш 3 на веднъж, когато нямаш момиче - и това е. Аз така съм си, "играча" ).. Едната, другата, третата - от 3 все една ще ти върже че ако някоя ти откаже няма да ти е толкова на сърце, защото ти остават 2 - и да не са 3, поне по 2 винаги трябва да имаш. Така се прави с тия превзети к*****яци в 21 век. И така, докато не намериш точната. И още нещо, не се обсебвай от нея, защото после, ако си попаднал в "приятелската", което е така навярно - ще ти е трудно за забравяне.
Или го правиш на време, или се проваляш, така е. За тия 2-3 месеца може някой друг да ти я отнеме не си ли се замислял - и ти да си останал "приятеля".

12.   разберете се да излезете ти и вземи червена роза и 3 балона във формата на сърце когато излезе и ги подари отидете в парка или близката градинка пусни но тихо нейната любима песен и просто и кажи, , Искам да сме повече от приятели, , и я прегърти

13.   На мен ако някой който мисля за най-добър приятел ме целуне,няма да го погледна повече.
Ако искаш да си и гадже трябва от начало да си се държал така всякъш искаш да сте повече от приятели.Ако си тръгнал да и ставаш бфф и после гадже шанса да те отреже е много голям.Иначе попитай я какво мисли за теб и от отговора и ще разбереш.