Споделена история от Тинейджърски

Секс на 15 ?
Аз съм момче на 15. Почвам направо-на една екскурзия през учебната година за малко да преспа с момичето към което имам чуства . всичко беше идеално бяхме в бунгала и бяхме само двамата. другите бяха по другите бунгала или спяха.беше 2 през ноща. тя имаше презервативи от което дори се учудих... аз нямах не бях на екскурзия за да правя секс. бяхме един до друг на леглото тя постоянно ме буташе за ... члена да го кажа и бяхме възбудени. беше почти тъмно само теливизор работеше и една лампа. почна да се съблича махна си блузката и отдолу беше по розов сутиен.махна и него. аз бях ужасно възбуден но и тя (чел съм по форуми че когато жена/момиче е възбудено зърната на гърдите й стават твърди а нейните направо щяха да изхвърчат) събуваше си панталоните с една ръка а със другата ме галеше по корема и малко по-надолу . събо си панталоните и се зае с мойте . аз лъснах ... тя леко ми се усмихна ,целуна ме .. и след това щеше да почне да ми слага презерватив тъкмо беше до средата на члена ми и я спрях.Колебаех се какво да й кажа. тя пак ми се усмихна ,целуна ме отново и пак продължи да го слага ( не мисля че дотогава го е правила и тя беше притеснена въпреки че се усмихваше , а за презерватива имаме убочения в училище и аз мога да си слагам) аз отново я спрях. имаше невероятно тяло , стегната дупе, невероятни крака и гърди просто бях на ръба да го направим но знаех че ще е грешно. махнах си презерватива докъдето беше го сложила,хвърлих го пред мен на леглото и се обърнах към нея. казах и че не ни е дошло времето ,че сме малки още и няма смисъл. казах и че съм влюбен в нея но не искам да и го пречиня и двамата сме недоразвите още и не искам да и разкъсам нещо докато ... навлизам. тя съвсем леко се усмихна,смути се , облече си на бързо блузката ,взе сутиена и отиде на нейното легло. легна.. аз излязох от стаята. излязох на вън.разкарах се наоколо и се върнах след около час и половина беше ми притеснено.когато се върнах телевизора и лампата още светеха. тя беше заспала и гримът й беше размазан-изглежда бе плакала или може би не не знам.аз я завих понеже беше леко отвита.легнах на съседното легло и я гледах докато не заспах. още бях възбуден дори на моменти си мислех да я събудя и да го направим.. но не го направих. след това всичко си беше както преди. само станахме по-близки .това е. въпсоса ми е дали постъпих правилно като не правих секс с нея или не? наистина го исках и тя също . може би като пораснем повечко на 16-17. не знам. чакам мнение.благодаря :)

В.

Коментари

1.   Ех, прекрасно момиче, обичаш я и въпреки това и нанасяш една от най-страшните обиди за една жена - отказваш и. Май наистина си малък. Само че, тя май ще порасне преди теб.

И ми е малко Х, как момче на 15, в тялото му хормоните скачат, като бесни ще каже "не" на гола жена, която го е фанала за ку*а? Не

"че не ни е дошло времето ,че сме малки още и няма смисъл. казах и че съм влюбен в нея но не искам да и го пречиня и двамата сме недоразвите още и не искам да и разкъсам нещо докато ... навлизам",

ами и името си няма да можеш да кажеш. Май-май има нещо измислено тука, а?

Дядо Торбалан

2.   Браво моето момче!! Наистина си още малък. 1-2 годинки са ти достатъчни за да узреете! Много добре и много благородно си постъпил, но не съм сигурна че момичето си заслужава...изглежда ми като к*рвичка като гледам постъпката и (защото вероятно и тя е на 15)...

3.   Постъпил си правилно! Браво после сигурно и двамата щяхте да съжалявате,евала момче

4.   Правилно си постъпил! Щом в такъв сюблимен момент на възбуда си се спрял, значи наистина не си напълно готов. Много е хубаво, че и тя е реагирала с разбиране. Сигурно и двамата държите един на друг. Порадвайте си се на тези платонични чувства, опознайте характерите и телата си, пък ако след време все още сте заедно, вярвам първият ви секс ще е едно ярко и запомнящото се преживяване за вас...и задължително с презерватив ;)

5.   Хич не обръщай внимание на критикарите! Страшен мен си, отговорен и уверен, а не като повечето стадни животни дето се водят по ъкъла на другите. Щом си преценил, че не ти е времето, много правилно си постъпил като си отказал секс. Като почувстваш, че си готов, няма да се замислиш дори и, ако и момичето е навито, ще си направите страшен кеф заедно. Пей си и си свиркай и хич не се тормози. А ако мацката ти прави номерации, бий и шута и си търси по-разбрано и умно момиче, а не някоя куха лейка, дето само се чуди кой да хване за пищова.

6.   Mисля че си сгрешил (имал си голяма възможност) на твое място бих я е*ал пак и няма какво да скъсаш навътре и си бил с презерватив та по мое мнение е грешно както си постъпил

7.   Номер 2, ако и тя е влюбена в него, защо да е к**ва? Другото сега си и отказал и това я е засегнало много, сега може да си мисли, че грешката е в нея и да и разбиеш самочувствието. Ако просто и се е правело секс няма да чака 1-2 години, а ще си търси някой друг. Аз го направих на 15 и не съжалявам само че ходехме от 7 месеца и връзката ни продължи 4 години почти.

8.   м хораа несъм съгласна с вас на пък първия ми път беше на 14 а на него на 15 и какво тово само скрапи връската ни и още сме заедно.. незнам момче да не си обратен да и откажеш .. пробваите пак но този път гледаи да не се откажеш :)

10.   Абсолютно съм съгласна с номер 5.Най-правилното мнение.

11.   Абе вие не разбирате ли, че момчето не е било готово. Дострашало го е, притеснил се е, не се е чувствал спокоен. Какво го бутате да се *б* като не му е било времето. Те ако са си заедно и се разбират, няма от какво да се притеснява, че мацката е с накърнена гордост. Ще се хванат да си поговорят като големи хора и ще се изяснят. Щом са достатъчно зрели да си бъркат по гащите, би трябвало да могат поне един нормален разговор като възрастни да проведат .

12.   Аз също съм момче на 15 и бих постъпил по същия начин! Поздравявам те, трябва да се гордееш със себе си! Всеки, които има капка мозък, няма да прави секс за пръв път с курва.. или още по- страшното- с момиче, което не обича! Малко са съвестните като теб, които отрязват курвите, още веднъж- поздравления!

13.   Ахахаа ти луд ли си?Някой ден ще съжаляваш.Ако те познавам бих те сочил с пръст и ще разказвам на всички колко си смотан.

14.   Това май пак е писано от онова хлапе с измислените историй и развинтеното въображение.
Ралф

16.   Ралф, това и аз го казах, ама май на хората не им се иска да го повярват. Нека направя една малка дисекция на тази история:
Да приемем, че историята е писана от 15 годишен пубер, който побада в една стая с момичето на мечтите си. Нощем. Тя се съблича. Хваща го за паламарката и ръкоблудствено му нахлузва дъждобрана. Той и хваща ръката и мъжествено (всъщност крайно немъжествено) я отблъсква изреждайки логични и стройни основания "Защо да не се прави секс на 15". Залата хълца. Старите моми и девойчетат бършат сълзи и викат:
-Ето, останал е един чист по сърце момък! Ето човека!

***СТОП***

Какво не е наред? Някой от коментиралите бил ли е хващан на 15 годишна възраст за пищова от гола жена? Не? Така си и мислех. Тук ще се обърна към Номер 12, пиле шарено, ако ти се случи такова нещо, така ще си глътнеш граматиката, че последното нещо, което ще ти дойде на ум е да откажеш.
Не разбирам, как не вниквате в абсурдността на ситуацията - пъпчив тийнейджър с гола жена до себе си и реди логични доводи в трактат за целомъдрието. Много по-склонен съм да повярвам, че от превъзбуда му е паднал (или е разсипал сутляша без време) и е измислил цялата история, за да се измъкне от срамната ситуация.

Дядо Торбалан

17.   Мдаа, Ралф и Дт, има нещо вярно, но нека споделя една стара случка от моя живот. Бях на 17 и за пръв път влюбена. Влюбена до уши! И..девствена. Само дето обектът на чувствата ми не беше запознат с тази подробност. И както си е в реда на нещата, след 3 месеца разходки, кафета, целувки и т.н., решихме да "преминем към следващия етап" - секс.
Не съм някаква фатална красавица, но бях доста добре изглеждащо и желано момиче. С хубаво, атлетично телосложение. Ениуей, осамотихме се, разсъблякохме се, и в сублимния момент изтърсих гениалното "Бъди внимателен, че ще ми е за пръв път".
И все едно, че го залях с кофа лед! Отдръпна се, погледна ме крайно изненадан и ми каза, че щом така стоят нещата, трябва да "преусмислим"...
Може би, фактът, че семействата ни бяха в много близки приятелски отношения, както и уважението ( предполагам, де - аз лично много уважавах, а и уважавам родителите му), също бяха причина за тази му реакция. Та, седна на леглото и взе да ръси мъдрости от типа на " Ти си една прекрасна жена и заслужаваш нещо много повече от мен", "Не съм достоен да съм ти първият", "този момент трябва да остане завинаги запечатан в съзнанието ти като един от най-милите (!) спомени" и тем подобни. Секс така и не правихме, при все, че беше пощурял преди да разбере, че съм девствена. А беше и 5 години по-голям от мен и според него - с не малък опит. Хах!
Имам предположения, разбира се, за тази му реакция, но никога не успях да ги конкретизирам. Не, че много ми пука - минаха 16 години от тогава, но бидейки тогава на 17, много се изтормозих.
Вие, господа, как интерпретирате тази му реакция?
Все пак, има сходство с историята, която коментираме. :)

18.   Номер 17, бил съм два пъти с девствено момиче и нареждам тези два случая в топ 10 на най-лошите си сексуални преживявания. То не бяха превземки, дърпане, кандардисване, разкандардисване... По време на дефлорацията ме накараха да се чувствам, като екзекутор. Има и момичета (чувал съм), при които няма чак такива драми, може пък просто аз да не ставам за инструктор по въведение в секса. Ако твоя юнак е имал такова стресиращо преживяване може да го е хванало шубето. Пък и може възпитанието му да е било такова, че да е приемал отнемането на девствеността за обвързващ акт (аха, страшничко звучи).
В историята по-горе не прочетох момичето да е било девица...

Дядо Торбалан

19.   Уф те пък момчетата какво разбират.Тях нито ги боли нито нищо. Могат да си правят секс докато пишките им не се сбръчкат

20.   Аз ако бях нямаше да се замисля, може да съм на 17, но и на 15 нямаше да откажа... не знам за теб ама аз нямаше много да му мисля

21.   относно този коментар:

19. Уф те пък момчетата какво разбират. Тях нито ги боли нито нищо. Могат да си правят секс докато пишките им не се сбръчкат

ти пък нищо не разбираш... когато едно момче свърши, почва болка при продължение...

22.   Дори и да е измислена история, пак е интересна.
Дивак

25.   Имам няколко съмнения!
1. Това малко ми прилича на турски сериал
2. Ако тази история е истинска, и ти отказал, е добре, ако все пак ти си мислиш, че не си готов, кажи и го, не да остава със съмнения. Пък може да си мислиш, че пишката ти не е достатъчно голяма да задоволи г-цата. Но при условие, че ти го е сложила, значи, го е видяла, и е преценила, че стааш, значи грешката би трябвало да е в теб, или си гей, или не си достатъчно зрял, или няма друга опция :Д
3. Наистина малко историята куца, на лагер, в едно помещение, тъмно, но лампа и тв работи и как е тъмно ве брат ;д ; и при условие че ти го е сложила, начи си бил мн възбуден и никой, ама не познавам дори най-смотаният тийнейджър на света би го направил, познавам много хора, и много яки и много смотани, всичките момчета каквито и да са на години над 12-3 си лъскат бастунчето и никой от тях не би отказал, на секс, друго е вече тебе те е било страх може би? Или срам? Твой проблем! След години когато правиш секс и като ти хареса ще си викаш е изпуснал съм си най-якия преди години!

26.   Ако историята е истинска-добре си постъпил.
Ако не е, ето една истинска от мен- Братовчед ми се пристрасти от какоина и спа с моя съученичка на 14. И по извратени работи има...

27.   Номер 6 ти си пълен п*дал! Авторе, не го слушай ти ди постъпил като истински мъж. Направил си го, защото я обичаш, но според мен тя ще те използва само за секс. Винаги съм си мечтала за момче като теб, но не познавам такива за жалост. Радвам се, че има момчета в днешно време, които мислят с главата си. Евала!

момиче на 13