Споделена история от Тинейджърски

Сред хора, а се чувствам сама
Здравейте! Ще започна от самото начало.
Момиче съм, на 16. Преди една година се запознах с момиче, с което в последствие станахме най-добри приятелки, но явно не съм направила правилният избор. Благодарение на нея и в средите на общуване в които ме въвличаше.. от мен се получи нещо ужасно. А тогава мислех, че съм най-важната, че целият свят е мой. Красиво момиче съм, имам хубаво тяло, но започнах да го раздавам на всеки, да си свивам джойнт по няколко пъти на ден, ходех и се забърквах в боища и какво ли не, качвах се по разни коли, което в момента намирам за най-голямата грешка през 16 годишният ми живот. Така де.. докато не дойде денят, в който с нея се скарахме и останахме напълно чужди. Аз разбира се не спрях да се занимавам със нещата, които обикновено правех: Прибирам се в нас, оправям се, излизам с един на кафе, след няколко часа с друг... да не споменавам за другото, а в нас се прибирах все едно нищо не е станало, за родителите ми бях най-доброто и възпитано момиче. И така продължих до един ден, в който срещнах МОМЧЕТО, БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОЕТО ЗАГЪРБИХ ТАЗИ ЧАСТ ОТ ЖИВОТА СИ.
Връзката ни започна както всички останали. Гушкахме се, целувахме се, мислехме доста дълго време, че сме създадени един за друг.
Докато връзката ни се задълбочаваше със всеки изминал месец, аз все повече загърбвах живота си.
Започнахме със това да си разменим паролите за фейсбук-той да има моята, аз също неговата. Така и стана, съгласих се. В последствие ме накара да махна всички момчета от списъка с приятели. Независимо от това дали са ми близки, приятели ИЛИ РОДНИНИ. Направих го. Изтри всички приложения, като WeHeartIt, Tumblr, ASK, Instagram и т. н. ОК, нямах проблем с това.
ИСКАМ ДА СПОМЕНА, ЧЕ ПРЕЗ ТЕЗИ МЕСЕЦИ (5) НЕ ИЗЛИЗАХ С ПРИЯТЕЛКИТЕ СИ, НЕ ИМ ПИШЕХ. Той не ми даваше да се занимавам със тях. Искаше вечер, когато заспиваме да си пускам скайпа и камерата също, ЗА ДА ВИЖДА ЧЕ НЕ СТАВАМ, НЕ ПРАВЯ НИЩО И НЕ СИ ПИША ТАЙНО С НИКОЙ. Добре... и това направих.
Неговите родители са разведени, живее с майка си и нейният приятел. НО ЗАРАДИ МЕН СЕ ИЗМЕСТИ НА КВАРТИРА ВЪВ БЛОКА ДО МОЯ, за да може да ме следи. Не ходех до магазина, винаги той ходеше, за да не ме срещнел някой приятел от преди. Когато си ходеше на вилата или на село... лъжех нашите, че не ми е добре, за да не изляза защото той не ми даваше... а дори и да ми даваше аз нямах приятели вече. След време.... дори и ние двамата спряхме да излизаме. ТОЙ ИСКАШЕ ДА СТОИМ САМО В НАС ИЛИ НАЙ-ЧЕСТО В ТЯХ, ПРИЧИНАТА БЕШЕ, ЧЕ НЕ ИСКА ДРУГИ МОМЧЕТА ДА МЕ ГЛЕДАТ НА УЛИЦАТА.
Уча в техникум, той също. И са близо, през 1 улица.
На 15 септември ми забрани да общувам със ВСЯКО ЕДНО МОМЧЕ ОТ УЧИЛИЩЕТО МИ. Аз това и направих... наистина. Нито веднъж тайно от него не съм говорила с никой. Спрях да ги поглеждам, спрях да ходя да си купувам закуска. Просто от единия кабинет се нареждах пред другия.
Той постоянно ми звънеше, в часа, в междучасието. За да провери къде съм. Караше ме да правя снимки, за да докажа, че съм там. По това време също и започнаха скандалите ни. Изпочупваше всичко във тях, хващаше ме и ме хвърляше на леглото, блъскаше ме. КОГАТО СЪМ ИСКАЛА ДА СИ ТРЪГНА.. ТОЙ ЗАКЛЮЧВАШЕ ВРАТАТА И НЕ МОЖЕХ ДА СИ ТРЪГНА ДОКАТО НЕ СТАНЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ПРИБИРАМ.
Когато свършвах училище, ми даваше пари за такси, за да не срещна някой в градския транспорт.
И ТАКА... ИМА ОЩЕ МНОГО СЛУЧАЙ..
Исках през ден да се разделим, постоянно повтарях, че искам раздяла и се разделяхме. НО ТОЛКОВА СИЛНО ГО ОБИЧАХ, ТА АЗ МУ БЯХ ДАЛА ЖИВОТА И ДУШАТА СИ...
Бяхме заедно близо година, до преди седмица и половина, когато поисках да се разделим, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ.
Но сега е истинско.
ПРОБЛЕМЪТ МИ Е, ЧЕ ТОЙ СИ ОСТАНА С НЕГОВИТЕ ПРИЯТЕЛИ.. А АЗ.. СТОЯ И СЕ КРИЯ В УЧИЛИЩЕ КАК ПЛАЧА, ПРИБИРАМ СЕ В НАС И ВИНАГИ ПЛАЧА, НЕ ИЗЛИЗАМ НАВЪН... НЯМА И С КОГО. НЕ ЗНАМ КАК ДА ОБЩУВАМ С ХОРАТА, ЗАБРАВИЛА СЪМ. Наскоро срещнах няколко познати на улицата и ме заговореха... стоях и отговарях с по една две думи.. странно ми е да общувам с хората. Не ям, не ми се прави нищо, не знам как да започна всичко наново, откъде да започна новият си живот. Не мога да спра някой на улицата и да му кажа "Искаш ли да сме приятели, защото нямам"....
Помогнете ми, моля ви. Останах съвсем сама.

Модаратор - Моля, не пишете системно с ГЛАВНИ букви. Това означава крещене!

Коментари

1.   Ох миличка, аз съм момиче на 17 и искам да ти кажа, че ти прекалено много драматизираш, филмарана си доста и така се изразяваш всякаш си на 30 години, нямаш мъж, деца, нищо и си вече останала на ръба на самотата. Първо, знам ги тези неща с джойнта, и аз съм пробвала, не съм останала по-назад, но съм на мнение, че ако все още ги пушиш тези неща по-добре спри, и на мен ми е било готино, но косата опадва и не те лъжа, ако искаш ми вярвай, но като останеш с 5 косъма на главата никое момче няма да те иска. Не е било правилно и да се качваш по разни коли, аз дори в на гаджето си колата не се качвам и ме е страх, а да не говорим на разни други хора, знаеш ли колко лесно се минава границата и как хубаво може да те продадат и да не видиш бял ден, ще те бият и чукат едновременно разни хора непознати на които ще си робиня. Малко звуча като майка, но виж колко случая дават по телевизията на продадени момичета и наскоро и случая за пребитата и убита Вероника от Велико Търново, заради прибирания по тъмно и качване в коли. Цяла България гръмна. Иначе заеби я оная твоята приятелка и цялата тази компания, аз също имам една наркоманска приятелска компания дето ме водеха, но видях че не това е живота и се махнах. Твоето гадже се е държало така само защото ти си му позволила и си дала да ти държи сметка, ало дори вашите не се държат така. С какъв акъл си даваш паролата на някого? Ти си си виновна, това е личен живот, който няма право да бъде проверяван, ако толкова ти няма доверие просто да изчезва, пази Боже този да ти беше станал съпруг. Аз на моето гадже съм му казала, че никакви пароли няма да види, излизам си с момчета, пиша си, викам му.. като дойдеш и ме хванеш с някого или ти покажат снимка.. ела да се разправяме ама докато ти нямаш доказателство което да показва, защо ми нямаш доверие тогава ще си говорим... и той човекът си ме е оставил и си правя каквото знам и се обичаме и си имаме доверие и всичко ни върви. Как ще ти трие приложенията и ще ти казва какво да правиш.. леелле акъл нямаш ти. Джойнта ти го е изпил акъла. Я ми се скарай, я му се развикай, защо позволяш за те оправлява? Ти негова машина ли си, той създател ли ти е, робиня ли си или те е купил от вашите? Върни си профилите навсякъде, смени паролите, като го видиш по подминавай, порсто скъсай всякави връзки с него, бъди независима, не можеш да обичаш такъв изрод, това следене е ужасно, ще дойде ден да те пребива, бъди смела и отстоявай правата си, ако прекали извикай баща си, няма срамно. Знам, че сега няма как да си намериш приятели, но с времето въвФейсбук ще ти пише тоя оня, качи снимки малко с клинче, малко с токче нещо, нагласи се и все ще завършеж отношения, пиши на старите си приятелки, извини им се, обясни им че гаджето ти се е държало ужасно, а в училище започни пак да общуваш със съучениците си, инересувай се от разговорите им, ако си наистина красива не мисля, че ще те изгонят и няма да искат да говорят пред теб. Просто обаче забрави бившия си. С него все по-зле ще става. Съветвам те така или иначе като нямаш приятели, нито свястно гадже, вземи се хвани да учиш, че ей сега ще дойде 12 клас, започни уроци по предметите, които не те вървят и събота и неделя тъкмо ще са ти запълнени и няма да ти е скучно, аз така направих. Засили си успеха, после да влезеш в хубав университет, там ще има умни момчета, интелигентни, ще се запознаеш, там ще имаш повече приятели, но ако по цял ден киснеш по кафетата няма да стане нищо от теб и хем без приятели, хем проста, така че използвай си времето докато го имаш. Кафетата и момчетата няма да избягат.

3.   Аз съм в почти същото положение което и ти. Бих ти дала съвет като заначало си върни всички изтрити приложения и приятелите в тях за да се разсееш и започни да излизаш с класа ти?

5.   До номер 1:
Трева спрях да взимам още когато започна връзката ни. Знам колко лесно се минава границата, има неща, които са лични и не съм споменала в написаното.
А това, че със него позволих отношенията ни да са такива... обяснявам си го, че съм го допуснала мислейки, че точно така ще се избавя от предишния си живот.
Относно уроците.. когато той не ми даваше да излизаме, или се карахме защото не съм съгласна със всички тези неща, които искаше да правя си залягах над учебниците.

До номер 3:
Старая се да си върна приложения и най-вече приятелите в тях, но представи си теб ЕДИН ОТ НАЙ-БЛИЗКИТЕ ТИ ПРИЯТЕЛИ един ден да те заебе и така 1 година да не ти се обади... и чак когато остане сам да се върне при теб.. не знам, аз не бих го приела.
А със класът ми няма как да излизам, тъкмо се отървах от курвенският начин на живот.

6.   Твоята "любов", има психични проблеми и трябва да се лекува...