Споделена история от Тинейджърски

Много я харесвам но нямам самучувствието да предложа на такова прекрасно момиче
Мъчи ме 1 нещо и мисля че трябва да го споделя харесвам 1 момиче тя е много красива с руса коса и зелени очи. Не мисля че съм грозен но ръста ми ме притеснява висок съм 175, 176 см това добре но тежа цели 80 килограма свикнах да гълтам корема да дишам и дори се опитвам да спазвам някаква граница на хранене.На 13 съм и хормоните ми бошуват понякога дори не мога да спа при мисълта за нея незнам дали се вижда но е 5 часа тя споделя неща към мен и тн но ме е страх ако и предложа ако ми откаже приятели сме от супер дълго време и не искам да разваляме приятелството си когато съм близо до нея се държа като глупак това е за любовната част (преди да кажете отслабни бях в болница и бях супер слаб тогава маика ми каза да направат нещо и сега имам много широк гръден кош). Надявам се някой да ми каже какво да права защото ас наистина много я харесвам но нямам самучувствието да предложа на такова прекрасно момиче
дори и да ме накара да зарежа технологията веднага продавам компа не мога да опиша колко я харесвам.

Коментари

2.   Никоя жена не е чак толкова неотразима, че да се притесняваш да общуваш с нея. С какво е повече от теб - с нищо, така че говори с нея открито, ако не те хареса я зарежи.

3.   Прекалено я превъзнасяш! Слез на земята.

4.   Научи се да пишеш!