Споделена история от Тинейджърски

Избор на балсам за устни
Наскоро си взех балсам за устни на Нивеа с череша и не съм много доволна, защото леко ми изсушава устните. Имам един най-обикновен отново на нивеа, който е на няколко години и върши чудеса. Бихте ли ми предложили хубав балсам за устни, но да не е от типа 1 лв. или 20 лв. - нещо средно. :)

Коментари

1.   Baby lips - 4 лв

2.   Не знам на каква марка е моя, но върши чудеса. Пише Lip Balm и има розова капачка, на роза е. Има такава серия от продукти на същата марка - всичко е на роза. Струваше около 2лв, мисля. И да знам, че си написала да не ти препоръчваме такива, но повярвай ми много е хубав. Не е някакъв мазен, няма цвят, просто омекотява устните. А от тези на Нивеа и аз имам - пълни боклуци!!!

3.   baby lips аз съм доволна

4.   EOS уникално балсамче

5.   Аз не съм много доволна от baby lips добавят повече цвят пробвай тези на хималая или на алверде ако имаш дм в града си.

6.   Ами това, което ти предлагам е точно до 2 лв, но е страшно ефикасно и ухае супер, има го и със и без цвят - в Лили го видях, казва се HI LIPS. Вариантите бяха с ягода, пъпеш, зелена ябъла, арганово масло и класик.

7.   Вие сериозно ли бейби липс! Знаете ли му съставките! Не искам да се обиждате! Чуй аз ти препоръчвам някой на балеа! Много са хубави но също така и на достъпни цени в порядъка на 2-3 лева максимум!

8.   Аз пък съм доволна от Nivea.. в момента ползвам един с лилава капачка и е супер

9.   Тези на AVON

10.   Недей да си купуваш такива боклуци, бъкани с какви ли не неща. Вземи си балсам за устни на Eucerin, струва 5 лева, има го в аптеките.

11.   Аз използвам балсама на Alverde с билки, много е хубав и мирише уникално.

12.   Не знам какво да ти препоръчам, но не си копувай baby lips той напуква устните и не само моите а на всички други които са го пробвали иначе марката си е супер ноо балсама...

13.   Аз baby lips няма да си купувам, защото прочетох съставките му, но си купувам на avon балсамите за около 6-7 лв. Иначе преди ползвах на нивеа, но това беше преди 5 години, а сега изобщо не ми харесват и ги хвърлям.
От авторката

14.   Аз пък, противопожно на хейтовете относно Baby Lips, ще кажа, че много му се кефя. Имам Pink Punch и ми харесва като аромат, цвят и консистенция. Винаги, обаче, под този балсам слагам някакъв друг, защото наистина е малко дехидратиращ. А относно състава - слабо ме интересува съдържанието, харесвам марката като цяло.

15.   Аз използвам Lip Butter на Nivea. Беше около 5 лева, и е хубав. Аз имам с боровинка, имаше и с малина, кокос и комбинация от ванилия и макадамия :)

16.   Аз от състав не мога да твърдя, че разбирам, както и предполагам 90% от момичетата, които си купуват балсам за устни не са специалисти в тази област. Мога само да коментирам от опит. Baby lips ми допадат, но не са за много напукани устни. Имат много приятен аромат, лек цвят и блясък, нанасят се лесно, без да хидратират кой знае колко. Ползвала съм на Nivea страшно много разновидности, включително и онзи, който е в кутийка, като кремче, сякаш той е най-хидратиращ, но от тях също съм била доволна. Смятам, че евтините предложения на пазара не са за подценяване, понякога има доста сполучливи попадения. Ако устните ти са много напукани, по-добре е да си вземеш нещо от аптеката, а не разни балсами от козметичните магазини. Иначе, има и други хубави- Leocrema, Alverde, имаше преди едни на Avon, които миришеха божествено, изпробвай различни марки, защото кожата на устните е различна, така както е и кожата на лицето, на всеки се отразяват по различен начин :)

20.   Аз използвам на Balea с бадемово мляко от DM беше около 3 лева и върши чудесна работа!

21.   НАЙ добрия който съм ползвала е на Леокрема, примерно с мед .. прави устните бляскави и меки .. придава плътност и не е скъп

22.   Аз препоръчвам baby lips, защото са чудесни, имат страхотен ефект върху устните, страхотен цвят и невероятен вид препоръчвям mint candy, oh orange, pink punch и strike a rose или EOS той също е страхотен, но доста по скъп от baby lips

23.   Baby lips - cherry me е много хубав пробвай ако искаш

24.   Преди харесват baby lips, но сега са ми отвратителни. Изключително дехидратират устните ми, дори и тези без цвят. Имам 7 броя и повече няма да си купя.

25.   Himalaya - 3 лева :).

26.   Аз съм номер 25.. мислех, че Хималая е наистина хубав балсам, но всъщност далеч не е такъв.... това е най-сухия балсам на който съм попадала.... напуква ми устните още повече... най доволна съм от хармония, български е и струва около 1, 20, но повярвайте ми този балсам е много добър ;) не всичко скъпо е и хубаво.

27.   Определено Нивеа ! За мен си остават най-добрите балсами на пазара.

28.   Himalaya е най-любимия ми балсам. В началото ми се струваше сух и труден за нанасяне, но постепенно свикнах. Идеален е за момичета (като мен), които мразят устните им да блестят прекалено неестествено.

29.   Нивея и Ейвън тестват върху животни...
Хималая имат много добри продукти като цяло.. имам балсам, който може да издържи 1-2 часа с едно намазване. Много приятен аромат има. Препоръчвам го. Освен това е евтин. 3-4 лева или по-малко, не помня. Струва си.