Споделена история от Тинейджърски

Обсебена приятелка
Здравейте, аз съм момиче на 14 години, лесбийка съм и имам сериозен проблем с приятелките си. Значи аз харесвам най-добрата ми приятелка от доста време и и признах(тя го приема нормално, не е обратна, но пак сме най-добри приятелки). На скоро споделих и на другата за чувствата ми, но тя започна да ме обсебва и ревнува. Вече не ми е приятно да излизам навън с нея нито да и споделям, нито нищо. Тя не харесва всички мои приятелки и мрази момичето, което харесвам. Винаги, когато му правя комплименти и се закачам с него, тя умира от ревност и това се забелязва. Сега и двете се мразят, но крият омразата. Моля Ви, кажете ми какво да правя?

Коментари

1.   Няма нищо лошо в това да харесваш приятелката си и пак да сте приятелки без връзка, която да ви скапе взаимоотношенията. Другото момиче просто те иска за себе си, може би се чувства не достатъчно добра, защото не си избрала нея(не, че тези неща се избират) и тази несигурност преминава в агресия, а може би тя пък харесва теб(може да е бисексуална или лесбийка). Моят съвет е да си поговорите и да и кажеш, че не ти харесва как се държи и, че с това те отблъсква от себе си. Можеш също да започнеш да се насилваш да се държиш по-мило с нея, във всяка жена може да се намери нещо красиво(като бисексуална ти го казвам! ) обясни и на момичето което харесваш, че нямаш същите чувства към другата си приятелка просто искаш да си оправите отношенията, защото е важна за теб.

2.   Моля Ви, кажете ми какво да правя?

Като за начало си почини от лесбийските дейности, поне до 18г.