Споделена история от Тинейджърски

Той не се целува както трябва?!?
Здравейте аз съм момиче на 16 години! Имала съм много гаджета и съм се целувала много пъти! Скоро срещнах може би перфектното момче! Първата ни вечер заедно беше супер.. докато не стигнахме до целувката! За мен той не може .. поне на мен изобщо не ми хареса как се целува.. ! Незнам дали беше притеснен или просто така се целува! Знам че целувките са си важни и немога да пренебрегна факта че не ми харесва! Да го оставя ли само заради това или .. ? Помогнете!

Коментари

1.   здравей мила:) и аз имах същият проблем с приятелят ми. Не се притеснявай, когато се опознаете повече и единият вижда какво иска другият ще баде по добре :) не го оставяй заради това..глупаво е .УСПЕХ :)

2.   Не мисля че това е причина да се разделяте. Просто му покажи как ти харесва. Целувката може би е едно от най-дребните неща в една връзка и се оправя лесно. Незнам приятеля ти на колко е години но може наистина да е бил притеснен или просто е по-неопитен.

3.   Никой не се е родил научен и е възможно просто да му липсва опита което автоматично означава че ти трябва да му предадеш и покажеш това което знаеш и можеш-не избързвай с раздяла да решиш проблема- а вложи малко усилие за да го разрешиш,имай напредвид че той също се притеснява вътрешно от това което постига в целувките и сигурно се опитва сам да го преодолее но му е нужна добра учителка така че просто помогни на момчето и всичко ще бъде наред!

4.   Ами ако не те влече напълно сексуано, за какво ти е? Ако искаш пък опитайте пак, може и да се научи да се целува така, както искаш ти!

5.   Здрасти! Вярно, че целувките са много важно нещо. Но ти сама казваш, че той е перфектното момче. Ако трябва поговори с него за този проблем, но гледай да не го обидиш. Ако трябва му дай няколко съвета за целуването... ;)

6.   Ами и аз немога да се целувам....... може ли някой да обясни как става тва.... в много книги сам чел но не е конкретно ..... каде да си слагам езика да смуча ли

7.   Заради цекувката неможес да оставиш човек които ти харесва. Тва е супер тапо

8.   Моля Ви Отново .. Дайте своето мнение :|

9.   Ами може би няма толкова опит. Дай му малко време.

10.   Ще се научи-хайде сега да му имам проблема

11.   Хей хей, да оставиш някои поради факта, че не ти е харесала първата целувка това е глупаво. Примерно ако аз срещна подходящото момиче за мен, по скоро ще променя нещо в себе си, отколкото в нея. Успех !

12.   Здравей миличка :) виж сега к'во щи кажа, според моето мнение тъй като си само на 16 и си имала много връзки и си намерила ПЕРФЕКТНОТО момче за теб, не е възможно ти да си му първата....колкото е голям шанса да е бил притеснен толкова е голям шанса и да няма опит колкото ти...50 на 50 е всичко,чат ли си ? Гледай повече да му се натискаш и ще видиш как бавно по бавно ще се научи ако евентуално не е бил притеснен при положение, че до него е стояло наи сладкото момиче на света(негово мнение) :)
Просто не го зарязвай заради толкова дребнУ нещУ плиийс :)

13.   Към 6, намери си някоя която може да се целува и действай..целувайте се през повечето време илии гледай някфи клипове ддз аз лично още от първия път му сванах цаката :D

14.   Мила, няма смисъл да зарязваш момчето за такава дреболия. Просто го хвани на тясно и започни да го целуваш така, както на теб ти харесва. Ще видиш, че има ефект (поне при мен имаше). Желая ти успех!

15.   ми да не би да е виновно момчето, я не се излагай и хвани го научи ;)