Споделена история от Тинейджърски

От класа ми
В класа има едно момче което много ми харисва и той ме харесва .само ми прави номеци.аз съм на 14 . преди две седмици се видяхме случайно и той ме заведе у тях да ми покаже една снимка и провихме секс .сега ми закъснява една седмица и се притесявах да ли не съм бременна а и много ме болеше корема но вчера като си лежах от еден път страшна болка . отидох на д-р и той каза ноправила си аборт ще го обия този краси . първо ми лъже а после може и да стани така да нямам дица никога.

Коментари

1.   Той знае ли.Всъщност и аз съм момиче на 14 и нз как бих реагирала в твоята ситуация. Предполагам ,че вашите знаят. Ако да , поговри с майка си да споделиш своя гняв и чувства-- в краен случей с фр---. Не сте ли ползвали предпазни средства? А и си поговори с този краси, да си знае последствията-- определено ако не беше абортирала--. В кофти ситуация си сорри . Късмет

2.   Да бе,то така стават абортите!А този лъжльо Краси и ти, да вземете да си учите уроците и да правите секс като станете достатъчно големи за тези дейности!

3.   Първо още не можеш да пишеш правилно. Второ как може да легнеш с него след 1 седмица. Трето поне преди да беше тръгнала да правиш секс, не можа ли малко да прочетеш за предпазните средства, а и не само за тях, но все пак най-малкото. Кажи ми сега ти си на 14 и вече си преживяла спонтанен аборт, мислиш ли, че това е нормално за възрастта ти? Не искам да те обвинявам. Страшно е това, което преживяваш. Надявам се всичко да мине добре и да си здрава. Надявам се и занапред да внимаваш какво правиш и да мислиш за последствията.
Бамби

4.   Ти да не си онзи, дето обича да си измисля истории? Май не си много наясно какво става след спонтанен аборт. Прочети тук-там, преди да пишеш глупостите си, поне да звучат достоверно.

6.   Кой е този доктор,който ти го каза това?Не Убивай никой,Ако се пазиш достатъчно и не направиш 3 аборта до 18 ще имаш дИца

7.   Защо си мисля,че тази история е измислена?Всичко е станало твърде бързо,за да е истина.За 2 седмици колко неща са се случили...че и аборт.Не ми се вярва да е истина,но ако по някаква случайност тази история не е измислена,авторката трябва да говори с родителите си.Те са хората,които биха могли да и помогнат и да и дадат съвети.

8.   И аз съм на 14 години,ама не вярвам,че и ти си на толкова моето момиче ;)...Пробвай се за автор...

9.   И как ако не е тайна, лежа си и хоп... абортира. Има спонтанни аборти, но все пак това което казваш звучи измислено ;) А и каде отиваш да се таковаш, като даже не знаеш какво правиш явно

10.   :D :D:D Това е 100% Измислена история :)

11.   Научи се да пишеш

13.   от любоптиство... ти от ромски произход ли си?? !

14.   Ай момиче. Първо се научи да пишеш грамотно. "ноправила", "обия", "дица", " номеци", "харисва", "провихме", "еден", "стани" и т. н.
И всички тези грешки в рамките на 7-8 реда.

1) Или ти си си измислила историята...
2) Или това наистина е станало, момиче ти в кой свят живееш? Поне можеше да вземеш противозачатъчни или да ползваш кондом! Я се стегни и се пази от нежелана бременност на 14-15, че ще стане лошо ако станеш "мила мама" на 15, а Краси "незаконен тати".