Споделена история от Тинейджърски

Как да кажа на едно момиче, че искам да правя секс с нея?
Здравейте,
аз съм момче на 16 и имал съм много приятелки, но никога не се стигало до секс.
Затова сега питам: Как е най-добрият начин да кажа на едно момиче, че искам да правя секс с нея.
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Хахахаха.. и не знаеш как става работата, понеже си имал много приятелки. Просто някой път като се натискате и имате терен и време и кондоми, почваш лека-полека да я събличаш. Ако е девствена ще се дърпа, ама няма да спираш, ако само ти казва, че не иска, а иначе ти се натиска. Ако почне сериозно да се дърпа и с действия да го показва ще я пуснеш, естествено.

2.   Като започнеш да слизаш с ръката си надолу докато се целувате-или направо я гепи за п****та! Никоя няма ти откаже!

3.   И темата и коментарите са просто на такова високо ниво, че няма какво компетентно да кажа по въпроса...

4.   Браво коментар 3! Някакъв 16 годишне пикльо, който имал много гаджета не знаел как да си поиска секс :D ми отиди при проститутка, дай и 10 лв за една свирка и още 10 за същинската част. При нея лесно ще поискаш, само попитай "Колко?" :D :D

5.   Извади си оная работа и тя сама ще разбере ;)

6.   Офф, номер 3, айде като няма какво "компетенто да кажеш по въпроса" си трай. Какво за тебе и високо ниво - да ползвам думички, които след това момчето ще трябва да ги търси в 80 сайта, за да види какво означават. Аман от "умници" дето няма какво да кажат.

7.   Момче, има едно правило - недей да правиш секс с момиче, за което не можеш да си представиш, че ще роди някой ден дете от теб. Защото се случва!
Последиците от безразборни полови общувания са сериозни за момичетата и те по рождение имат предпазливост. И го правят само с момче, за което са сигурни или поне се надяват, че е човекът за тях.
Много е грозно и грубо да злоупотребиш с момиче, или както ти казваш - просто ти се прищяло и правиш секс с нея, докато тя си мисли, че си влюбен и има връзка с теб.

8.   Аз съм момиче на 16 години, и нито един от вас не знае какво наистина иска или не иска едно момиче.

9.   Да просто действай и всичко ще се нареди :-) ;-)

10.   Според мен е най-прав/а 1. Ако и ти и момичето го искате:леко и внимателно я събличаш ии т'ва е на там... си е секса :Д

11.   Заведи я у вас гредайте филм целуни я и от там натам се сещаш!

14.   Наи- лесно е да я заведеш у вас и да гледате нещо страшно тя ще се уплаши и ще се гушка в теб. Това е момента ако ти има доверие може и на момента да го направите. Най-важно е да се обичате и да си вярвате. Ако можеш зготви нещо за да я зарадваш.

15.   Пълни простотии. Слушай, ако момиче е девствено се иска подготовка, дори и да иска да го направите, тя се нуждае от малко време. Трябва да се погрижи за тялото си, да изглежда добре и да го е обмислила, а не после да съжалява, че го е направила. Ние, момичетата, разбирам от намеци, започни първо с леки подмятания, после може да е питаш директно, но извърти нещата, питай я дали тя е готова, не й казвай искам да те ч*кам, кога ще ми пуснеш или нещо от сорта. Внимавай обаче, защото това е голямо отговорност, трябва наистина да държиш на момичето, ако ще и отнемеш девствеността.

16.   Хей аз се казвам Ейс и съм лудо влюбен в Мира ние сме заедно но Мира отказва да правим секс.
Моляви кажете ми как да я накарам да правим секс

17.   Да №16 - всички сме гледали филма "бакуган" ;дд макар и само един-два пъти.

Знаеш ли кой видях брат?

18.   Aбе тука пишат само някакви „мъдреци" които мислят с оная си работа! Абе момчета не знаете ли как едно момиче очаква първия си път? Ами то се чака мислене. Аз съм момиче на 14 и примерно много мразя момчета да ме гледат с перерзен поглед и да си представят как... Айде помислете малко. Повечето момчета са така - доебало им се, ебали си наебали се и сбогом на нещастното момиче. Аз съм девствена и най добре знам как едно девствено момиче би искало да е първия му път - не в колата, не в храстите. То би искало любимото момче да му приготви романтична вечеря или поне да я купи готова. Да затъмни в стаите и да запали свещи. Да му подари рози преди това и да разпръсне по леглото листенца. Малко романтика. Ииии най-важното да бъде мноооого нежно и внимателно, ако момичето го заболи твърде много, момчето да спре и не да се кара с момичето защо са спрели и да гушне момичето. Е така се прави и моля ви научете се. Ако пък не всяко момиче иска първия му път да бъде такъв, за което съм сигурна защото всяко момиче е различно просто можете да го попитате или най-добрата му приятелка.

19.   Дръж се с момичето добре и тя ще направи всичко за теб! Но да не е днес си лош, утре мил.. Като сте заедно прегръщай я, целувай я, после започни да я целуваш по врата, недей си го вади веднага и недей се прави на интересен щото ще си изпуснеш шанса.. гали я целувай я по корема. Съблечи и бавно блузата и легнете, не и махай сутиена веднага, за да ти има доверие, не и мачкай циците, за да не те земе за загорял и използвач, ако и е за първи път де... целувай я пак по врата и после бавно по корема, чак тогава я повдигни и я целувай по устата, бавно и страстно.. съблечи и бавно сутиена и като го махнеш не гледай като не знам какъв.. целувай и ги.. обърни внимание на зърната, после и кажи, че са страхотни за да и повдигнеш самочувствието и да е по-сигурна. после си махни тениската и я прегръщай.. момичетата обича, когато момчетата показват любовта си чрез допиране на голите им тела, а и е възбуждащо, после я остави да лежи по гръб и и смъкни бавно панталонките, но не заедно със панталона. Когато остане само по гащи я целувай пак по корема и през цялото време я гледай в очите, а не отдолу. После ги смъкни бавно и започни да я лижеш ама не се едно баба ти дала сурова пържола, да си чешеш езика, ами намери и клитора, ако не знаеш къде е потърси снимки в интернет.. ето една http://t2. gstatic. com/images? q=tbn:ANd9GcRBQRbsv83jO3NcQ8fC_xxFSRY2Che9HcSd2nvnBGoJtd18Tqg1 това не е моя снимка, клитора е това което е по-нежното и леко кръгло. Лижи него и гледай да не спираш много много.. после ако успее да свърши добре иначе иди до нея целуни я и я попитай дали е готова, не я карай да ти прави свирка, освен ако тя не иска... ако ти каже че не е готова я питай дали искаш поне да продължиш с това което правеше до сега, за да види че искаш да и доставиш удоволствие, ако каже че е готова я целуни и се събличай през това време... целувай я пак по корема.. после я целуни отдолу сложи презерватива и преди да го пъхнеш я попитай дали е сигурна, ако е действай!
Надявам се да съм била полезна.

20.   Виж, ние момичетата дълго време очакваме първият си път. Според мен номер 19 напълно вярно ти каза какво е най-добре да направиш мога само да добавя ако се съгласи, като тръгнеш да и го вкарваш ако я заболи много я питай дали иска да спрете за малко, не я насилвай и не и причинявай болка :) Успех :)

21.   Номер 18: Номер 19 напълно съм съгласна с теб едно момче трябва да е нежно с девтсвено момиче, да я целува бавно и внимателно а не да ? каже „Лапай го" като повечето простаци. И момчета не забравяйте три много важни неща.
1. Винаги ползвайте презерватив.
2. Не използвайте момичета само за секс (освен ако не сте платили на проститутка)
3. Покажете на любимото момиче че не ви интересува само оная ? работа, а че я цените такава каквато е.
:)

22.   Трябва да я предразположиш. Заведи я у вас, пуснете си филм, нещо от сорта на драма или романтичен. Нещата по принцип стават с течение на обстоятелствата. Но ще ти кажа как моят приятел започна. Седяхме си на компютъра в нас и той ми каза да седна в него. Аз през това време пишех на една приятелка, при което той започна да ме целува по гърба, качваше се по врата и беше много нежен. Аз не устоях, защото на повечето момичета слабото място като ги целуват е врата. И започнах и аз да го целувам. Толкова страстно беше, че не мога да го опиша до толкова, че да го разбере колко беше страхотно. Той ме хвана за дупето и ме остави на леглото целувайки ме.
И от там лека полека се получиха нещата. И двамата бяхме възбудени. Ако я предразположиш и я възбудиш до толкова, че да ти казва "Желая те", значи го иска.

23.   Напълно съм съгласна с номер 18! Аз съм на 17 и първият ми път беше наистина с много романтика. Бяхме на плажа той беше запалил огън и ми свиреше с китарата си. В един момент започна да ме гали и да прокарва ръце по тялото ми и...
Така че разбери какво харесва момичето и се постарай да бъдеш романтичен. Пробвай и ще видиш че ще ти даде шанс

24.   Мисля, че коментара на номер 19 трябва да се показва при отваряяне на интернета вместо гугъл..
Найстина се възбудих и би ми се искало моя първи път да беше такъв. Жалко, че не си спомням много от него.
Както и да е.. аз мисля, че не само първия път е важен и не само тогава трябва да получаваме такава нежност, а всеки път... Точно така искам да се отнасят така мен сега и съм сигурна, че всяко едно момиче го иска.

25.   Дръж cе добре c нея целувай я прегръщай я за да е cигурна че иска да хо направи c теб и нататак слушай номер 19

26.   Номер 8 Хаиде разкажи ни какво иска след като незнаем.
Нали момичетата сте много компетентни! Хайде казваи!!!

27.   Иди у вас пусни рамантичен филм и като започнат да се е**т там действай както ти каза номер19 може да си помагаш със сцени от филма. Само после да не я зарежеш щото ще си бахти простака

28.   Аз съм на 15 и имам приятел на 16. Това е първа сериозна връзка и за двамата. Заедно сме от 3 месеца. Първият месец ми беше трудно да се отпусна пред него, мисля, че и той също се чувстваше по този начин. Много пъти съм мислела да го зарежа, защото уж не си подхождаме. Сега всеки ден благодаря на Господ, че не е допуснал да направя подобна глупост. Имали сме и трудни моменти, разбира се, това е нормално за всяка връзка. Сигурно се чудите какви трудни моменти за 3 месеца, но като цяло връзката ни се развива доста бързо. Той пръв ми каза, че ме обича. На мен ми трябваше известно време да осъзная, че и аз го обичам... наистина много. Но стига за това. За да помогна на автора, ще му разясня сексуалните ни отношения с моя приятел. Ще започна с това, че и двамата сме девствени. Просто смятам, че ми е прекалено рано за секс, а и той е съгласен с мен. На втория месец от връзката ни обаче вече бяхме доста близки и обмисляхме да се изкъпем заедно като една крачка напред. Дълго време само го обсъждахме като нещо изключително приятно и за двамата, но нищо повече. Най-накрая ни се отвори възможност и решихме да действаме. По ирония на съдбата същия ден бях изключително разтроена за нещо, което ми се беше случило в личен план. Когато той дойде да ме вземе, беше изключително нежен, успокои ме и ме предразположи (освен всичко друго бях доста притеснена, че ще покажа голото си тяло на момче, дали ще ме хареса, имам малки гърди и това проблем ли ще му е, и т. н. ). Още в автобуса се разбрахме да не прониква в мен, каквото и да става. Пристигнахме у тях. Беше почистил и беше оставил климатика включен, за да бъде топло в стаята. Момента със събличането беше малко тромав и неудобен. Всеки държеше да съблече другия, но нещо не ни се получи. Най-сетне влязохме под душа. Натискахме се, беше много приятно. Пенисът му малко пречеше, защото беше надървен и къде да го сложи, ако не в мен, но не беше чак такъв проблем. Изненада ме доста размерът му, очаквах нещо далеч по-малко. Излязохме. Той предложи да ме целува по корема. Легнах на едно легло и той започна. По едно време ме попита дали да продължи по-надолу. Оставих го да ме изненада. Той продължи и беше уникално приятно. През цялото време той ме обслужваше с устни и пръсти по цялото ми тяло. Накрая от кумова срама реших да му върна услугата, не мисля, че направих кой знае какво, но той каза, че било много приятно. После си писахме, обсъдихме случилото се, колко много ни е харесало, какво ни е харесало и така малко по малко започнахме да споделяме сексуалните си фантазии. Към днешна дата нямаме търпение да ни се отвори възможност, за да се развихрим отново. Той ми е описвал какво иска да направи с мен, когато се почувствам готова за секс. Ето какво ми казва: бавно и внимтелно ще свали всичките ми дрехи, после ще ме остави аз да направя същото с него, ще влезем под душа, ще се натискаме страстно и продължително, той ще докосва гениталиите ми, ще излезем, ще легна пак така на леглото, той ще се настани върху мен, ще ме целува по устните, после бавно ще слезе надолу към врата, после гърдите, ще лиже зърната ми, за да ме възбуди, после корема, там ще се забави, за да ме подлуди, после ще целува бедрата ми, после гениталиите ми, ще ме лиже, ще проникне с език в мен, после ще ме гали с пръсти, ще проникне с пръсти, после нежно ще търка пениса си в генитлиите ми, после бавно ще проникне в мен, докато ме целува по устните и врата. Като цяло иска да ми достави голямо удоволствие, а аз съм му обещала да целувам пениса му, да го масажирам и да му направя една хубава свирка. Това за нас е акт на любов, защото наистина се обичаме невероятно много. Дано да съм помогнала с нещо и успех на автора. П. П. За критикуващите да отбележа, че и двамата учим в елитни училища и сме отличници, така че не само това ни е в главата.