Споделена история от Тинейджърски

Съсипаха ме
Здравейте на всички :) До сега не предполагах, че някой ден може да пиша и аз в такъв тип сайтове, но ето че и този момент настъпи.. Ще се опитам да разкажа накратко събитията, които ме сполетяха през последните няколко месеца и ме доведоха до състояние, а дори и не предполагах, че мога да стигна до тук. Преди 5 месеца се запознах с едно момче. Започнахме да си пишем в социалната мрежа, един ден решихме да се видим. Аз го харесах ужасно много, той мен също и тръгнахме. Ходихме около един месец след това аз му пуснах, всъщност той ми беше първия.. не съжалявам, че го направих, той се оказа много свестен въпреки, че не е сериозен, въпреки че държанието му е много объркано, ме е защитавал много пъти и все още мога да разчитам на него. Както и да е проблемите започнаха два-три месеца след като ние се разделихме. Бях му адски ядосана затова и започнах да се занимавам с най-добрия му приятел... За съжаление той се оказа, че играе някаква игра и целта му е била да ме вкара в леглото само защото преди това съм била с приятеля му. Една вечер след дискотека нещата се случиха, той получи това което искаше. От тук насам започна ада за мен. Бях заключена в апартамент, където двама от тяхната групичка ме изнасилиха. Бяха готови да ме дадат на още един, но тогава бившия ми разбра за всичко и се застъпи за мен, каза им да спрат... Но те не спряха. Бях унижавана, тъпкана и срината със земята. Налитаха ми на бой, опитвах се да се защитя, но без никакъв резултат. Обиждат ме постоянно, приятелите ми виждат всичко, защитават ме, били са и тях за да спрат, но ада продължава. Откакто започнаха тези истории спрях да се храня нормално, нито спя, като цяло не съм същата, която бях преди 5 месеца. Карам само на цигари, вече ми се появиха и припадаци. Нашите започнаха да забелязват промяната, но като цяло не ги интересува и никой от тях не си направи труда да ме пита какво ми е. Страхувам се просто защото се чувствам сама... а те са много повече от мен и все пак съм момиче. Знам, направих грешка, за което съжалявам ужасно много и ако можех да върна времето назад бих променила всичко... В безизходица съм и не знам кой път да поема.. Благодаря на тези, които ще прочетат историята ми, ще се радвам ако можете да ми дадете някакъв съвет или не знам все нещо.. Благодаря също и за отделеното време :) Надявам се модераторите да я одобрят.

Коментари

1.   Трябва да им кажеш, дори да не те питат. Сигурна съм, че им пука..

2.   Май историята е измислена ( и по-добре ). То не се връзва просто, да са те изнасилили и да не си казала на полицията, на вашите.

3.   В полициятa! Без знaчение дaли сaмa или с родители! Ти си жертвa и aко не. потърсиш помощ, ще продължил дa бъдеш жертвa. Милa, ЗAДЪЛЖИТЕЛНО потърси помощ!!! Товa може дa те бележи зa цял живот, не се ли погрижиш сегa зa проблемa си, остaвиш ли се в позициятa нa жертвa, никогa нямa дa имaш сигурносттa, че можеш дa се спрaвиш със следвaщи ситуaции в животa.
Нaсилниците ТРЯБВA дa бъдaт нaкaзaни, a жертвaтa трябвa дa знaе, че може и ще бъденa зaщитенa, aко не от родителите, то от съответните институции. Веднaгa в полициятa! Нямa стрaшно, нищо лошо не си нaпрaвилa ти, a ТЕ! Не е твоя винaтa, повтaрям- ти си жертвa!

4.   Говори с родителите си за това, дете. Не е шега работа. Да, постъпила си безразсъдно, но ти си жертва - тук говорим за изнасилване... Защо мълчиш? Защо търпиш? Говори с някой. Дали ще са приятели, дали близки роднини, дали семейството ти, но непременно сподели с някой, който да ти помогне да излезеш от тази ситуация. Не оставяй нещата по този начин.

5.   Стига бе хора! Знаете ли на мен какво ми е като ги чета тези измислици.? Е не ви ли писна? Ти ако беше изнасилена нямаше да си в състояние да го кажеш камо ли да го напишеш!
Хайде да приемем че наистина ти се е случило... Защо не си отишла в полицията? !? Веднага е щяло да ги хванат. Особено ако не предполагат! Няма да могат да избягат! Оплачи се в полицията, ще те прегледа професионалист и ще ти извади медицинско! С този документ ще ги осъдиш! Съди до дупка! До последно! Докато не гк тикнат всичките зад решетките! Трябва да си силна. Ще ти бъде трудно, но не се предавай!

Надявам се да не е истина това което си споделила!

Но пък и какво да очакваш от тая измет "мъжете"... Имат пишки и се мислят за всевишни...

Послушай ме иди в полицията!

6.   Според мен си сгрешила като си отмъстяваш на бившия, но трябва да потърсиш помощ от психолог, той може и да ти помогне! Успех.. :)