Споделена история от Тинейджърски

Как да се справя с това?
Аз съм момиче на 15 години. Сега съм в тази възраст че всичко ми е каша. Объркана съм. За разлика от много други обаче аз знам какво искам. Само дето не знам как да се справя с това.
Аз искам да се бия. Искам да имам оръжие-пистолет, но не мога на тази възраст. Искам даумея бойни изкуства. Искам да тренирам и бокс. Да съм военна или полицай. Искам да водя динамичен живот. Искам да си взема нинджа звезди, нож с черно острие и бокс за ръка. Искам да се бия. Не знам от къде тази страст. Имам предвид не съм го видяла от баща си защото той почина още преди да осъзная че това ме влече.... Че съм такъв човек. Много бойно настроен! Не знам... В кръвта ми е. Имам много енергия която не знам как да изразходвам. Нямам финансовата възможност да оъида да ме обучават... Или нещо подобно. Не мога да излизам многи много защото трябва да пазя сестра си от педофила на майка ми гаджето и просто не знам как да се оттърва от тази енергия... Имам чувството че кръвта ми кипи. Искам да чупя и крещя... Моля ви имам нужда от съвет. Как да се справя с това?

Никой не ме разбира. Най малко сестра ми от която очаквах повече...

Имам и едно запитване. Ако отида на стрелбище без придружител ще ми пизволят ли да стрелям? Ако някой е ходил може ли да ми каже как стават нещата.

Благодаря на тези които отделиха време за мен. :)

Коментари

1.   купи си боксова круша или си направи, и внимателно с тая агресия, все пак никой не иска да бъде нараняван особено като не е направил нищо лошо, да не вземеш да биеш хората без причина

2.   Хаха, много си смешна... хахахах, разби ме от смях какво искаш!

3.   Ами преди се биех с всеки който ме провокира... От както стана гаф съм кротка... :D
Номер 2 какво смешно прочете? :)
Авторката

4.   Не виждам какво то пречи да се запишеш в някой спортен клуб.

5.   Нямам финансовата възможност номер 4. :/
Авторката

6.   Принципно аз съм много миролюбив човек, но имам някаква мания към оръжия, колкото и да е странно.

7.   :D и аз съм така, разбирам те, хаха. Не мисля че е странно... :)
Авторката