Споделена история от Тинейджърски

Дали ме използва или наистина е влюбен в мен?
Здравейте, момиче на 14 съм. Знам, че тук има много подобни истории, но все пак реших да поискам съвет.
Преди около месец ми хрумна гениалната идея да вляза в сайт за запознанства. Направих си регистрация. В този сайт не търсех връзка, исках само да си чатя с хора и да се забавлявам, но уви, съдбата има съвсем различни планове за мен. Запознах се с много мъже, но един ми се стори наистина приятен тип. Дадох му скайпа си и започнахме да си пишем, отначало си бяхме приятели и той ми казза, че ме чуства като малка сестра. Забравих да кажа, че той е на 32. Много ми беше хубаво да си пишем, той ми разказа за живота си, че е женен и т. н., прати ми свой снимки и на семейството си също. Но след няколко дни ми каза, че изпитва повече от братски чувства към мен. Бях шокирана, не знаех какво да му кажа, но накрая предложих да си останем приятели. Той прие, но не се отказа и постепенно и в мен се появиха някакви чувства към него. Всичко беше перфектно, той каьа, че към средата на август ще се връща, защто той работи в Белгия. Много дъм щастлива, но нашите не знам как ще реагират, затова помолих приятелите ми да ме покриват, приятелката ми прие, но все пак изказа мнението си, но приятеля ми много се нервира, той преди ме харесваше и си помислих, че просто ревнува. Искаше да дойде да ме следи, за да не ми направи онзи мъж нещо, но аз отказах. Но аз вече реших, че ако мъжът, ще го наричам С, се окаже свестен и наистина ме обича може и да му пусна. Знам, ще ми кажете, че съм малка и не бива да го правя с женен мъж, който не познавам, но разберете ме, хлътнала дъм, не мога да мисля трезво, не пиша това за хейт, искам някой да ми даде съвет, приятелите ми дават акъл, но на мен ми трябва съвет и се надявам да го получа тук.

Моля да публикуват историята ми и благодаря на тези, които не ме хейтват и не ми четат морал.

Коментари

1.   Няма да те хейтевам защото те разбирам. Хубаво хлътнала си но той е много голям бе миличка. Много си вдигнала летвата. Аз съм момиче на 15 и аз като теб си писах с мъж по голям от мен. Но той е на 24... не на 32.
Той е много мил и вниматрлен и затова отказа да се срещнрм и да имаме нещо интимно въптеки че много искаше...
Съветвам те да отифеш и да се видиш с него но да не си сама или пък да е на оживено място. Сефнете поговорете. Опознай човека и тогава сама ще разбереш. :)
Но за пускане и секс мисля чее това е прекалено. Ще го изкарат педофил щом си на 14. Недей да му навличаш неприятнодти. Той ако има акущъл няма да де занимава с толкова малко момиче като трб. Щом си има семейство... Пък и кой нормален ще се задева с дете? Този най-вероятно те иска само за секс и нищо повече, нищо сериозно...

2.   Абе момиче ти добре ли си? Как ще излизаш със 32 годишен мъж и то при това женен? Знаеш ли, че ако вашите разберат много лошо ще стане?
Нека ти отговоря на въпроса - да, само ще те използва за секс и после няма да го видиш изобщо. Моят съвет е да не правиш тази грешка, защото след това много ще съжаляваш. Надали ще ме послушаш, но все пак аз да кажа.

3.   Как може да си толкова глупава? На 32 години човек не може да обича някого, който е виждал само по скайп. Това може да се случи само на хлапе като теб. Ако някога подобен човек те обикне истински, то не би искал нищо от теб. Тоя тарикат иска да изчука нещо крехко без никой да разбере.

4.   Нали знаеш, че това е ПОДСЪДИМО? Нарича се ПЕДОФИЛИЯ и се наказва по чл. 150 и/или от НПК с лишаване от свобода за срок от 2 до 8 години. Вече от там нататък ти си тълкувай нещата.

5.   Естествено че те използва :)
бил съм в неговото положение .. не се залъгвай :)

Реално ако не му пуснеш ще изстине и няма да ти обръща внимание, но ако му пуснеш ще е същата работа :)

Бил съм и 2те положения и при 2та случая.... за негова гледна точка.. си просот вероятно един як секс и нищо повече... миличка си.. и това е.

6.   Ти си много замечтана и си мислиш, че всичко е розово. Ами не. Ок, пусни му. Кво ще стане? Ще живеете щастливо до края на живота си? Я се огледай - женен, прекалено стар за да имаш връзка с него, а ти прекалено млада за да спиш с него. Не знам къде са родителите ти, но трябва още мнооооого акъл да ти вкарат в главата, и най - вече да ти забранят компа. Осъзнай се, за да не направиш грешка.

Gwen

7.   Първо мога да кажа на всички горе, които лъжат детето, че сексът на 14 г. е бил подсъдим у нас да не ЛЪЖАТ, защото днес децата днес имат интернет и като ги лъжем, няма да ни имат доверие и за вярните неща
В другото съм съгласна, но по член 149 следващи от Наказателния кодекс на България, сексът с лице, НАВЪРШИЛО 14 г. възраст не е престъпление ако е доброволен.
Човекът по Закон не се води педофил ако спи с нея дори да я е съблазнил.
ОБАЧЕ, все пак това би било нередно и то не само защото тази личност използва наивността и доверието на Авторката за низките си цели (секс без любов).

Миличка Авторке, няма лошо дори да спиш с мъж на твоята възраст ако мислиш, че си готова за това и има чувства. Обаче случаят не е такъв. Ти дори не знаеш този човек какъв е във всъщност - дори може да е търговец на бели робини, може да е убиец, ИЗНАСИЛВАЧ - всякакъв!
Отделно не се впечатлявай от това, че ти е разказал за брака си и се е отдръпнал - това е стратегия, за да ти спечели доверието. Всъщност дори е възможно изобщо да не е женен и изобщо да не работи в Белгия и така нататък, а просто да си те лъже, за да не му намериш после следите. Име, всичко може да е лъжа!
И още не вярвам, че е само на 32 години, а може да е дори на 40 г. Обикновено такива лъжат.
Защо ми е съмнителен ли? Ами мъж на 32 г. не се занимава с ученички, особено женен. Това не е нормален мъж.
Ако беше някой 18-25 годишен хлапак от махалата ти, хайде - спи дори с него, не е забранено, но ще го познаваш, ще знаеш историята му, родители, ВСИЧКО ЗА НЕГО - най-малкото, че не е криминален субект.
При контакти в интенет не можеш да провериш нищо. Една жена с опит може да разпознава такива неща, но не и ти. Не защото си глупава, не си - просто нямаш житейски опит за да различиш истината от лъжата, а този човек има и знае как да манипулира момиченца като теб.

8.   "Знам, ще ми кажете, че съм малка и не бива да го правя с женен мъж, който не познавам, но разберете ме, хлътнала дъм"

Еми то е логично да не се занимаваш със такива мъже, но сама ще се прецакаш.
Като те оправи да не ни пишеш, че те е използвал и наранил...

И какви неща по дяволите ти е написал/казал този "принц"?
Обичам те, много си красива и т. н - толкова ли си наивна?
Тотално сте се побъркали във България, такива хора не бях виждал във чужбина!

9.   Използва те много ясно ще те мине и ще те зареже. Остави го докато не е станало късно после. Ще те залъгва със сладки приказки, че уж не се разбира с жена си и че скоро ще се разведе, но няма да го направи ти ще му вярваш, а той ще те използва като резерва. Блокирай го навсякъде и спри да се занимаваш с него имаш си приятел уважавай го!

10.   Виж сега едно е 14 годишно хлапе дс се рови в разни сайтове и да си мидли, че е влюбено, а съвсем друго е 32 годишен мъж, който е зрял и много добре знае какво върши и какви планове има за теб. Пълен абсурд да е влюбен в теб или каквото и да било! Има жена и деца... ммм... Никой нормален не би се забимавал с 14 годишна, повярвай ми! Може да е някаква откачалка дето иска да те използва за секс и после да избяга, а ако забременееш просто не ми се мисли. Спри да мислиш глупости и не само ти-всички на вашата възраст! Изчакайте да станете пълнолетни и тогава мислете за любов!

11.   Не се притеснявай, бързичко ще ти мине, но ако решиш да му пуснеш, както се изказа, ще направиш грешка. На 14 години никой няма много акъл в главата, не се лъжи...

12.   Първо, ти го познаваш само от интернет. Как може човек да се влюби по интернет? Както писаха по-горе, оправдано е едно дете да сърфира и да си мисли, че е влюбено. Но мъж на 32 г. , който е вече зрял, не е нормално да виси по сайтовете и да зарибява непълнолетни. Тук идва и другият проблем - възрастта. Ако беше някой на 20-25, да речем, ок пак е много по-голям, но с този разликата ви е почти 20 години. На твоята възраст това е голяма разлика. Изумявам се и как си готова да пуснеш на човек, с който дори не се познавате наживо от първата среща, толкова ли си лесна? И този твой приятел не те ревнува, а просто иска да те предпази, защото този може и да не е женен и изобщо да не е такъв, за какъвто се представя.

14.   По- стрaшното aвторке е, че кaто нищо може дa те вкaрa в трaфик нa хорa зa чужбинa. Точно днес гледaх в Испaния зa момиченцa вкaрaни по подобнa системa нa твоят "хубaвец", изнaсилвaни, пребивaни, принуждaвaни дa проституирaт, зaплaшвaли сa, че ще убият близките им, aко не се подчинявaт. И въпросните момичетa сa вкaрaни нa "черно" от Китaй, Aфрикa, Южнa Aмерикa. A от Бългaрия е мнооого по- лесно.
Ти знaеш ли колко сa търсени нaвън тaкивa млaдички, крехки момиченцa кaто теб? Ще вземе еднa шaпкa с пaри зa теб, ще те продaде кaто добиче и от тaм нaтaтък ще си нечия собственост.
Никой, НИКОЙ нормaлен мъж нa тaзи възрaст нямa дa се зaнимaвa с теб. Зa нормaлните си още недорaзвито ( емоционaлно) дете.
Aко не ми вярвaш, кaжи му, че си споделилa с родителите си и те сa го приели добре и искaт дa се зaпознaят с него. Ще видиш кaк бързо ще потъне в дън земя и никогa повече нямa дa се появи. Те точно нa товa рaзчитaт, че нямa дa посмееш дa споделиш с родител и ще си остaне " вaшaтa мaлкa тaйнa ", докaто... е, докaто нaпрaви, кaквото е нaмислил с теб.
Умнaтa!

16.   Хора, благодаря за коментарите, не че ги послушах, но вупросният мъж сам ме махна от скайп, отначало бях съсипана(малко глупаво, да), но един птиятел ми помогна да се осъзная. Разбрах, че на 14 изобщо не съм гоъова за секс и се чудя на добствения си акъл как съм била такава тъпа п***а. Исках да споделя щастието си и благодарността си. И се надявам в новото училище, в което ще уча да открия своя принц и той да е готов да ме чака поне до 17. Още веднъж много благодаря