Споделена история от Тинейджърски

Актъор в чужбина възможно ли е?
Реших да пиша тук понеже видях сходни теми като моято, макар и не съвсем. А съм на 17 години и искам да стана актьор, но не в България (защото просто българската продукция е жалка картинка а актьорите няма да коментирам под всяка критика и то най вече ме хваща яд като видя 4 бг сериала с едни и същи дятки и бабки да играят, но те дори и това не мога но това ее друга темаа)
Искам да замина в Англия когато завърша 12 клас и първоначално да си намеря някаква работа без значение каква по 2, 3 години да си искарам там за да се науча да говоря езика свободно без нашия български акцент и след това да тръгна по кастинги разбира се не да съм главния актьор и всичко да се въртии около мен наясно съм че като начало ще играя публика, след това много кратки роли с 2 изречения, после малко повече и после второстепенни роли и до тук ще съм благодарен ако стигна а дай Боже с малко късмет и някоя главна роля за вбъдеще, Мечтата ми е някой ден да се видя с Нина Добрев просто да си поприказвам толкова е добра актриса, че нямам думи перферкна е в сяко едно отношение просто ако се срещем някой ден това ще е рая за мен, и така искам да съм актъор и да участвам в подобни сериали като Teen Wolf, The vampire diaries, The original, The arrow, The flash, Beaty and Beast, Jane the virgin общо взето сериали на MTV, THE CW. Пък и за начало може и дисни ако ми дадат някаква роля там главно избират между 18-24 годишни.
Е какво мислите възможно ли е да се справя или
ще тръгнете да ми се подигравате като всички (да слезна на земята, мечти... мечти ) това получавам почти винаги когато пиша в някой сайт дано тук бъде различно.
Благодаря за отделеното време

Коментари

1.   Успех! Разкажи след време до къде си стигнал.

2.   Следвай мечтата си!Ако мислиш, че си добър в актьорската игра.Но се проготви и за много работа, загуби, лишения, и БОРБА!

3.   Съжалявам, че ще те разочаровам, ама шансът да стане е под 1%. Обаче нищо не ти пречи да опиташ, в крайна сметка и на Бил Гейтс са му разправяли, че си губи времето с глупости... пък виж го сега! Така, че ако не опиташ, шансът да успееш ще е 0%, а 1% е все пак по-добре от 0, нали така? Така, че ако вярваш, пробвай. Не губиш нищо. Никоя от големите звезди не е станала такава за един ден.

5.   Аз съм ЗА да се пробва без значение колко невъзможо излежда! Силно вярвам, че ако се трудиш усилено прекрасни неща могат да се случат, но ще е далеч по-трудно от колкото си мислиш. Толкова много хора от цял свят искат същото което и ти, конкуренцията ще е на всяка крачка. Въпреки всичко мечтите не са безплатни.. плащат се с разочаровавие-трябва да го имаш в предвид!!!

6.   Завърши университет с тази специалност и сами ще те намират и викат за участия.

7.   След като си чел подобни теми на твоята, трябва и да знаеш какви точно коментари ще има, защо изобщо пишеш нова? Тук 9 от 10 ще ти кажат, че нямаш шанс без дори да те познават, защото нашият български народ си е такъв - злобен.
Пробвай щом искаш, но в Англия надали ще успееш като актьор, Нина Добрев е актриса в САЩ, а не в Англия, както и филмите, в които искаш да участваш са холивудски продукции.

9.   Възможно, но с доста труд. От мен имаш (y) и както казаха по-горе успех и да разправяш :)!

Успех, Узунов!

10.   Да, възможно е но ще е много по-трудно без да си завършил тази специалност в университет. Аз мисля, че така по-бързо ще си намериш добри роли за опита ти.
Желая ти успех!

11.   Университет не ти трябва, защото вече на никой не му пука къде си завършил и колко и какви дипломи имаш, тъй като в днешни дни "висшО" имат куцо, кьораво и сакато. Работодателите просто се интересуват какви умения имаш, така че развивай таланта си. Успех!

12.   Невъзможно е всичко, което не опитвaш.
Виж, никогa не съм се питaлa дaли е възможно нещо си, никогa не. съм си постaвялa лимити. Просто съм се бухвaлa в пореднaтa си мечтa. Кaзвaли сa ми "ти си много силнa". Хaхaх, глупости, просто не мисля кaк нямaло дa стaне еди кво си, тръгвaм нaпред, зa дa го нaпрaвя и зa друго не мисля. Не съм силнa, сaмо нямaм тaкивa зaдръжки и стрaхове.
A я кaжи, зaщо пък Aнглия? Примерно aз бих преследвaлa снимaщи подобни филми :))). Примерно aко е зa вaмпири, тотaлно сменям визиятa и яко им се нaбивaм в полезрението "случaйно", дa им дaм възможност дa ме "открият" де. Кaто не се сещaт, ще ги зaдръстя с aвтобиогрaфии, видеa и клипове с мои изпълнения. И в you tube ще кaчвaм, може пък тaм дa ме зaбележaт. Зaложи и се придържaй към излъчвaнето си. Сериозен и aвторитетен, слaдък психопaт, откaчен шизофреник и т. н. Рaзигрaвaй роли според видa и излъчвaнето ти. Със сигурност и в Бългaрия ще имa възможности зa курсове/ уроци по aкт. мaйсторство. Потърси.
Пaк кaзвaм, невъзможно е сaмо оновa, което не опитвaш, нямa нaчин, дa нямa нaчин- винaги имa :))).