Споделена история от Тинейджърски

Аниме, Рок, Метъл
Знам, че не е въпрос, но искам да "споделя"...
От малка съм "аутсайдер" и (не че са съм много голяма де) почнах да слушам рок и метъл. Всички много ме хейтваха и аз много се "депресирах"(поне до колкото можеше да се депресира 11 годишна пикла). От тогава харесвам емо и готик стила, гледам анимета и слушам рок и метъл, както и споменах по-горе.
Та... Има ли тука подобни същества хд?
Просто искам да общувам с повече хора като мен.
Момиче-13 годинииии хд

Коментари

1.   Здрастиииии. Има, даже като теб-също момиче на 13. хд

2.   И аз сум на 13 и гледам страшно много анимета bleach, naruto, beboy и всякви други анимета мечтая да отида в япония да не ти пука за другите живей си живота, ако ти е по забавно с анимета рок и метъл отколкот с приятели къв е смисъла да ги търсиш :)

3.   Аз съм подобно същество, слушам метъл от малка и някъде на твоята възраст и аз се депресирах, че не съм като другите, но след това спрях-срещнах други хора като мен и повярвах в себе си. Може би пак на твоята възраст минах през готик стила, но в момента(20г) нещо повече ме избива на пънк и концептуална музика :D Мога да ти дам само един съвет-не се предавай и бъди каквато си! Един ден ще срещнеш хора които ще те харесат, защото имаш индивидуалност. Не предавай сърцето си, както пее Милена Славова, , някой ден сърцето ще те съди за това"! Жалко е, че няма как да се запознаем, защото изглеждаш готино дете! Евентуално, ако админите решат да направят лек компромис имейлът ми е s. black@abv. bg :) Няма лошо в това да харесваш емо стила, но моля те не се самонаранявай! Знам, че сега проблемите ти изглеждат ужасно големи и болезнени, но всичко това ще отмине-животът си заслужава, дори болката си заслужава да бъде преживяна и победена. Както ти казах и преди-бъди себе си, прекрасно малко момиче и един ден ще намериш своето място под слънцето!

4.   А кое му е странното на това? Правиш това, което ти харесва и недей да се обиждаш и комплексираш от това. Какво лошо има в тези стилове и аз ги слушам и честно казано не ми пука. Около мен също ме питат как съм можела да слушам такава музика. WTF?? На кого му влиза в работата нито вредя на някой, нито се заяждам. Просто ги игнорирай тези мнения, бъди себе си и недей да се отказваш от нещата, които харесваш никога. Няма смисъл да въртиш живота си по посока на някое чуждо изказване, който те харесва и така ще те приеме, въпреки че не виждам кое е ненормалното..
М а Л к А т А

5.   Харесвам анимета! Отаку съм, но не слушам рок и метъл хд
Момиче на 12

6.   Хей.. много се радвам, че открих сродна душа в този сайт. И аз съм същата.. огромен фен на готик стила. Всички ме мислят за наркоманка или чудовище, но аз не им обръщах особено внимание. После попаднах на правилната компатия и всички там са като мен. Не обръщай внимание на хорскато мнение.. бъди себе си.. :)
Момиче 17

7.   Пълно е с такива същества, стига да знаеш къде да ги намериш. В по-големите градове дори има нещо като фестивали, които се фокусират върху японската култура и аниметата, като Aniplay, Aniventure, AnimeS, OnFest и др. Там също така ще намериш предимно металисти и пънкари на всякакви възрасти.

-Момче 18

8.   Авторке,

смятах да пиша, че си си супер и със сигурност има и други готини хора като теб, но като гледам коментарите - те готините хора така или иначе са се появили, така че бъди си спокойна - всичко си ти е наред :-).

Постингът ти и коментарите към него много ме радват. Трябва да има повече такива хора, а нещо трудно ги намирам.

Поздрави, на теб и на другите коментирали!

10.   Гледам аниме от 25 години. Аз съм хикикамори, почти девствен - вече ми става само от ечи и хентай... слушам много готик метъл. Не си сама.
Мъж на 48

11.   Да и аз съм фен на готика и слушам метъл (основно) и рок.Обличам се в черно, напоследък започнах и очна линия да слагам.Много хора от класа ми ме обиждаха като казваха, че съм смъттта и тем подобни простотии.Нямам фейс и това също се смята за мега странното.Но в крайна сметка вечер като се прибера и си пусна asking alexandria, се чувствам добре и щастлива от това, което съм.Много от личното си време съм прекарала в рев, самосъжаляване и депресии и съветвам всички хора, които имат подобни проблеми просто да знаят, че някой ден ще намерят човек, който ще ги уважава и цени, а тези, които знаят само да критикуват и обиждат нека поне веднъж се замислят какво им е на другите.
Между другото съм на 14.
Успех на всички различни
;)

12.   Успокоих се че не съм единствената....и аз слушам рок и метъл и ОБОЖАВАМ аниметата
.....И доста често ми се подиграват защото съм била мъжкарана и не съм "кифла"...но просто им биеш игнора и готово! :D

Момиче,13г.

13.   Само метълът и рокът!
Здравей момиче на 13 години съм и от малка слушам само рок и метъл.... Честно казано не се обличам с метълски фанелки, но мисля, че това не означава, че само този вид музика харесвам...

16.   Като номер 8. и мен просто супер много ме радва и поста ти и коментарите ;Д най-накрая сродни души ХД Аз също обичам анимета, любимото ми е one piece. А на вас? И слушам метъл и рок, тази музика ми е животът ;Д AA <3

Момиче 13 год.

17.   Не позволявай на обществото да ти казва какво да глидаш, слушаш и изобщо как да си живееш живота.. аз също слушам и метал и рок... рапа също ме влече... и аз съм на 13, от златоград... не бих се определила точно като аутсайдер... може би нещо от този род :)... по въпроса с аниметата.. гледала съм само блийч и анъдър... и хората който ги наричат детски, нямат никакъв вкус и усет относно филми... да имаш възможността да си себе си е най-голямото богатство на света..

N :-)

18.   Какво е аниме?

19.   Не си сама аз съм на 13 и съм чисто емо. :)

20.   Авторката :Благодаря ви за милите коментари! До кочентар 3 -ще ти пиша и благодаря много. Благодаря и на всички други. Радвам се, че има и други същества като мен. хД

21.   Здравей. Аз съм същата, сямо дето харесвам и корейците. Падам с донякъде емо, слушам MXR, BVB, AA, SS и всякви откачалки, които ме радват. Искам да ти кажа, въпреки че е старо... хората могат само да ти завиждат, че си различна. А доколкото аниметата-TOKYO GJOUL E LYOBOF <33

22.   Има разбира се :) и аз слушам рок но най-много метъл :) не обръщай внимание на тези, които ти се подиграват те явно са някакви мазни чалгари не си струва ;) който слуша музиката кояти слушаш и ти няма да ти се подиграва, а напротив. Пълно е с такива хора като нас любители на метъл музиката така че спокойноще намериш своите хора :).

Момиче на 15 г.

23.   От кога това, че слушаш еди какъв си стил музика те прави различен? Какви са тея простотии? Толкова ли съм остаряла хаха? Ето, аз примерно слушам рок, пък имам приятели чалгаджии, такива, които слушат сръбско, техно, метъл абе каквото се сетиш. И кво? Трябва да си избирам приятелите по стила им на музика, филми и т. н.? Ама какви са тея стереотипии, какво е това чудо? В кой век живеем?
Лично аз не понасям анимета, никога не съм ги харесвала, но пък имам познато, които гледат. Това с нищо на мен не ми пречи. Не може всички да сме еднаква и това му е хубавото, иначе светът щеше да е едно многоооо скучно място. Съветвам те да се замислиш дали ти не си тази, която страни от останалите, заради интересите. Защото, ако е така, това едно много глупаво мислене. Да, хубаво е да си имаш общи теми с някого, пък и като гледам половината деца на твоите години само анимета и кпоп им е в главата, какво се палиш? хаха. Наистина, по-добре се опитай да опознаеш и хора с други интереси и ще видиш, че е забавно. Успех.

24.   Йей, не съм единствена! И аз съм на 13 години и слушам метъл, и гледам анимета!!! Падам си ЕМО, всички ме наричат "Депресията", но не им обръщам внимание.

26.   Аз обичам пица

28.   От Авторката
Мерси на всички за яките коментари хд
Много се радвам особено сега когато аниме културата е популярна и в България.
Е весел живот пожелавам на всички такива психари и аниме фенове като мен! ;)
Йоанна 15г.