Споделена история от Тинейджърски

Част от ГДБОП - как и къде?
Здравейте на всички. Аз съм момче на 17 години, септември месец ще бъда 11-ти клас, а след две години съм абитуриент. След като завърша средното си образование, искам да уча и да съм част от ГДБОП. Знаете... акции, операции, екшън, борба с истински и големи престъпни организации, дилъра, убийци, похитители, рекетьори и така нататък. Само че, ако може искам да получа малко информация от някой по-запознат от вас, защото аз изобщо си нямам никаква представа - къде, в кой град, в кой университет има такава специалност, защото разберете ме. Аз искам още веднага да съм част от ГДБОП, а не първо да трябва да мина през най-различни етапи и така нататък, и първо да се налага да съм най-обикновен полицай или пък най-обикновен човек от криминална... искам да хващам всички престъпници на място в акция с екип, колектив и да има екшън, защото не ме е страх от абсолютно нищо, така че... ако може и някой да ми даде малко повечко информация за ГДБОП и как мога да стана част от техния екип и да се боря с организираната престъпност в България... и ако може, ако има някой по-запознат, да ме информира колко горе-долу е заплащането. Благодаря ви предварително, не ме критикувайте ако може, това съм си избрал и това искам да уча.

П. П. Наясно съм каква брутална и огромна корупция има в България и как нещата ако все пак бъда част от ГДБОП никак няма да са лесни, но искам да изловя всички групировки и да направя така - всеки един престъпник да се страхува от българските полицейски и съдебни власти. Мечта ми е. Сестра ми, която е с 1 година по-голяма от мен, когато беше на 13 беше изнасилена брутално от 5 човека напът за вкъщи посред бял ден и полицайте дори не откриха заподозрени, абсолютно нищо не сториха - даже не знам дали изобщо е имали разследване, но аз не го усетих. Първия братовчед на баща ми (той е певец) беше убит и ограбен брутално и нямаше абсолютно никакво възмездие. Предполагам знаете и за Георги (момчето, което беше убито в Борисовата градина посред бял ден преди месец, наръгано в корема? )
Е, той беше много добър мой приятел и както гледам, и за него няма да има възмездие. През месец февруари тази година аз бях нападнат и наръган в корема (едва не умрях, добре, че раната не беше дълбока и успях да се съпротивлявам и да се предпазя от нападателя ми), и също така едва не ми отрязаха единия пръст на лявата ръка, защото този мой нападател се опита да ме наръга директно в лицето, но по някакъв изродски светкавичен рефлекс, аз сложих ръката пред ножа и ми поряза пръста. Полицаите отново са до никъде... за това искам да съм част от ГДБОП и като цяло борба с организираната престъпност - за да няма такива безнаказани виновници и нещастници). Още веднъж ви благодаря. :)

Коментари

1.   Във ГДБОП участват главно корумпирани лица, които служат на нашенската мафия.
Защо си мислиш, че може да промениш нещата?
Винаги ще има по-главен от теб и ще може да те предаде на босовете.

Има доста книги за мафията и за "сините спасители", които работят заедно.

Съжалявам за приятелят ти, но във България всичко е мижаво и наказателния кодекс е една комедия.

Не обичам да използвам клишета, но "Една птичка пролет не прави"

Не те критикувам, само давам реалистична гледна точка, която всеки би разбрал.

2.   Не знам къде трябва да отидеш, но знам че има физически изпит, който трябва да преминеш, така че се залавяй да правеш лицеви опори и големи мускули.Иначе няма как.Ако не можеш да правиш по 50-60 лицеви опори, толкова набирания просто се откажи.
Иначе е лесно...Организират такива изпити и трябва да ги преминеш.И те от там си избират хората...

4.   Мъжът ми беше 7 години част от ДАНС. В момента е на 39 години и е е безработен. Можеше още да работи, но се отказа по лични причини, Искам да ти кажа, че ако имаш малко мозък в главата няма да станеш дори и обикновен полицай. Не се захващтай с тая работа. Ако знаеш кви престъпници е хващал за дебелите гуши той и екипът му ще паднеш. Тук не е като в Америка с бронираните машини. Такава мизерия е и всичко е толкова опасно. Само престъпниците не отстъпват. Повечето ни познати все още не знаят какво наистина е работил.
Иначе като се роди първото ни дете ходеше на някви кастинги, но се подготвяше много време физически.

5.   Е, не, няма такъв филм просто.

6.   Само да ти кажа, че ГДБОП не борят, а ПОДПОМАГАТ престъпността. Ако не си готов да го правиш, по-добре не се захващай, защото ще ти дърпат ушите, ако пречиш на колегите си. Просто го имай предвид.

7.   Буквално се просълзих докато четох истореята ти. Много хъс виждам в теб и се надявам реалността да не го погуби след време. С информация не мога да ти помогна, но мога да ти кажа да следваш мечтите си.
Късмет.