Споделена история от Тинейджърски

История За Едно Момче !!!
Здравейте на всички !!!

пиша тази статийка с цел да намеря сродна на моята душа и разбиране от хора с моите проблеми щото знам че само човек който е преминал през ада само той знае кво ти е и може наистина да те разбере .. и така няма да навлизам в повече подробности за това какво ми е и какъв начин на живот живея просто щото знам че веднага ще започнат критики и разни такива и просто искам да си спестя поне това ..

и така .. има ли хора които отдавна са се предали и са спрели да вярват в живота .. в любовта .. в приятелството и т.н. има ли хора които като мен са се отдали на тъгата и на алкохола и цигарите .. има ли хора на които им е писнало от живота .. на които им е писнало от скапаното и отвратително общество в което живеем .. има ли хора които се чувстват излишни в този свят и презрени от всичко и всички , както ас се чувствам сега ... мразя хората защото са гадове .. мразя живота защото е жесток , мразя любовта - гадна кучка е тя , мразя и семейството си защото разби живота ми .. мразя Държавата си защото виждам как жестокостта надделява с всеки изминал ден .. само наркодилари , сутеньори , изнасилвачи , педофили , мангали и турци .. ето в това се превърна клетата ни Държавица за която някога толкова достойни Българи са се борили ние сега да бъдем свободни .. а сега скапаното общество и тая пуста демокрация превърна държавата ни в лайна .. все по трудно ми е да приема хората и света в които живеем , все по трудно ми е да се усмихвам дори вече забравих да го правя и не защото не искам а просто защото нямам причини да го правя .. няма нищо което да ме накара да се усмихна и да погледна на живота по друг начин .. самотник изоставен от всичко и всички съм аз .. изпълнен със злоба и гняв към скапаното човечество .. няма нормални момчета вече , няма и нормални момичета , няма и приятелства всичко са некви интереси .. породени от болни мозъци .. знам сега ще кажете че аз не съм идеален и съм никoй и нямам право да съдя хората .. да така е аз съм никoй и не съдя а просто подчертавам на къде отиват нещата с хората и с държавата ни и т.н. такива хора като мен не могат и да се вместят в днешното общество но и не искам да го правя щото не ми харесва да съм изрод като другите не ми харесва обществото на престъпност , черни утрепки и разни богаташчета които си мислят че едва ли не света е техен .. не аз не искам да бъда това а искам просто да бъда едно нормално момче което да има до себе си едно нормално и истинско момиче но такова което наистина да ме обича истински заради това което съм и да бъде готова да умре за мен както и аз за нея , но и такива момичета вече няма .. всички искат да ги водиш тук и там да ги глезиш да ги разкарваш в скъпи коли ала бала .. но аз не посещавам дискотеки нито нощни клубове , там stavat само лоши неща .. седя и си се давя в алкохола и проклинам тас съдба която толкова лошо ме ориса цял живот да страдам и никога покой и обич да не мога да намеря .. ако има такива като мен в което почти не вервам можете да ми пишете на меила които ще оставя след малко , после в меила ще ви дам и скайпа си , поне да подържаме връска и заедно да си ревем и да се давим в болка и в сълзи ... просто аз съм едно момче прекалено обичащо спокойствието и мира .. националист съм и мразя турци и цигани няма какво да го крия , но си имам причини , все пак те са наши врагове .. но и обществото в което живеем е наш враг .. целия живот стана един огромен ад .. мразя всичко що е човек , мразя всичко що не ми е сънародник , мразя фалшивото и измамно щастие .. проклет да съм че съм се родил .. проклет да е и скапаният свят ...

Коментари

3.   Наистина има много злоба в теб.. това си си го направил само ти.. Ти гледаш по този начин на света... Не всички хора са такива, каквито ги описваш.. Да по-рядко се намират, но все пак има свестни хора и момичета, каквито търсиш (казва ти го момиче) .. Огледай и се погледнс дори за минута с други очи на света,живота ти и хората .. само за малко..Направи го заради себе си.. Просто един ден стани,усмихне се,пусни си най-веселата музика,облечи се с любимите си дрехи,излез усмихнат до ушите и се огледай наоколо с други очи.. Повярвай ми не всичко е толкова сиво, колкото си представяш!
Усмихвай се колкото можеш повече!

Smile

4.   На колко години си? Звучиш като отчаян пубертет.

6.   защо не се стегнеш. ти си си стигнал дъното, и маи е време да се съвземеш малк о и то бързо.била съм на това дъно,и знам какво е и как се стига до там.ако си имал лесен живот едва ли ще стигнеш до там,цигари и алкохол.в началото пиеш за да ти олекне и от мъка,но после става по навик и защото е по лесно,и пиеш и пак пи пак за да забравиш.аз лично накрая се заблуждавах,4е нямам за какво да се хвана за да живея.исках стимул,и накрая го намерих,намерих човек които беше до мен,но пак не можех да спра,все си намирах причина да пия.докато един ден просто не казах край.забременях,омъжих се и сега вече имам дете и мъж за които бих дала всичко видях,че има за какво да се живее,стига да се бориш за това.видях,че преди съм била избрала лесния начин,на самосъжалението.всички имат трудности но само слабите стигат дъното.съвземи се кажи край и намери за какво да живееш.защото ако продължаваш така,това,че ще станеш жалък алкохолик няма да е единствения ти проблем.един ден ще се събудиш и ще видиш че си станал злобен изолиран,самотен старец,които е пропилял младините си в самосъжаление и самота,стегни се не си струва.живота може да е труден,но е за да се живее.желая ти успех.бори се и търси за какво да живееш......симба

7.   Пич, май си отчаян не толкова от света, колкото от себе си. Нещата изглеждат черни, защото ти си избрал да ги виждаш от тази страна.

Странна житейска философия е твоята. Смяташ хората за гадове, а търсиш съчувствие от тях. Мразиш любовта, а се надяваш да намериш такава. Май нещо в модела ти на мислене и на действие иска промяна.

С такава нагласа ще пропадаш все по-надолу, както вероятно си разбрал. Ако мислиш, че заслужаваш този ад, продължавай. Но не чакай да стигнеш дъното, повярвай ми, такова няма. Дъното е там, където ти решиш, че е.
Хората по принцип не сме си врагове - истинските врагове са в самите нас. Омраза, страх, безволие, самозалъгване, себичност... това ни трови живота и затова си го тровим едни на други. Ти едва ли си изключение.
Изгони мрака от себе си и ще видиш светлината в света. Може да си я позабравил, но това не означава че я няма. Не знам какво друго да ти кажа.

8.   Бууу!!! Защо така, слънце?!? Защо си се отказал преди да си опитал да намериш правилните хора, правилното момиче и правилните грехове! Както се каза в доста коментари - ти си на дъното и пътят ти сега може да е само нагоре! Надявам се, че ще се отърсиш от тази апатия и ненавист и ще се опиташ да направиш нещо, защото нищо няма да дойде на готово! Успех и много много щастие от сега нататък!!!
Лоли

9.   На 17 съм !!! имам същата история като теб патил сам много и продължавам да патя нямам нито приятели нито приятелка когато се опитам да се сприятеля с някои все попадам на боклуци !!!! може би защото не се дъжа като тях не пуша не взимам наркотици не се правя на голямата работа ако си дадеш скайп ще си излееем мъката заедно....Ще ти кажа че ние сме виновни за това а не обществото и хората ние сме виновни защото са ни учили да бъдем добри е от тази доброта патим по цял ден седя в нас и полудявам няма какво да правя нямам и 1 приятел това са най хубавите години от живота а аз ги пропилявам !!! нямаме приятели нито приятелки нито нещо повече защото се държим като нормални хора за това новото общество ни прокужда ако питаш мен самоубиисвтото е решението обмислям го доста време :@:@:@:@

11.   АВТОРА : Дам за всичко което каза си абсолютно прав баце .. направо думи нямам за тоя ад в който живеем .. Ебасии тъпотията , ебаси чудото .. Болка , самота , изблици на гняв , това остана само от нас , годините ни минават а ние не разбрахме нищо от младежки живот .. просто е адски жалко че това е животът който живеем направо ми се плаче човече ..

12.   Също като вас и аз мразя Държавата ни, но обичам родината си. Имам много познати и достатъчно приятели. Но както и вие аз мразя всички тези които гледат с черни очи към нас, стараят се не на тях да им е добре а на нас да ни е зле. Обаче в мен има една разлика: аз съм оптимист.Вярвам в добрината,в добрите хора.Но също така и съм много избухлив човек,много сприхав.Не оставям някой да ми каже нещо на криво и да мине без последствия.Тренирам кик-бокс и знам как да се оправям с лицемерите и разните дразнители.Не позволявайте на никой да ви тъпче и унижава,давайте на всеки да разбира,че неможе да се подиграва с вас.Изградете респект и приятелства.Има много свести хора на които можете да се доверите.Бъдете оптимисти!!!

13.   Може да прозвучи странно, но ми се струва, че трябва да живееш по време на турското робство - тогава поне много българи щяха да те ценят. Ако съдя по текста с теб си приличаме, НО аз не чувствам такава омраза.

18.   ИЗВИНЯВАЙ АМА НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ ОЩЕ ОТ НАЧАЛОТО!!! Как така държавата е затънала от турци кажи ми? Хах и ти си като всеки един българинка - "расистка" който мрази турците само заради робство? Ами хора осъзнайте се вече ставате банално тъпи? Не виждате ли че другите държави се разбират поне повечето? Защо живеете в минало? Заради вашите тъпи критики държавата се превърна в това, не само заради тях, но е една от причините... България се е борела? Ем... ок. Това че не е успяла няколко века да се пребори недава предимство да мразите турците? ВСЕКИ ЩЕ ЖИВЕЕ ТАМ КЪДЕТО ИСКА независимо какъв е и от какъв произход е!!! Ако трябва и да бъде честна се гордея че не съм 'българка' :) без хейт, съжелявам за "ядосването" но я се чуйте наистина стана много зле :х но не си помисляйте че мразя родината си!!! Не! Мразя държавата, но не и родината все пак съм родена... И ОТНОСТНО теб... звучих като някой "емо стил" тоест те нищо не намират в живота и са някак все отчаяни и заради ""яките"" им прически си привличат вниманието. Моя живот е ужасен, но винаги се разсейвам и усмихвам с нещо, ако все съм тъжна какво ще постигна? Същото е и с теб