Споделена история от Тинейджърски

Луфт
Здравейте, пише момиче на 14 години. Проблемът ми е големият луфт, който аз самата никак не харесвам, а това може би се дължи на това, че често съм обект на подигравки заради него.

Повечето от момчетата, който са горе-долу на моята възраст вярват, че това разстояние между краката се получава от много е*а*е. При мен естествено е ясно, че не е от това- все пак съм на 14.

Имам и доста гадни случки, като например: Един ден си вървим с една приятелка по центъра и ни срещат три момчета(на не повече от 16 години), разминаваме се и аз чувам коментар на едно от тях "Виж и луфта на тая-яко са я опъвали"- беше ясно, че става въпрос за мен след като приятелката ми няма това разстояние. Много гадно се почувствах, потънах в земята от срам, а и то поне да беше за първи път, но уви не е!! :(

А сега въпроса(предимно към момчетата): По-добре ли ще изглеждам ако нямам луфт?

Коментари

1.   Виж, този луфт се получава от непълноценен начин на хранене - липсвал ти е калции в ранното детство, ембрионалното развитие и до сега явно ти е липсвал калций. Затова е много важно да наблягаш на млечните продукти - кисело мляко най-вече, мляко, сирене. На ден една кофичка кисело мляко си изяждай и е важно да си много навън и зимата, за да имаш достатачно витамин Д за усвояване на калция. АКо трябва се насилвай, но 1-2 чаши мляко на ден или кофичка кисело мляко са ти задължителни.
Всички по-възрастни азиатци имат подобни луфтове - доста големи дори и чрез внедряване на кисело мляко в училище вече по-младите нямат проблем (азиатците имат непоносимост към прясно мляко и сиренето им е отвратително от културни съображения -за тях това е развалено прясно мляко).
В Япония всяко дете яде всеки ден българско кисело мляко, защото друго не понасят и млатят йогурт всеки ден... и затова в Япония всеки вече знае за България. В Китай внедриха от 3 години някъде същото, пак кисело мляко, защото това е единственият млечен продукт, който понасят.
Сестра ми имаше подобен луфт и с годините изчезна, защото и понапълня, но и почна по едно време да яде повече млечни продукти от само себе си, но на твоите години имаше също проблема и ѝ се подиграваха.
Не се оставяй да се комплексираш от това, а прикрий дефекта с облекло - носи например повече поли, а може и клинове с дълги туники, широки панталони също са подходящи, но не носи прилепнали дънки.
Не е късно... но сега трябва да промениш начина си на хранене, но най-важно е да се научиш да се харесваш такава, каквато си, но и да се обличаш подходящо. Подигравките ще спрат, защото става дума за детски глупости и избиване на комплекси на загорелите 16-годишни, които само за секс мислят - сваляли са ви и двете по свое му, защото не знаят как иначе. ..не го взимай насериозно - всяко едно от тези момчета би дало ...мобилния си телефон за една целувка с теб :), но не знае как, само си фантазира и като знаят, че не могат да ви имат гледат с такива глупости да ви привлекат вниманието, но не е подигравка всъщност, а по-скоро комплимент за техните фрашкани с хормони мозъци, в които порното е завзело огромни части от съзнанието- забрави за тях, след 1-2 години ще се срамуват сами за глупостите си и излагациите си, защото излагат преди всичко себе си и така жена не могат да свалят, но не знаят как да го сторят :), a това им е целта - да ви задирят.
Ако не беше луфтът ти, друга закачка щяха да измислят с цел да им обърнете внимание ако ще то да е само с ядосване. Най-вероятно дори са искали да ги подгоните или нещо такова- глупаци, защото просто са отчаяни - на 16 г., а без приятелки ц-ц-ц .
Като жена луфтът няма да е толкова видим, защото ще ти понаедреят и бедрата, ще се запълни това място, споко, а за сега повече полички, широки панталони тип бой френд или шалвари или красиви клинчета с дълги туники - направи от недостатака достойнство и намери свой, интересен стил

2.   Всички 15-16 годишни говорят много глупости. Ако ти е проблем, носи пола.

3.   Да не ти пука това са глупости,
да не говорим че като пораснеш малко ще вдигнеш някой и друг килограм и няма да си личи.
Изобщо това са детски глупости и се заяждат.
Говоря като, човек на 25 и ти казвам.. това е крайно без значение и да не ти пука. Върви с високо вдигната глава!

4.   Да ти обясня, че от секс няма шанс да получиш/уголемиш/намалиш луфта си. Можеш спокойно да го обясниш и на малоумните си (очевидно) връстници от мъжки пол.
С луфт съм от дете, на 20 години съм, и вярвай ми, пораснеш ли малко ще се радваш за него. Вече имам по-оформени бедра например, откакто бях на твоята възраст, но не е имало ден да се срамувам от него. Къси панталонки седят по-добре, не се спарваш лятото от триенето на бедрата си, а в бъдеще ще разбереш, че в ролевите интимни игри е някак по-забавно със такъв. Няма да ти обяснявам подробно.

Просто... била съм най-срамежливият човек до 18-годишна и ми трябваше 1 човек да ми каже, че съм хубава, и оттогава не се мисля за грозна. Да, имам дефекти, кой няма? Но луфта не е такъв.
Бъди уверена в себе си и не се вълнувай от мнението на момчета, които не те вълнуват. И за хората като цяло. Отиди до огледалото, погледни се и си кажи, че си хубава. Краката са ти слаби и стройни и си хубава! :)

5.   Здрасти,
за мъжете е неприятна гледка жена с луфт между краката. Наистина има такава приказка за връзката между секса и луфта. Прочети отговора на номер 1 много внимателно. Бих те посъветвал също като него да смениш начина си на обличане, за да прикриваш този недостатък. Много е важно обаче да тренираш и психиката си, защото мъжете се закачат с жените и това няма да спре. Просто не трябва да ти пука. Ако не можеш да си траеш, научи се да ги затапваш.

6.   Мила имаш луфт, защото си по-слабичка и структурата ти е такава - тоест широк ханш. Ако качиш няколко килца отгоре/натрупаш мускулна маса няма да си личи толково, пък и да знаеш това за доста момчета изглежда привлекателно (не казвам всички) а и доста от момичетата искат да имат луфт. Тези неща, че на някое момиче краката и са по-разделечени, защото се е пецкала с цяло стадо момчета, или че не е девствено съм ги слушала и аз на твойте години. Не им отдавай огромно значение все пак имаш просто луфт, а не огромни бедрени бутове. :)

8.   Напротив, точно това разстояние между бедрата е много привлекателно. Разни момчета ти викат, защото... трябва да направят някакъв коментар. Човек, който не прави секс, какво друго му остава освен да коментира.

10.   носи повече рокли и да не ти пука. до номер 6- сигурно ти си единствената която иска да има луфт

11.   #, само ще ти кажа, че млечните продукти не съдържат голямо количество калции. Повечето зеленчуци за 100гр ти дават 9 пъти повече калции от 100гр мляко.

12.   Сусамов тахан за калций.

14.   Просто имаш широк ханш, аз също имам

15.   Чоовек, момчетата много се кефят на луфт. Ти си на 14 и тепърва ще разбереш колко много момчета го забелязват и колко много момичета ти завиждат. Носи си прилепналите клинчета и дънки- момчетата около теб ще изпадат в еуфория като те видят с клин, защото това е супер възбуждащо. Най- добрата ми приятелка би убила човек за да има луфт, но уви- няма.
М17