Споделена история от Тинейджърски

Най-добрата ми приятелка е рожденничка..
В четвъртък ( 03. 09. ) най-добрата ми приятелка има рожден ден. С две момчета ще и правим общ подарък (изненада) и аз съм тази, която трябва да измисли какъв ще е той. Наистина не знам освен цветя и балони какво друго да и взема. Рамка със снимки не е вариант, вече с едното момче сме и правили.
П. С. Моля редакторите да постнат това, защото наистина нищо не ми хрумва и имам нужда от помощ!!!

Коментари

1.   На колко е години?
Ако е между 13-23 примерно купете и някой комплект с хубав парфюм, дездорант и лосион за тяло и някой букет с цветя от любимите и примерно мисля че ще и хареса ако може също да съберете пари и да и купите някой гривна или гердан от сребро или злато зависи за какво имате възможност :) да го сложите в хубава кутиика и един букет пак с любимите и цветя и примерно една кутия чоколадови бонбони но някой по скъпи.. И двата подаръка според мен ще са супер друго може да видите ако обича да се гримира да потърсите в някой магазин по голям комплект с гримове.. Има много вариянти ако искаш още идеи пиши но може да напишеш и какво харесва доло горе за да се ориантирам в тази свера да мисля :)

2.   На колко години е приятелката ти?

3.   Да беше написала поне на колко става, щото ако е на 25 може да й вземете едни белезници с пухчета и камшик ама ако става на 10 тия подаръци май няма да са подходящи. Тогава може и с едно плюшено мече да минете.
Също така до колко пари сте определеили? Може да й подарите ваучер за скок с бънджи или парапланер (и двете са към 80 - 100 лева), ако си пада по такива неща... Цветя и балони е супер банално и по скоро е подарък за отбиване на номера.

4.   На каква възраст е приятелката ти.. от какво се интересува дай нещо повече.

5.   Здравей, ето моите предложения.
Чаша/тениска (нещо от фотото) с ваша снимка или на любимата й звезда. Табло със снимки, и забавни ваши моменти и спомени. Книга на любимия и автор. Парфюм или някаква козметика. Голямо плюшено мече или друго животно. Калъв за телефона. Сребърно гердане или гривна или символични сребърни висулки. Някаква дреха. Албум или нещо друго свързано със любимия й певец/група.
Ако си пада по спорта, нещо свързано с него, топка, гирички или други упражнителни уреди.
Ако обича животните и има възможност да си гледа нещо, рибки, хамстер, морско свинче, зайче, костенурка и др.
Ако обича да се глези, или нещо от този сорт, ваучер за масаж, козметични процедури и прочие.
В краен случай може да й дадете пари, с картичка. Така сама ще може да избере подаръка си.
Надявам се да съм помогнала. :)

6.   Ти познаваш приятелката си най-добре, но има доста варианти, готина дрешка, хубава книга (ако обича да чете), плюшена играчка.... а ако не ти хрумва нищо друго можеш да и вземеш и ваучер от някой магазин, че сама да си купи нещо, обаче това е доста скучно и лично аз не го препоръчвам. За това помисли си какво обича да прави и избери нещо подходящо.

7.   Това с балоните и цветята е добра идея! Към тях прибави и някаква голяма плюшена играчка, картичка или нещо подобно. Можеш да й поръчаш някаква тениска с надпис(ако се сещаш).

8.   Това с балоните и цветята е добра идея! Към тях прибави и някаква голяма плюшена играчка, картичка или нещо подобно. Можеш да й поръчаш някаква тениска с надпис(ако се сещаш).

10.   Тя ти е най-добра приятелка, как може да не знаеш какво ще иска?

11.   Огромна мечка!!

12.   Купете и любим парфюм с плюшена играчка, като например мече и един букет

13.   Също много добра идея е да и направите чаша или часовник но часовник за подарък не е хубаво попринцип суеверия вярно но казват че отброява живота.. но пък чашата но и часовника са много оригинална идея от тези който правят в рекламните агенции и подобни с снимки върху дадения предмет по ваш избор :)

14.   Може да и вземеш някоя рокля която тя ти е казвала че много и харесва

15.   На 16 или на 60 става приятелката ти?

16.   Купи и някаква рокля или блуза, ако не си пада по роклите... абе като цяло моето предложение да и вземеш някаква дреха.

17.   Торта и купете.

18.   Нещо сантиментално, лично. Ти си и най-добра приятелка и би трябвало да я познаваш и интуитивно да знаеш, не да питаш непознати. И късно се сещаш. Моята най-добра приятелка има рожденден след месец и нещо и вече почти съм готова с подаръка ѝ.

19.   Влез в Pinterest, има много оригинални идеи :)

20.   Ами можеш да и вземеш някаква дреха. Или нещо, което наистина и харесва. Все пак сте приятелки, би следвало да я познаваш добре. Може и да и вземеш маша за коса. Наистина много хубав подарък. Или някакво бижу. Или пък животно. Птички, рибки, костенурка и т. н.

21.   И на мен рожденият ми ден е на 13. 03, но не оповестявам всички. П. П. Това не се брои.

22.   Ще следя темата, защото и аз трябва да избирам на моята приятелка:)

23.   Мхм, да БРАВО бе модератори. БРАВО! И сигурно няма да публикувате коментара, но ако трябва ще го напиша още 100000 пъти! Мислите ли, че коментарите ще бъдат вече полезни за момичето? Като днес сме 2-ри? Сигурно вече е избрала подарък, няма вас да чака 100 дни. Под всякаква критика сте да знаете! Продължавайте в същия дух и няма никой да влиза тук!

24.   Невероятно бързото одобряване на коментари от страна на модераторите май те провали... :)

25.   Е, какво ѝ взехте? Понеже помощ явно не успя да получиш, ми стана любопитно...

27.   ЮХа-ха, напротив, това с коментарите беше брутално яко :Д Първо - ама от теми: "какво да купя за рождения ден на еди-кой-си? " - ми ти, дето го познаваш, не знаеш, пък камо ли ние? Ама, че безмилено! Освен това - нито на колко години става, нито до колко при, нито нищо, ами така ви се пада!

28.   Здравейте. Написалата темата съм. Наистина не съобразих да кажа на колко става и до колко пари. До последния момент не знаехме наистина какво да и вземем и се надявах редакторите да пуснат коментарите.. така и не стана.
Стана на 15.. взехме и сребърна гривничка, балони с хелий и огромен букет. Зарадва се доста, благодаря все пак на всички, които дадоха идеите сии :):)

29.   Аз на моята най-добра приятелка подарих комплект за маникюр(нокторезачка, пила за нокти, нещо за избутване на кожички пинсета). Зарадва се!