Споделена история от Тинейджърски

Постоянно се караме...
Така...С въпросния човек сме заедно от две седмици,а се познаваме от един месец.И,проблема е,че се караме за най-малкото нещо....Той си пада сръдльо и е инат,аз пък нямам цедка на устата и понякога говоря много остро и общо взето все едно сме от 100 години заедно и вече не се понасяме..Обаче,не е така,както в началото на всяка връзка си имаме и тръпка и всичко,но и караници най-вече.Мен лично това ме изтощава на нервна основа.Един ден хубав,ако изкараме,после два дена има сръдни...Според вас на какво се дължи? И,дали с времето ще се оправим или ще стане още по-зле?
Благодаря,предварително! :)

Коментари

1.   Дължи се на това, че за този 1 месец изобщо не сте се опознали и сте избързали.

2.   Момиче, бягай докато е време, от личен опит ти казвам, от доста време съм с един такъв, който от най- незначителното нещо прави проблем, и аз като теб се чудех дали нещата ще се оправят и ето разбрах. Недей да задълбочаваш като мен и да влагаш чуства, защото после е сложно. Успех!

5.   Може би е за добро.. всеизвестен факт е че колкото повече се карат двама души.. половинки или приятели толкова са по близки.. защото! СЕ РЕВНУВАТ! Той сигурно няма да си признае.. логично е но е така. Не знам точно каква е системата дали иска да контролира действията ти да те запази са себе си.. Ако те обича и си му дала лек повод за съмнение значи ето ти основание.. Може да иска просто да те контролира.. смисъл.. да те накара да споделяш неговите интереси и хобита.. това е нормално.. но те уверявам че това трудно може да се оправи.. то си е вкоренено в характера на човека.. аз съм същия тип :)

6.   От моя опит, не няма. С едно момиче бяхме заедно доста време, но така и не можахме да се оправим. Не искам да те отказвам, хората са различни, заради това, опитайте. Трябва и двамата да направите някой компромиси и ще се получи. Седнете и поговорете. Кажи му го право в очите, трябва да разбере, че така не става.

8.   Авторката : #5 мисля, че наистина е това, той иска все на неговото да става и малко си пада маняк на тема контрол, аз пък обичам да си правя, каквото искам и май май от това идват проблемите. Той иска да казва какво ще става, обаче аз пък не го слушам и той се дразни ;дд

9.   Ами виж то вие си създавате разправиите спрете ти премълчавай той да спира като вземете да се карате удряй му една голямаа целувка и да спира гаделичкай го или нещо подобно ние преди бяхме същите с моя приятел само караници и така си решихме като почнем да се караме единия да премълчава да отстъпва и го превръщаме в базик почваме да се закачаме и така избагваме проблемите :) опитайте и вие