Споделена история от Тинейджърски

Дърпам се, но го искам !
Здравейте! Аз съм на 14 години. За един месец ми писаха около 4 момчета и то все големи, над 18 години. Един от тях е на 21 и е наистина много як, има много хубаво тяло. Каза ми, че не му пука на колко съм и че ще ме чака колкото трябва. Аз се дърпам страшно много и го режа, той не се отказва. Всъщност аз искам да ми пише, но знам, че не съм готова да бъда с човек на неговите години. Добре де, но тогава защо имам желание да ми пише и го ревнувам от другите момичета? ! Не искам да си играя с него по такъв начин.. дори не знам какво искам. Моля ви, кажете ми според вас как да постъпя. Ако ми пише да му отговоря ли? Благодаря предварително!!

Коментари

1.   Не се чуди, че големи момчета над 18 г. те контактират веднага след като си навършила 14 г. - просто у нас доброволният секс с лица, навършили 14 г. е легален. Ти си минала тази „вълшебна“ граница и съответно вече си интересна за хората, търсещи лесни жертви и не можещи да забият жена на своята възраст. Мисли малко какъв им е мотивът на тези момчета - едва ли да си говорите за политика или история. Ти решаваш, но поне ползвай кондоми, за да не потънеш съвсем. Моят съвет обаче е да спреш с глупостите и да се концентрираш върху учението, а секс след 16 г. възраст и не за друго - просто нямаш акъл още да се предпазваш, а и да избираш точния мъж/

2.   Поне ползвай кондоми, че аман от 14-15 годишни пикли с по 5 аборта и 2 лапета.

3.   Прав/а е номер1.

Тези по на 19-20 год. дето се занимават с момичета на твоята възраст просто наистина не могат да свалят мацка на техните години.
Момичетата на тяхната възраст ги възприемат най - често просто като приятели или направо като мухльовци.
Нищо, че имат хубави тела както ти си отбелязала.
И се ориентират към момичета на 14-15, които сте още наивни и с крехки душички - по - лесничко се омайвате.

Ориентирай се към момчета на твоята възраст или най - много 1-2 години по - големи от теб.

Иначе моят съвет е дори като пораснеш да си с мъже на/около твоята възраст.

4.   Нямам никакво намерение да правя секс на 14 години.. не съм така наистина! Но той ме кефи страшно много, не си обяснявам защо. Може би защото е голям и знам, че не е редно да съм с него. Не ми се мисли какво ще стане ако родителите ми разберат. Дали наистина има чувства или просто иска да спи с мен.. какво мислите? Благодаря много на номер 1!! - Авторката

5.   Ами същите простотии са ми ги разправяли и на мен. ;д Не вярвай на баткото, защото ще те чака уж, но ще спи с други момичета. Аз също съм излизала с 21-22 годишно момче, но повярвай ми, ще ти изневери, защото няма да може да те чака. Девствена съм да уточня, а и не ме е карал да правим секс, но просто се захвани с ученето и смело напред, не се връзвай на батковци.

6.   Виж какво сега и аз на твойте години че и малко преди това ми пишеха и искаха си секс но аз избирах с кой исках другите резак пишат пишат само seen-вам и до там все даден момент се отказват на твойте години е много трудно да намериш свястно момче на около 20 понеже повечето стоят и чакат такива като теб за да ги огрее щото сте малки и найвни и се хващате затова търсят вас понеже едно момиче на 17 и нагоре няма да им се върже така лесно понеже са наясно с нещата а вие сте малки и глупави и ви търсят но е за секс не си фантазирай не мисли че е различен дори и приятеля ми е бил такъв и всички мой познати на 20 и нещо са така до към 27 като почнат по големи да търсят щото дечковците не сте интересни вече но търсят си секс чисто и просто нищо друго жалко че немога да кача снимки от чатове с момичета като теб за да видиш и то не по 2-3 а всеки ден с поне 20 си пишат такива която им пусне сега разбрали ме далеч търси си някой на 16-17-18- от там нататък неможеш да намериш свястно момче дето да не е за единия секс с теб такива са ни мъжете търсят лесното и докъто не го получат не се отказват такива мили и омайни думи казват че шапката да ти падне но никой не е на сериозно какво някой 20 годишен вместо да излиза с някой хубава кака ще иска с теб да ходи ли не избии си го от главата щото две момиченца в началото на връзката с моя приятел щяха да ядът шамари на твойте години бяха и тъпите шматета му се връзват после ама неискали ама мислели вижте вие сте деца проумейте го и далеч от батковците те ви търсят за нуждите си иначе не сте интересни дори ми е смешно като видя мой познат да си чатят с деца на 13-14 целувки сърца секси ща изпапкам много си хубава дрън дрън и те тъпачките лапат въдиците после реват е какво очаквате от един мъж той на 20 и нещо деца ще има не с вас да си играе осъзнай се и го махай този може и приятелка да има и да си докараш беля далеч такива големи мъже не са за вас. Разбери ме правилно за теб може да е различен но не си прави илюзии докъто не станеш поне на 16 сериозна връзка с момче на 20 и кусур е невъзможна другото е само секс един мой познат ей така с една на 14 се занимава тя му вярва де самоче момчето си ходи по купони сваля каки а и иначе поне с още няколко се занимава такаче послушай ме и му бии шута никой мъж няма сериозни намерения към дете. Ако не търсиш секс го махай друго няма да получиш :)

7.   Напълно съм съгласна с номер 1!!! Наблегни върху мозъчно развиващите неща - като ученето например.

8.   Мисля, че не сте ме разбрали. Не искам да правя в никакъв случай секс с него. Просто мисля, че имам желание да бъда с този човек. Искам да го целуна наистина. Не искам да му давам надежди по няколко причини. Първата е заради хората. Ще започнат да ни обсъждат и двамата и мен специално да ме гледат злобно, втората е заради родителите ми, защото ако разберат просто ще ме убият. И последната е заради самата себе си, не знам дали ще мога да издържа. Той ще иска сериозна връзка, а аз не съм сигурна дали мога да му дам такава. Грешка ли ще направя, ако бъда с него? - Авторката

9.   Осъзнавам вече, че той наистина иска само секс. Вече се отвратих. Не е познал ако това е намерението му. Най-малко имам желание да си загубя девствеността на 14 години. Благодаря на всички коментирали и най-вече на номер 6. - Авторката

10.   Авторке, този човек няма да иска сериозна връзка от теб, повярвай ми. Колкото и да говори иначе... мъж съм - и аз съм лъгал жени, че искам сериозна връзка, за да мога да ги вкарам в леглото. Всички са го правили. Жените пък лъжат, че искат секс, за да имат връзка. Общо-взето на тази възраст няма как да имаш сериозна връзка, още повече с човек с такава разлика. Имай предвид, че разлика от 5 години на тази възраст е голяма - виж ако ти беше на 25, а той на 30 е друго.

11.   Добре бе, ти не си го виждала, а го харесваш!
Не го познаваш, ама го харесваш? !
Ами ако се занимава с наркотици, хазарт или е някой пияница или педофил? !?
Вашите не са ли те учили да не си пишеш с непознати? В живота, ако го видиш на улицата не би го заговорила, но във фейсбук спокойно можеш да му пишеш? Само се замисли, какво според теб иска 20-годишен млад мъж, който не те познава от теб? Какво изобщо очакваш от чата ви - да излезете на среща ли, да станете гаджета? Я вземи слез на земята и си гледай училището, да не вземеш да се окажеш изнасилена или нещо още по-лошо от някакъв непознат, на който си била достатъчно тъпа да се вържеш.
Пп. Защо не вземеш да кажеш на вашите, да видим как ще реагират? :D

12.   Хаха, до номер 11, аз се познавам с този човек, от един град сме доста често се виждаме. Нищо в крайна сметка не се получи. Отрязах го и той спря да ми пише, сега занимава друго момиче отново мой набор. Благодаря на всички коментирали. :)