Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да се събера с нея?
Здравейте, отново съм влюбен в бившата ми приятелка, но тя в момента си има приятел. Въпреки че знае, че все още я харесвам ми пише, дори днес излъга приятеля си, че има работа за да се види с мен. Възможно ли е това да означава нещо, защото аз лично ако бях на нейно място и не исках да поддържам някакви отношение с бившия ми нямаше да му пиша каму ли да лъжа приятеля си, че имам работа за да се видя с него, въпреки, че всеки човек е различен.

Коментари

1.   Виж, нищо не значи поведението ѝ, освен че си имаш работа с момиче, което не знае какво иска. Не бързай да се радваш, защото така както се подиграва с настоящия си приятел, така се е подигравала и с теб, така и ЩЕ се подиграва с теб ако се върне при теб. Не казвам, че го прави с умисъл и иска да ви се подиграе, но така се получава на практика, защото просто не знае какво иска. Ти решаваш дали ще си следващият шут или ще продължиш с живота си
Съжалявам, че трябва да те разочаровам, но просто така стоят нещата. Ти решаваш все пак и познаваш момичето по-добре, но по принцип подобно поведение не е рядкост и при жени, и при момичета, които не знаят какво искат, а и са достатачно егоистични, че да минават през „трупове“, за да получат мъжкото внимание и това, което В МОМЕНТА желаят. Утре се сменя настроението, среща някой друг и ти си на мястото на настоящия ѝ приятел.
ж31

2.   много добре казано!

3.   Здравей, драги! Първият коментар е много точен, браво на авторката, свалям Ви шапка, че въпреки, че сте жена сте написали как се държат масовите жени.
Съвртът ми е същият, ти решаваш. Имай в напредвид, че може да започне да се мляска и с двама Ви, защото все не е сигурна кой да избере. Такива са масовите, свиквай и се учи бързо! Успех

4.   От автора до номер 1. Тя не е такава. И когато бяхме заедно тя наистина ме харесваше, но аз е зарязах, и това беше малко глупаво от моя страна.

5.   А каква е причината да си я зарязал и като сте се разделили тя веднага ли е тръгнала с другия. Защото ако е тръгнала веднага е може приятелят и да е просто твой заместител и да няма чувства към него. Просто говорете и се разберете. Попитай я в прав текс какво изпитва към теб.