Споделена история от Тинейджърски

Объркана съм
Здравейте, аз съм момиче на 16г.
Проблемът е: има едно момче, което адски много харесвам, излизахме няколко пъти, но след последния път, нито ми е писал, нито сме се виждали пак, нито нищо. Всичко свърши много рязко и без причина. Сутринта, като се събудих, видях че ми е писал снощи 'да'. Просто едно 'да' ето така от нищото, след 2 седмици никаква комуникация помежду ни. Тръгнах да го питам какво да, обаче се оказа че ме е блокирал.
Ще съм ви много благодарна, ако ми дадете някакъв съвет какво да правя.

Коментари

1.   Някакви филми, някакви мелодрами. Ако те е блокирал без причина значи поне имаш повод да го забравиш. Явно просто се прави на интересен.

2.   Съветвам те, да си намериш друг, който да те подкрепя във всеки аспект и да ти помага във всичко.

3.   Ще ти дам съвет, мхм... Не се занимавай с хлапаци, които не знаят какво искат и си въртят по 2-3 такива като теб! Не си заслужава. Остави го. Ако някой ден някъде се засечете го попитай какво означават тези неща и ако започне да ти увърта просто му кажи ефно "Добре." и си тръгни :)))))))))) И не се унижавай за нищо :))

Хайде лек ден!

4.   Забрави го в живота ти ще има още много такива дето ще ги харесваш после ще си тръгват така е докъто един ден не срещнеш правилния за теб.. може да го потърсиш но смисъл няма по добре го остави в миналото все пак щом те е блокирал щом не те търси няма интереси може да е срещнал някоя нищо не се знае но на всеки се случват тези неща част от израстването са няма смисъл да го търсиш нз дали е първия но няма да е последния който харесваш просто го забрави както вероятно е направил той ще дойде ден в който ще се смееш как си искала точно този и ден в който ще имаш найстина момче което ще те цени и обича затова няма смисъл да се занимаваш с хора който не те ценят. Ако смяташ за по добре да знаеш защо е станало така попитай го но според мен е безсмислено.

5.   според мен говори с него на живо и виж какво ще стане. не влагай много надежди обаче

6.   Всички казвате забрави го, но не става така. Не може един ден да харесваш някох и на следващия ден нищо. Както казва номер 5 потърси го и поговори с него, но не се надявай много. На мен ми се случи подобно нещо. С момчето което харесвах си писахме всеки ден и говорехме, движехме се в една компания и изведнъж ме блокира. Попитах го защо, а той каза мразя те и на мен ми стана много гадно.