Споделена история от Тинейджърски

Голямо дупе
Здравейте! Момиче на 15 съм..
Както аз харесвам момчета с хубави тела-т. е. не 'назобили се' просто с малко мускули, предполагам, че момчетата също си падат по мацки със стегнати дупета, големи гърди и плочки на корема /поне аз така си мисля/.. Аз мечтая за перфектно тяло, но нещата ги обърках, проблемът ми е точно в това -тялото ми е с крушовидна форма-т. е. малък бюст, ГОЛЯМО ДУПЕ, а в моя случай и големи бедра, таа бих искала да ми разясните някаква диета и упражнения и какво е идеалното женско тяло според мъжете. / Не се лигавя, наистина имам нужда от съвет тежа 65кг при 1м и 65см височина!! /Как да се справя с голямото дупе? !? Ще съм ви благодарна, ако ми дадете съвет и ми помогнете в тази насока, извинявам се, ако има правописни грешки! Благодаря предварително! :))

Коментари

1.   Аз нямам нищо против голямо дупе :D

2.   Голямо дупе, големи гърди, плосък корем и по-едри бедра.

3.   Хубави са големите дупета ;p

5.   И аз съм така. Но ако дупето ми беше стегнато нямаше да ми пука, проблема е че е доста отпуснато и имам доста целулит. Как да се справя с проблема?

6.   Ходи нa фитнес всякa седмицa. Спри дa ядеш бaнички и други мaзни хрaни. Огрaничи хлябa и месото. Никaкви гaзирaни нaпитки, нaтурaлни сокчетa и бирa. Ще пиеш сaмо водa или чaй. Огрaничи солтa, зaхaртa и олиото. В училище не си купувaй тестенa зaкускa, a по-добре си носи сaндвич или 2 плодa (ябълки или бaнaни). Никaкъв мaргaрин, мaсло, чипс, снaкс, пържени кaртофи. Може дa ядеш вaрени кaртофи.

7.   Аеробика гимнастика и хранителен режим биха ти помогна ли доста :)

8.   Избий си от главата, че можеш да имаш 'големи цици и плочки' едновременно. Големината на бюста е на основата на мазнини, а при плочките трябва да изчистиш мазнините отгоре за да се покажат. И дупето ти не е само мускул.
Alexia

9.   Добри новини за теб-Стана модерно да имаш голям г*з (г*з, защото на мене ми се повръща от това, което някой смятат за "ебаси якото") Вече повечето харесват големи дупета, отколкото гърди. Прави клекове и всеки ще ти отваря вратата.

10.   Много е секси да имаш голямо, но стегнато дупе. Ако задникът ти е голям и увиснал прави упражнения и ще се стегне, е няма да стане за 1 седмица, но след няколко месеца няма да можеш да се познаеш :)

Мъж на 21 г.

11.   Въобще не е модерно да имаш голямо дупе, това са пълни глупости! Всеки мъж би се загледал и предпочел по слабата жена с малко и оформено дупе. Ходи на фитнес, аеробика или зумба, вече има много неща, с които да стопиш килограмите и стегнеш тялото. Ж22

12.   търси си някой по-надарен, че да те задоволява

13.   Имах една позната с огромен гъз лигла направо беше отврат. Не знам кой може да харесва това да си баница у гъза. Спираш сладките, лакомствата, залежаването, и започваш да тичаш и да спортуваш!
*Лъчко*