Споделена история от Тинейджърски

Към мъжката аудитория
Здравейте на всички четящи, които може би вече са срещали много подобни истории!
Момиче съм на 17 години, Не искам да звучи надменно, но смея да кажа, че съм красиво и доста добре изглеждащо момиче за годините си.
От страна на мъжко внимание и спонтанни комплименти дори за ден не съм се ощетявала, не казвам, че не ми харесва, на кой не му харесва да чува, че изглежда добре.. :)
НО, винаги има едно но...
Когато бях на 13-14 хормоните в мен и съученичките ми естествено бяха започнали да бушуват, всички бяхме започнали процеса си на развитие, още от тогава имам един единствен комплекс и това са гърдите ми! Четях тогава по форуми, че има време, че ще пораснат, но уви... до кога да чакам? Вече съм на 17, минаха 4 години, нямат и малка промяна едва ли тепърва ще започнат да се развиват.
Омръзна ми да си купувам най-малкият размер сутиен с повдигащи подплънки, за да си сложа деколте и чак тогава да изглежда секси.
Както казах на 17 съм, по време на секс единственото нещо, което ме спира да се отпусна са гърдите ми, честно казано, направо си ме е срам да си махна било блузата/потника. Да не говорим по време на секс или дори когато просто се целуваме с приятелят ми и той реши да сложи ръце на гърдите ми изпитвам неудобство, че няма нищо там...
Не знам какъв съвет очаквам, нещо за мое успокоение, или може би това, че наистина ли когато се появи друга мацка с едни гърди пред мен, аз съм аут?
Бих искала да се извиня за правописни и пунктуационни грешки, ще се радвам ако историята ми бъде одобрена и споделена от редакторите на сайта.
Благодаря! :)

Коментари

1.   Може да провериш в интернет за упражнения за оголемяване на бюста, дано ти помогнат... аз наскоро ги видях... Късмет

2.   Колкото и добре да изглеждаш винаги ще има нещо което ще те мъчи. Не се заблуждавай-никой нормален/о мъж/момче не харесва плоските момичета. Гърдите ти НЯМА да пораснат колкото и да чакаш-единственият начин да ги уголемиш е оперативно или да забременееш,
но то е временно.
Charming

3.   Ее, aко те смени зa другa сaмо зaрaди бюстa, би трябвaло дa се рaдвaш, че си се отървaлa от толковa повърхностен консумaтор.
Ти все пaк искaш до себе си зaвършен човек с всичко, интересувa те кaкво имa и нaд пенисa му, нaли? Aко му е 13 см ще го зaрежеш ли aко се появи някой с 18-20 см? Предполaгaм- не. Aми същото е.
Я си купи секси нощничкa, прозрaчнa поне в горнaтa чaст, изпъчи се и се доближи до него с бaвни котешки стъпки и ще му "вземеш aкълa". Ще видиш точно колко много го вълнувa целият пaкет. И ти дa не мислиш, че сa толковa глупaви мъжете, то е ясно когa сутиенa е "фaнтaзия" :).
Зa жените имa сaмо пенис по мaгaзинa, но зa мъжете нямa сaмо гърди, aко имaше подобно търсене- щеше дa имa и предлaгaне.
Всичко естествено/нaтурaлно е зa преспочитaне пред плaстмaсовите "ремонтирaни" гърди, устни и т.н.

4.   Има няколко грешки в логиката ти с която си стигнала до този въпрос и съм склонен да предложа някои предложения за промяна :) :

1. Мъжете не сме слепи! Ако приятелят ти е с теб не само за секса, приеми че този човек те намира за привлекателна. Мъжете имаме тази тъпа склонност да сме предразположени към определи критерии в женското тяло и ти гарантирам че ако не беше привлечен към теб и тялото ти каквото е в момента, едва ли щяхте да ходите, камо ли секс да правите.

2. Едно от нещата които не намираме привлекателни в жена е когато тя не е сигурна в себе си. Ако имаш проблеми да избегнеш мисълта, говори с приятелят ти за това какво те притеснява в теб. Ако е разбрано момче, може и да станете още по-привързани. След това ще забравиш че такъв проблем е съществувал защото си го споделила с някого.

3. Не използвай подплънки и подобни изкувствени неща! Чие внимание се опитваш да привлечеш? Това на приятелят ти или това на обществото? Обществото с променливото си мнение подяволите да ходи!

Ти си млада уверена почти жена, която е намерила куражът да сподели нещо толкова лично с целият интернет. Сигурен съм че имаш и куражът да го споделиш с приятелят ти.

Късмет и пиши как е минало ако не забравиш! ;)

5.   И аз ще следя темата. Според мен като си красива и ако притежаваш интересна личност на характера, тогава не би трябвало да се притесняваш.

6.   До номер 1 - Аз също наскоро гледах подобни упражнения, но прочетох и доста отрицателни мнения за тях, което не ми вдъхва кураж. Благодаря ти! :)
До номер 2 - Нещата, които споменаваш в написаното и аз ги знам, всъщност има мъже, които харесват малки гърди, но са 1 на 1000, трудно ще ми е. :)
До номер 3 - Думите ти ми вдъхват увереност... до една степен. :)
До номер 4 - Благодаря за разбирането и съветите. Това ми състояние с този комплекс е било винаги и със всичките ми партньори досега. Не съм имала смелостта да споделя с някой от тях дискомфорта ми по време на секс заради малките ми гърди, със сегашният ми приятел сме от скоро и секса засега е добър, на мен ми харесва, казва че на него също, но не знам как ще реагира ако се оплача от това, дали ще ме разбере, или ще се направи, че разбира проблема ми...
До номер 5 - Аз също си мислех така, но с времето разбрах, че винаги... може и едно нещо да е, но то ще те дърпа назад, ако ме разбираш. :)
Благодаря на всички за бързия отзив.