Споделена история от Тинейджърски

Мисля, че затъпявам
Здравейте. Аз съм момче на 18 години, скоро ще навърша 19. Но напоследък се случва нещо странно с мен... От началото на тази седмица започнах да се чувствам някак си неадекватен.. Една нощ се събудих целия потен и усетих че нещо ми става. И от тогава съм така.. Понякога когато разговарям с някого, не мога да се изкажа хубаво. B смисъл приказвам несвързанo. Понякога чувствам че всичко е нереално, все едно някой контролира мозъка ми.. Започнах да си мисля че ми има нещо и че това са някакви симптоми на шизофрения от което най-ме е страх.. Да уточня че в последно време не излизам много от вкъщи. Най-много за 5, 10 минути и се прибирам. Това е защото просто няма какво да правя. Единствения приятел който имах отиде на село да гледа болната си баба. Как мислите? Наистина ли затъпявам или по лошото имам симптоми на някаква душевна болест. Вече почти седмица съм така и вече започнах много да се притеснявам за здравето си.. :(

Моля модераторите на сайта да публикуват темата, защото наистина убих много мозъчни клетки докато измъдря какво да напиша..

Коментари

1.   Да си чувал за духовният свят? Бог и дявол? Моят съвет е да отидеш да се помолиш в църква по възможност евангелска. Не става с една свещ, Бог не иска свещ, а да вярваш в Него и да го помолиш искрено да те освободи. Анализирай се, да си чел нещо окултно, с магии да си се занимавал, хорископи мъртви подобни. Тези неща санмерзост за Бог, знам го от Библията. НЕ СИ ЛУД! Осихолог няма да ти помогне много.

Имаш един изход. Помоли Бог да ти помогне и избави, призови името Му, Исус Христос.

2.   Ти не си луд, но N1 май е.
Моят въпрос е употребяваш ли някакви наркотични в-ва?