Споделена история от Тинейджърски

Объркана
Здравейте! Аз съм момиче на 17г. Имам няколко въпроса те са основно към мъжете(момчетата).
От къде една жена(момиче) може да бъде сигурна в чувствата на приятеля (половинката си).
И в кои постъпки тя трябва да се съмнява за не обич.
Според вас как постъпва едно истинско влюбено момче?
Уж ме обича както го нарича той, постоянно когато имаме някакъв проблем отстъпващата страна е той, но проблема е, че не вярвам в чувстава му не знам това защо е така, но.. Постоянно ми се доказва обяснява ми по 1000 пъти нещата, но аз все още имам съмнения и не знам защо това е така? .. Попринцип един влюбен човек вярва до край на половинката си, но аз не му вярвам.. това е голям проблем, който ми пречи адски много!

Коментари

1.   Като не вярваш в любовта, не се занимавай и не губи времето на момчето. Ти какво очакваш, звезди ли да ти свали? Щом толкова време те търпи, значи те обича, иначе отдавна да те е забравил.

2.   И аз имам същия проблем... Понякога вярвам в чувствата му, но понякога въобще не виждам такива. Държи се много добре с мен, повече от перфектното както се вика, но сме и говорили по тая тема, обсъждали сме я многократно и усетих, че това недоверие го отблъсна. Та дори и обичам те или каквото и да е чувство да е било не ми е казвал след 6 месеца прекарана връзка, но аз съдя по действията му мислите му... казва ми, че държи на мен, иска повече време с мен. Много странни индивиди са тея момчетата с извинение, но наистина са трудно разбираеми за жените!!

3.   Здравей. Попринцип колкото и да обичаш едно нещо (даже и човек) след едно време ти омръзва да бъдеш с него. Все още го обичаш но ти е безразлично. Аз примерно съм на 15 и ако харесвам някоя много рядко бих отишъл да и кажа чувствата си. Каквото е писано това ще стане, чакам докато тя ми покаже дали ме харесва. Ако аз не я харесвам, без да я нараня бих и отказал. Момчетата са по срамежливи отколкото знаеш. Успех.

4.   Като е "голям проблем", тогава защо просто не се разделите???