Споделена история от Тинейджърски

Идеал за момиче
Винаги съм се питала какво искат момчетата. Наистина ли когато си харесвате момиче то трябва да е с перфектна визия? Руса или черна? Умствения багаж май няма голямо значение.. иначе ще ви надуе главата нали? Да й давате пари за дрешки и операции и след това да се хвалите пред приятелите си със страхотното си изкуствено гадже? Какви качества трябва да притежава едно нормално момиче според вас? Красива усмивка, чувство за хумор, страст към спорта? Споделете вашите идеали за момиче.

Коментари

1.   В голяма заблуда си и все пак ти не би харесала някой професор,който прилича на маруля нали....?

2.   за всяко момче различно, зависи според човека, аз , няма да лъжа обръщам внимание на външния вид, но не чак толкова не ме интересува цвета на коста, очите и тн и независимо колко е красива ако не струва като човек...не мерси, има мн други по-важни неща, никога не съм харесвал кфили в пълния смисъл на думата, нито някои развратни чалгарки и тн, но кой знае какво ще изпадне накрая, понякога идеала ти те наранява, тогава какво остава за този с идеалите :Д, зависи от мн неща, както казах незнаеш откъде ще дойде любовта... Да вярвам в това нещо ии понякога идеалите избледняват когато откриеш човека, а колкото до моите идеали, освен всичко друго важен е самия човек, самото момиче като характер и същност (е това не значи че напълно не ме интересуват и другите работи, все пак съм момче ;)

3.   Първо - кого питаш? Естествено, че кухите лейки ще предпочитат само външността - те друго (т.е. съдържание) нямат, нито могат да предложат, нито могат да го оценят ако другият го има.

Умственият багаж - отново, само интелигентни хора могат да го оценят. Другите ги плаши! (или пък ако са толкова тъпи, че въобще не могат да го разберат - ги дразни).

"Да й давате пари за дрешки и операции и след това да се хвалите пред приятелите си със страхотното си изкуствено гадже?" - явно си се прицелила в абсолютни малоумни кухари, при това с високо самочувствие (~откраднати от някъде, или предоставени от мама и тате пари) и агресивни.

4.   Ти единствен знаеш какво би те впечатлило в едно момиче-разни хора,разни идеали.Защото ти ще бъдеш с нея,не ние.Ако ти допада във всичко, след като я опознаеш,значи-за теб е.

5.   Не мисля, че истинските мъже, което си заслужават гледат визията да е перфектна (е все пак не може да си 90 кила и неподдържана и да искаш всички да са около теб). Аз винаги съм била със следната визия и мнение за мен: абе добре изглеждам, ама ако сваля 4-5 кила ще съм перфектна. Е,и .. имало е мъже около мен, въпреки че не съм с идеална визия. Не мисля, че това е най-важното за мъжете, но разбира се зависи и около какви мъже си.

И само още нещо да кажа, въпреки, че аз никога не съм се водела по това, просто не мога - ако ти самата се харесаш и другите ще те харесат!! Истина е, повярвай ми-ако имаш самочувствие всичко ще е ок.. знаеш ли колко много приятелки с много по-лоша визия от мен, но много по-отворени и със много по-голямо самочувствие са имали повече мъже около тях. Просто самочувствието е най-важно. Но разбира се всичко трябва да е в граници! Не може да си някоя тъпа ... с огромна самоувереност, но без НИКАКВО покритие.

И все пак и най-страхотната мадама все някой няма да я хареса и обратното. И най-грозната жена ще си има поне един обожател!!

6.   Много ясно, че харесват "тъпи" и изкуствени момичета...но не за връзка, а за секс! Щом си търсят бърза свалка, защо нещата да не изберат по корицата?
А ако става въпрос за нещо сериозно, не мисля, че се гледа толкова визията. Е, разбира се, тя е и бонус към всичко останало, но не и приоритет. В крайна сметка, има ли значение как изглежда момичето и пред кой ще се хвалиш, като не можеш да завържеш един свястен разговор с нея?
Е, това е женско мнение, но предполагам, че и доста мъже ще ме подкрепят :)

Мег*

7.   Аз не вярвам някой мъж/момче да може да опише идеала си за жена. Естествено, че всичко е важно - и визията, но и това какво има между ушите.

Ale

8.   Супер много зависи от мъжът/момчето.
Повечето според мен са олигофрени.
Те естествено, че ще харесват кифлите.
А доколкото до останалите - според мен те няма тоОоОоолкова да държат на външния вид.
Само не мога да разбера защо питаш толкова елементарни неща, на които и в детската градина ще ти отговорят... :/

9.   Емили

10.   Ами за мен идеалът е :Да е хубава и слаба. Да не пие и пуши. Да има чувство за хумор. И нещо което рядко се намира на момичетата да има дързък характер смисъл да си държи на своето да не позволява да я тъпчат и да спори когато е права но въпреки това да е мила.

11.   Не може да разделяте момичета и момчета. Както има кифли има и кой да ги харесва. Така, че не е правилно да се обвиняват момчетата или пък момичетата. -и от двата пола има всякакви. И това е всичко. За всеки има някой, който да го обича. - грозни, красиви, кифли, зубари и какви ли не. Просто трябва да намериш правилния човек. Бъдете себе си и не търсете начини да се харесвате на другите. (Тоест не търсете идеалите за момичета/ момчета за всеки човек е различно. ).

12.   Според мен красотата и характера са 50 на 50

13.   Момчетата търсят секс- момичетата любов. Лично за мен е без значение дали е блондинка или брюнетка, как е облечена, колко е умна и т. н. Интересува ме само да е чистоплътна и да ме обича.