Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я много, но тя не ме харесва
Здравейте хора! Искам да споделя и моята история, защото имам нужда от това.

Преди време се влюбих до уши в едно момиче от съседния клас. Беше нова в училище, и тогава я видях за първи път. Няма да забравя момента в който я видях, веднага се влюбих в нея. Беше любов от пръв поглед. Беше към края на годината и всеки ден и се наслаждавах, но ме беше срам да я заговоря а и тя си имаше приятел. След няколко дни дойде лятната ваканция, и аз бях извън града за дълго време, и тогава един ден реших да и пиша. Писах и и така лека полека започнахме да се опознаваме. Имахме наистина много теми за разговор и много общи неща. Бях толкова щастлив че комуникирам със момичето на мечтите си. И докато си писахме изведнъж тя ме попита дали я харесвам, може би защото много ми личеше (Правих и комплименти, държах се мило и да). Не исках да я лъжа и и написах че я харесвам. Тя ми написа че наистина и е станало приятно като съм и казал че я харесвам, но си има приятел и няма как да се получи нещо между нас. Бях меко казано съсипан. Писахме си още малко по темата и тя легна да спи. Не спах цялата вечер, бях жестоко наранен. На другата сутрин тя отново ми писа, и от него ден започнахме да се опознаваме, да си пишем, имахме толкова много теми за разговор. Писахме си всеки ден. Но тя ми говореше и много за нейния приятел и че никога не може да има нещо между мен и нея. А сравнение със приятеля и аз съм губещия във всяка област. Мина малко време и със приятеля и скъсаха, и с нея започнахме да си пишем много често и по цели дни. И така докато не дойде време да се връщам в родния си град. С нея почнахме да излизаме. Беше просто прекрасно за мен да прекарвам време с нея. Излизахме няколко пъти. Но изведнъж когато я питах дали иска да излизаме тя ми каза че не иска повече да излизаме, и че не и е приятно да е с мен. Аз не бях направил нищо лошо, а и на нея и беше толкова приятно да е с мен. Не знам какво стана. И аз не исках да и досаждам и спрях да излизам с нея както тя поиска. Отново бях обсипан с болка.. Продължих да и пиша всеки ден, но един ден тя просто ме попита защо изобщо си правя труда да и пиша, и ми каза повече за не и пиша. Отново не исках да и досаждам и да спрях да и пиша. Мина около месец и половина и реших да и пиша. И пак започнахме да си пишем редовно както преди, явно беше забравила колко и е забавно да си пише с мен. Разбрах че е имала нов приятел с който е скъсала. Един ден реших да изляза в парка да поиграя футбол с мой приятел. И когато си тръгнахме я срещнахме. Те се запознаха и той се влюби в нея. Мина малко време и разбрах че и тя е лудо влюбена в него от което много ме заболя... Минаха няколко седмици и отидох отново да поиграя футбол в парка но сам, но когато се връщах ги видях заедно пред нейната къща. Бяха се прегърнали. Стана ми интересно и реших да постоя (Бях на далеч и те не ме виждаха) стояха сгушени, и тя в един момент просто го целуна. Това беше най-болезненият миг в живота ми. Болката беше неописуема. Тя след това вечерта сама ми каза че колкото и да се боря за нея тя никога няма да има такива чувства към мен, и не иска нищо повече от приятелство. Толкова е гадно да чуеш нещо такова от момичето на мечтите си..

И да. Много исках да споделя тази история, защото много ме мъчи да я държа в себе си, и искам вашето мнение. Благодаря предварително.

Просто много я обичам не мога да живея без нея. Тя е момичето на мечтите ми, тя е всичко за мен...

Коментари

1.   Има си хора за всеки, тя не е за теб, осъзнайте го хора.

2.   Пич я не се излагай още си малък какво и се молиш ще пораснеш, и ще имаш толкова много други тази те прави на шматка а ти какво продължаваш си да се излагаш, но докъто правиш това да лазиш на една жена в краката никога няма да те иска която и да е.
Винаги трябва да я търсиш, но не постоянно да си мил и романтичен, но всъщото време и отдръпнат за да има тръпка да те печели постоянно иначе започнеш ли да се молиш и да се обясняваш в любов излизаш шматка, и се подиграват с теб.
Чесно ако съм пред теб бих те ударила заслужава си да си раздаваш любовта за човек, който те обича не за човек, който се подиграва с теб ти втора дупка на к*вала ли искаш да играеш глупаво е мъж си и да се молиш на една жена за любов е безумие.
Глупаво и жалко е това което правиш ти не си женчо мъж си осъзнай се колко момичета има, а тази точно е пълна надувка не е за теб!
Ж. 19

3.   Миличък, за всеки влак си има пъптинци, като не става не става приеми го, когато най- малко очакваш ще намериш твоето момиче! Тя не е за теб очевидно е и аз харесвах едно момче от училище така, но беше ясно че повече от приятелство няма как да има. С времето се примирих особено след, като той замина да учи в друг град, и постепенно изстинах към него. Сега ми става смешно като се сетя какви простотии си внушаваш, че ще намрази ако разбере и тн.. Ако ти е кофти да я виждаш в момента изтрии я от всякъде телефон, скайп, вайбър, социални, мрежи и по възможност не посещавай местата където те ходят или пък ходи когато тях ги няма там! ж22

4.   Разбери щом тя ти го е казала не се мъчи. Просто се прави че си я забравил и ако имаш късмет някой ден може да се влюбиш в истинско момиче, което ще те цени и обича, а не в някаква, , кифла" която изобщо не и пука за теб.
Казвам ти го от личен опит-момиче на 14

6.   И да допълня гледай да се занимаваш с нещо да не мислиш за нея, чети книги, ходи на курсове, ритай топка, карай колело!

7.   Аз съм момиче и ще ти кажа, че може би има вариант и тя да те хареса! От къде знам ли? И с мен се случи същото. Едно момче беше влюбено в мен, но аз изобщо не го харесвах, той се беше влюбил, защото аз бях започнала да му пиша и така 2 месеца.. беше ми приятен човек. И така започнахме да излизаме, станахме много добри приятели споделяхме си много тайни и неща. По принцип бяхме излизали само в компания, докато един ден той ме покани да сме само двамата. И така разхождахме се и започнахме да говорим по темата и той взе и ме прегърна. Аз просто на момента го харесах много... просто беше неописуемо. Не знам само на мен ли се е случило така, но с тази прегръдка си намерих и гадже.... а като се има на предвид, че не го харесвах изобщо. Късмет, малко се унесох, но дано ти бъде от полза. Покани я, опитай така може пък и да се получи, но дори и да не стане предполагам си младо момче и ще намериш наистина момичето, което ще бъде до теб! Успех :D

Ж 24

8.   Каквото е писано това ще стане. Нито повече, нито по малко. Стегни се, сигурен съм че има момиче къде къде по добри и красиви от нея. Има друго момиче с което ще ти е още по приятно. Повярвай ми! Всяка любов в началото ти се струва най-силна, но след време си казваш - можеше и без нея :)

9.   От автора до коментар 1. Знам че е така, но просто не мога да спра. Приятели ми казват не е за теб, откажи се има и други.. Но просто не мога, в друга не виждам това което виждам в нея и просто не мога да спра..

10.   "Просто много я обичам не мога да живея без нея. Тя е момичето на мечтите ми, тя е всичко за мен... "

Айде още едион мазохист... :) Защо се самоизмъчваш бе момче? Обичта е комплексно чувство и е свързано с дела, а ти в момента си на фаза харесване и влюбване. Можеш да живееш без нея, тегли чертата и продължавай напред. Ревността е загуба на време и сили.

13.   Авторе, авторе.....давам всичко да съм на твоето място. Помисли си, как би се чувствал, ако беше на моето място-на почти 37, най-дълга връзка=на две срещи, момичетата да те отбягват, само защото не те бива в общуването. А така си мечтая да мога да общувам с момичетата.... Ти поне имаш по-големи шансове от мен, някой ден да си намериш приятелка.