Споделена история от Тинейджърски

Как да си включа тока? (родителско наказание)
Здравейте! Ако знаете само какво ми е в момента:(, родителите ми постоянно ме наказват без ток и дръпват шалтера, сега също ме наказаха за една дреболия и също ми изключиха електричеството. Сега нямам нито какво да гледам, нито какво да слушам, нито мога да си готвя, нито нищо. Те нямат никакви сериали за гледане, почти не гледат нищо, което е още по-зле за мене, защото на тях не им пука и им е все едно. Даже са малко и на принципа "Не е важно на мене да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле"! Те може и да не гледат нищо също, ама по-важното е АЗ да не гледам! :) Защото те са едни мръсни и откачени садисти! Те са едни мръсни изедници, всеки път, като нещо не им играя по свирката и не им се подчинявам, те прилагат този номер, за да им се подчинявам. Искам да се махна от тях, мразя ги!!! Дойдоха в стаята ми, кръцнаха ми кабела на телевизора-ей така, та да се уверят, че няма да мога да си го включа, хванаха ми касетофона, и него го счупиха и го хвърлиха в земята, защото имаше батерии, и освен това ми отмъкнаха компа. Изпъдиха ме от стаята ми и ми взеха всички уреди, сега съм във мазето и ви пиша на смартфона си, с надеждата, че ще ме осветлите какво да направя, та тайно да си включа тока само в една стая, а в другите не, та да не разберат. Само смартфона ми остана, дано не се сетят и за него. Батерията ми скоро ще падне, затова по-бързо с отговорите! :)

Коментари

2.   Темата е ебавка, сигурн съм!

Вярна на себе си..

3.   Нa колко години си? Зa кaкво е нaкaзaнието?

4.   Защо не го написа в раздел измислици? Толкова нескопосано написано, че и глупак няма да го приеме за вярно.
Мога да ти помогна. Вземи едно динамо за велосипед и въртейки го, ще си произвеждаш сам тока, че и на съседи можеш да продаваш.

10.   N3, наказанието беше, защото съм влязъл със кални обувки и съм изцапал килима в хола. Можете ли да повярвате? !

11.   Как написа темата като няма електричество?

12.   A, aми дa, могa дa повярвaм aвторе. И aз ще се ядосaм aко ми се изцопaт с кaлни обувки нa килимa в холa. Освен мизериятa, която предполaгa си е явно неувaжение към родителите и трудa им.
Но със сигурност нaкaзaнието не би било изключвaне нa токa, a килимa нa гръб, четкa, почиствaш препaрaт и дa търкaш докaто "светне". Не си прaв aвторе дa се сърдиш тогaвa. Дa, стрaнно е нaкaзaнието, явно ти отнемaт единственото любимо зaнимaние с възпитaтелнa цел, просто товa твое зaнимaние е свързaно с електричеството- тв, комп, дърпaт ти шaлтерa и зa следвaщият път дa помислиш.
Нaистинa помисли, зaщото си виновен в случaя.
Нa мен aко ми влязaт с кaлни обувки ще полудея, нa чистото ми все едно дa не ме признaвaт зa човек дори, кaто че в някой обор ще влизaт. Рaзбирaш ли?
Лесно е дa избягвaш тaкивa ситуaции, кaкво ти коствaше дa се събуеш преди дa влезеш? ! Нищо. Сaмо безрaзличието.

13.   Ах тии, малък непослушко :-)
Ела при кака да те накаже справедливо:) :) :)

14.   Вярвам го, авторе. И аз си мисля, че нямаш нужда от електричество, след като внасяш кал в дома си, като неандерталец? Мъдро наказание! :) Аз бих добавил и да изпереш килима, за да се научиш на ред и уважение към труда на другите. :)
от 3

15.   Ще следя темата, че и на мене може да се случи!

16.   Тоя женчо явно не са го били достатъчно. Изгубил си е сокчето и сега мрънка щот е кисел. Естествено, родителите пак виновни.

17.   ама какви са тия родители да те наказват

Мен също са ме наказвали ама чак така

един съвет Бягай от къщи

19.   XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
ХАААААААХАХАХАХАХАХАХА
ХАаАаАаАаАаАаАааааААаАААаааХАХАХАХА
Спрях ли ти токаа, бях ли жестоока
Бъзика настрана, по-добре се запаси със свещи и кибрит. Има и лампи на батерии. Купи си и фенерче. За готвене си вземи газов котлон.
И пиши дали ти пуснаха тока.

22.   Не, не ми пуснаха тока.
Всъщност, сега живея у един мой приятел, поне, докато не видя, как ще си намеря работа и къде ще се установя и се махна оттам. При родителите си е изключено да се върна-просто е немислимо за мен да се върна там във оня затвор, там са много деспотични правилата и няма да ми понесе задълго. Те вероятно сега са си включили тока, като са видяли, че вече няма кой да им "втежнява" и "вгорчава" живота и са си го пуснали на слободия, обаче аз там просто няма да рискувам да се върна. Пък и да им се моля и да им се тръшкам, само ще се унизя още-повече. Писах от смартфон, когато бях в кризисна ситуация, мисля, че вече ви казах, но то вече е минало-заминало. Планирам на първо време да си хвана някоя работа, като миене на чинии и да си насъбера пари, да си направя спестявания, а после с тях ще замина, за да уча някъде, може и в чужбина и тях ще ги зарежа завинаги, ще забравя за тях, изобщо няма да им се обаждам, няма да контактувам с тях нито на скайп, нито на майп и ще си живея живота далеч от родителски правила. Надявам се да не ви звучи много надуто, но така съм решил, така ще направя.

23.   Авторе, не си прав, е ги вършиш тея глупости. Друг път не влизай с кални обувки. А иначе относно това как да си пуснеш тока, отиваш при бушоните и гледаш. Би трябвало един от тях да го няма, намираш бушон, бутваш го на мястото и хоп! Тока ти тръгнал. Или още по-добре, взимаш един дълъг разклонител и го пускаш до стаята ти. Тва с бушоните е опасно, а и не съм сигурен. Само внимавай вашите да не те хванат, че си си пуснал тока!

24.   Олеее ужас. Ако си под 16 год. нагълтай се с хапчета но не чак да умреш някой по слаби - да припаднеш само. Нека да си у вас и вашите като се приберат да те заварят припаднал. Ще се попритесняват малко ще те заведат в болница. Там ще ти направят една-две клизми. И като се прибереш ще ти обръщат повече внимание. Готово