Споделена история от Тинейджърски

Искам да си я върна
Здравейте. Искам да ви помоля за съвет. В началото се запознах с едно момиче в интернет и започнахме да си пишем. Аз бях много мил добър и гальовен с нея, както и тя с мене. Прекарвахме по цели нощи на телефона и пред компютъра. Накрая на лятото тя дойде на морето и се видяхме. Толкова беше красива, че не можах да повярвам , че не сънувам. Разходихме се с нея говорихме на дълго и на широко и в един момент я целунах. Тя не се дръпна и целувката беше най-хубавата ми целувка за целия ми реален живот. На следващата вечер правихме цяла нощ уникален секс след което тя заспа, а аз просто лежах до нея и и се наслаждавах. Няколко дена след това се прибрахме от морето. Започнахме да бъдем заедно ПОСТОЯННО. само не спяхме заедно, но и това стана и в последствие.

Обръщах и супер много внимание, докато в един момеент тя взе да се дърпа. Аз я питах какво има след което тя ми отговаряше с нищо. След няколко дена ми каза, че много я задъшавам, и че има нужда от свобода :( аз малко или много и я дадох,но след известно време се разделихме. Като тя каза че не иска да бъде повече с мен никога повече. Спрахме да си пишем и всичко останало. Докато един ден не и се обадих (1-2 седмици покъсно) и започнахме просто да си пишем. Тя излизаше с други момчета и се забавляваше, но не казваше да е правила нещо с тях. Тогава тя ми каза, че е бременна, и че детето е от мен. Аз и казах че няма лошо, и че няма проблем, и че няма да прави аборт и т.н. след няколко дена и дойде и продължихме да се чуваме. Единствено един мой приятел знае за това но не е казал на никого 100% и продължихме да си пишем и да се чуваме.

Докато един ден:
Решихме да се видим и като се видяхме какво стана, що стана, тя тръгна да заспива (бяхме у тях) и аз я целунах. Тя се обърна и каза: какво правиш? След което аз и казах: съжелявам :( не се сдържах :( просто исках да те целуна, след което тя ме сграбчи и започна да ме целува.В един момент тя ме погледна и ме попита ти какво искаш? И аз и отговорих: искам да бъда с теб. И тя се засмя и ме целуна и каза добре. И цяла нощ така до сутринта. На сутринта тя ми каза, че иска да спя при нея и така и стана. Всичко беше невероятно. Аз бях много щастлив и така.Аз се прибрах в града в който уча и започнахме да си пишем и да се чуваме. ПРИКАЗКА.

На следващата седмица трябваше да се видим четвъртък-петък но тя ми каза че четвъртък ще занимава в друг град за известно време. Аз и казах ок ще си оправя нещата така, че да мога да дойда в срядата да се видим. Така и стана. Да, но тя беше човека от преди :( студена, дръпната и т.н. След няколко дена мъки говорихме по телефона, защо така и такива работи. И тя ми каза, ти не си се променил, не си осъзнал грешките си. Как искаш аз да съм различна. И каза, че няма смисъл да сме заедно, и че иска да сме приятели :( Няколко дена след това аз бях в нейния град и и казах искаш ли да се видим, че незнам кога пак ще бъда в града и тя ок нали. След няколко часа се чухме да се разберем къде ще се видим и тя беше видимо ядосана. Попитах я какво е станало ? И тя ми отговори ще ти кажа като се видим. Видяхме се ние и тя ми каза:
ТЯ ти на кого си казал че съм бременна от теб
АЗ и казах че само това момче знае и то защото беше с мен когато говорехме
Тя лъжеш ме пак те питам кой знае на кой си се похвалил.
АЗ пак не съм казвал на никой.
Тя ми каза лъжеш ме на кой си казал
АЗ на никой
ТЯ разбрало се е в на майка ми работата и това нещо я е злепоставило и т..н
Не искам повече нито да те виждам, нито да те чувам, НИЩО. ИСкам ако ме видиш на улицата да ме подминеш, разбираш ли.
Аз и казах че не съм казал на никого, станах и си тръгнах. БЕз чао без нищо.

След това се прибрах като по пътя говорих с майка и по телефона и и се извиних ако ппо някакъв начин съм я злепоставил. Казах и че аз нищо и на никого не съм казвал но както и да е.

Вечерта видях, че ми е писала в фб няколко мин след като сме се разделили. Писала ми е трогателно писмо, че много съжелява че се е получило така, че изобщо не е искала да се разделяме по такъв начин, че съжелява че ми е гласувала такова доверие, аз съм я предал и т.н.

Няколко пъти и звънях говорехме да дълго и на широко като тя ме молеше да спра да я тормозя. Пращах и мили смс-и и смс-и с обичам те. Но тя отново ме помоли да спра да я тормозя. От почти седмица не сме се чували, а аз и махнах и фейсбука и скайпа :(

Моля ви дайте ми съвет какво да правя :(

Коментари

1.   пич,първо се успокои.как така е била бременна,а и е дошло след няколко дни.доста съмнително.да предположим,че е станало така,тя сподели ли ти че е ходила на лекар,защото това си е спонтанен аборт и ако е станало нормално е да отиде и да провери дали всичко с нея е наред,и дали се е изчистила напълни.незнам,но за мен е под голямо съмнение бременноста и.и ок нещата м/у вас не вървят,и щом тя те моли да я оставиш,по добре го направи.на сила хубост не става.опитаи се да я забравиш и да не я търсиш,ще ти е трудно,но пък е за добро.успех ти желая/......................симба

2.   Най-добре според мен е да оставиш нещата така.
Ти трябва да си сърдит, че тя е допуснала такова нещо...Предполага се, че се познавате добре...Това, че вярва на някой друг, а не на теб, говори лошо за нея. Ти щом не си казал на никой, значи проблемът е в нея. Не и говори, щом тя така иска..след известно време тя сама ще те потърси, когато осъзнае истината. Ако продължаваш да и звъниш и да и пишеш само ще влошиш ещата..добре е да мине известно време-и двамата да осъзнаете какво е станало и какво ще става занапред.
Успех

Мег*

3.   Ако тя те обичаше , първото което щеше да направи е да ти повярва и като разумни хора да помислите върху тов от къде може да се е разбрало за това нещо (уж бременността) . Другото което бих могла да кажа е , че ако имахте бъдеще и тя искаше да е с теб , нямаше така от време на време да охладнява , обичаш ли някого - обичаш го докрай , няма днес те обичам , утре- не ! ;) Тя или те използва за някакви нейни цели и вижда , че всеки път лапваш въдицата и се държиш добре с нея , или ти наистина правиш някакви грешки които тя не може да приеме , а ти не си разказал за тях в историята си ? Ако си грешал спрямо нея - опитай се да поправиш грешките , ако всичко е било страхотно от твоя страна - значи тя се възползва от милото ти държание само когато има нужда , а когато се задоволи - охладнява и казва край :) Колкото до това как да си я върнеш - според мен първо помисли дали наистина тя те заслужава , но в никакъв случай не падай ниско и не й се моли :) Съжалявам,че коментара е малко дълъг , дано съм била полезна :) УсПеХ

4.   симба: тя ми беше казала, че си е правила тест и е бил положителен, но няколко дена след това и е дошло, а на лекар не иска да отиде. ако я оставя без нищо да и пиша много по-лесно ще ме забрави, а аз не искам. Преди няколко дена щяхме да направим 5 месеца и и се обадих да я питам дали си спомня какжо е станало на тази дата и тя ми отгожори коя дата е, аз и казах и тя ми каза, че на тази дата сме тръгнали нали. Аз я попитах дали това време на и липсва и тя ми каза, че гледа да не мисли за това и ме попита аз как съм и какво правя и така.Сноши и писах смс,че ми липсва и искам да забравим всичко и да започнем отначало на чисто, но тя не ми отговори :(

5.   не слунце,така няма тя по бързо да те забрави,а напротив.ако я оставиш на мира,ще и дадеш шанс да разбере какво иска.защото ако не те иска,ако ще и по 200смс да и пишеш няма да промениш това.само ще я настроиш срещу себе си,и ще се превърнеш в голяма досада за нея.но ако имаш някъкав шанс,се отдръпни,излизаи с други и и показваи безразличие,покажи и че си разбрал,че не си желан и се дръж мъжки и твърдо.тогава когато тя види,че вече не и досаждаш,не се молиш,и не си и вързан в кърпа,ще погледне на теб с други очи и ако имате шанс,тя сама ще ти даде знак.и ако това стане,не бъди толкова настоятелен,не я отрупваи с смс дай и свободата която иска.а колкото до бременноста,аз лично не вярвам да е истина,но това е моемнение....................................симба

6.   симба: според теб колко време ще и е нужно да осъзнае каквото и да е :? тя и днес не отговори на смс-ите ми :( според теб какъв е шанса нещата да се оправят след всичко което се случи

8.   добре де :( колко време ще и е нужно според теб да разбере какво иска така да се каже. Защото аз наистина се побъркваам и не мога да спра да мисля за нея :( както бях писал по-горе пратих и 2 смс-а но никакъв отговор на нито единия като бях написал моля те отговори ми :( незнам направо ще се побъркам

9.   симба ти от къде си

10.   от софия.колко,и до кога ще продължи никой не може да ти каже,нито пък какво ще реши.остава ти само да чакаш и да продължиш на пред пък каквото стане.и спри да я търсиш,защото като съдя по написаното,тя маи ти става фикс идея,а това хич не е хубаво.....симба

11.   ми незнам честно казано дали наистина съм способен да продължа напред и да бъда с друга. Имам чувството, че дори и да бъда с труга пак ще мисля за нея :( незнам много съм объркан :( тази седмица сигурно ще се прибирам и се чудя дали да не и се обадя да се видим да пием по кафе просто ей така като приятели но незнам :(

12.   днес говорих с нея и от разговора, който проведохме мисля, че това беше последния ни разговор. Тя по никакъв начин на иска да бъдем заедно. Дори не иска да се видим за по кафей ей така като приятели ;( ужас направо съм се сринал

13.   Зарязвай я тая няма смисал да се тормозиш заради нея!

14.   Здравейте. Минаха 2 години от както написах тази история. През периода бях с много жени, но това не промени нищо. Даже си имах няколко приятелки и пак нищо. Незнам, защо продължавам да копнея да бъда с нея. Да наистина вече съм се примирил с факта, че няма да бъда с нея, но все пак ми се иска да сме заедно.

15.   Май никой вече не чете тази тема :(

16.   Пробвай да и се обадиш пак за кафе може и да и е дошъл акъла но този път не показвай колко много я обичаш прави се че ти е приятно просто да излизате. Не й гали егото и я остави тя да действа ако се съгласи да излезете. Късмет!

17.   Пробвах да и се обадя да и честитя новата година и даже не ми вдигна :( отчаян съм и незнам какво да правя