Споделена история от На работното място

Мога ли да стана полицай на 16?
Здравейте! Искам да попитам по-запознати хора с темата, относно това, на колко години трябва да си за да започнеш тази работа, попринцип по закон на 16 години можеш да започнеш работа, но за полицията не съм информиран, имам страшно желание, също така и добра физическа и психическа подготовка. Приемам всякакви отговори по темата.

Коментари

1.   По принцип на 16 можеш да работиш, но за повечето професии се изисква да имаш минимум средно образование, така че ясно е, че на 16 няма как да станеш полицай. Завърши си образованието и тогава.

2.   Май ти липсва Умствената форма. Първо се завършва Училище, после се завършва Симеоново(Академия за полицай) ако те приемат. В училище си учи БЕЛ и История, защото ще ти трябват за влизане, може би и след това. И после ще ставаш полицай.

3.   " В училище си учи БЕЛ и История, защото ще ти трябват за влизане, може би и след това. И после ще ставаш полицай."

След училище, за нищо не ми послужиха, въпреки, че бях отличен ученик и по двата предмета.

4.   А, и на 12 можеш да станеш полицай. На тях не им трябва повече акъл от 12-годишно хлапе.

5.   Не може да станеш полицай на 16год...Къде си виждал полицаи на 16год?Ти да не мислиш,че става ей така?

7.   Не.