Споделена история от На работното място

Не искам да изпадна в просрочие..
Здравейте. Някой имал ли е опит в моята ситуация? Имам 8 бързи кредита, вноските този месец са ми 1200лв, заплатата ми е 1000лв, във финансова компания, от 1 месец съм на работа там. Не мога да ги плащам, разбира се. Спешно търся как да не изпадна в просрочие, искам кредит, който да ги обедини с минимална вноска, но това е случаят при мен..
* с добро ЦКР съм
* нямам просрочия
* заплата по банков път, пълни осигуровки
* работя в голяма финансова компания
Негативни аспекти
* нямам 6 месеца в сегашната фирма
* преди това съм била осигурявана на минимална 2 години
* тази година бях 2 месеца без работа, но не съм излизала на борсата
Писах на кредитен консултант, но винаги търся още мнения.
Обмислям допълнителен доход, но как да се справя със тази ситуация СЕГА? Къде имам най - голям шанс да ме одобрят за 6500 потребителски?
Благодаря, на тези, които отделят от времето си, за моя проблем. Дано бъде полезно и на други.

Коментари

1.   Ами какво да ти кажем? Маймуната преди да изяде портокала, си го налага на гъза да види дали ще излезе безболезнено после.

Освен че не си премерил портокала, си теглил от възможно най-лошите места. Сега вече каквото и да направиш, ще е болезнено.

Просто влизаш в moitepari.bg, задаваш си критериите и гледаш банка по банка, като тръгнеш от най-ниското ГПР. Там си пише всичко - условия, изисквания и т.н.

После почваш да звъниш и ходиш по банките и да си търсиш втора работа. И си взимаш съответните поуки. Това е.

2.   От авторката
Оправих си проблема вече, но е ясно, че тук разумни същества не могат да се намерят. Ти го питаш за компетентен съвет в такъв случай, той ти говори за маймуни, портокали и г*зове..
Просто племе сте си, ей!!

3.   2, коментарът е метафора и си има смисъл за тези, които могат да го видят. Изобщо не целя да те обидя и не знам защо си се засегнал. А и накрая съм дал реален съвет. Разбирам, че си наранен от собствената си глупост и го извърташ на "гузен негонен бяга", но коментарът си е много на място.

Не искам да те обидя, ама е малко смешно да ме нарича "просто племе" точно човек, теглещ бързи кредити. Последното не е много присъщо за умните хора.

4.   На твоя език сигурно това, което говориш и в твоята среда ти се струва висша форма на интелект, но аз търсех отговор от компетентен човек, едва ли точно от тебе. Финансово образование и стаж имаш ли? Едва ли. Добри финансити не висят да обясняват подобни глупости, на първа линия по сайтовете.

5.   4, точно съм финансист. А ти не знам защо толкова се обиди. Извинявай, ако съм те засегнал, но ако вникнеш в смисъла, това е съвета. Няма друго решение - отваряш Moitepari, търсиш си оферта, рефинансираш, обединяваш кредити и бачкаш на втора работа или по-скъпоплатена евентуално. Не знам колко по-просто да ти го обясня. Не е необходимо да си гений или дори финансист.

Ако знаех, че толкова ще се засегнеш, щях да го кажа в стил "Евгени Минчев" или "Мондьо". Не ми е проблем да го кажа в какъвто стил искаш, но смисъла ще е един и същ.

Още веднъж извинявай, ако има нещо, макар че не виждам какво, но явно виждаш нещо, което аз не.

Като гледам друг не се е и засилил да ти отговоря, така че ще трябва да се задоволиш с моето мнение за момента.

6.   Н 2, коментарът на 1 е точен отговор на въпросът ти, но ти си от "простото племе" което визова, та не могат двата ти уморени неврона да вдянат как да измери портокали на задника си...
Ти продължавай така да си разтяга задника повече от колкото можеш да понесеш... глупаво животно!

7.   Никой не ме е обидил, пич. Просто един добър финансист най - малкото би обяснил как стоят нещата с банките, какви изисквания имат и т. н. Твоето мнение, изобщо не фигурира никъде. И на това съм много доволна.
Дай съвет на някой друг.

9.   7, точно това ти написах къде да провериш за всички банки с конкретни параметри. Искаш да ти ги напиша тук всичките ли? Две цифри трябва да въведеш и 10 мин да четеш. Освен пе си заядлива, обидчива и тъпа, си и мързелива.

Отговор ти конкретно, ти се хвана за нещо съвсем друго и започна да търсиш проблем там, където го няма. А нещата са толкова прости, ама не е за прости хора. Щом си теглила бързи кредити, си ми ясна. Защо ли се хванах да ти обяднявам въобще?

10.   Ебах ти наглата джофра, братле. Теглила на поразия, че и с най-високите лихви, без да мисли, яла, пила и после като дошла сметката - олеле, дайте съвет. После като и дадеш съвет, пак ти си виновен, че не и смилаш информацията наготово, ами трябва сама да си я прочете и естествено пак ти си простото племе, а не тя, дето е теглила, без да мисли и я мързи дори да вникне в съветите. Бива наглост, ама чак толкова не бива. И разбира се, българския народ е просто племе, но тя е много умна, дето се е докарала до положение вноската да и е повече от заплатата.

Всеки в тая държава обвинява колко са зле другите, обаче не се вижда отстрани, че всъщност и той е същия.

11.   Бе, ти, не стига, че си се омазала, ами си и крайно нагла! И как тъй бързо си реши проблема? Я, сподели, че да си полезна и на другите! То теглило 8 бързи кредита, ама много интелигентно, бе!...

12.   А как изглеждаш, на колко години си?
Ако те харесам и ставаш за секс, ще ти платя кредитите до стотинка. За 6500 лева ще ми идваш нагости веднъж седмично идната 1 година, а ако си добра може и да ти доплатя. Това обаче зависи от теб.

Помисли си, офертата ми е добра.

13.   От авторката
Племе, никой нормален и добър финансист няма да ти каже, " виж ей там в това сайтченце, сравни офертите и готово" Параметри и оферти може да сравнява всеки малоумник като вас, но всеки случай е индивидуален и от това зависи одобрението от банката. Както съм описа по - горе какъв е случая. Както и да е, племе, реших си проблема с добър финансист, тук беше за допълнително инфо и сферяване, но единствената информация, която получих е, че е пълно с тъпи разбирачи, даващи само акъл, с мирис на това, което им излиза от задника. Нужда от още миризливи "акъли" нямам.

14.   "всеки малоумник като вас"

Каза "умницата", изтеглила 8 бързи кредита с обща вноска по-висока от заплатата ѝ.

Обмисли офертата на номер 12, поне ще връщаш в натура и няма да се затрудняваш финансово. То и без това като ти гледам акъла, за друго не ставаш.