Споделена история от На работното място

Всичките ми колжеки са обвързани
Работя работа с чужд език, обработка на данни в офис и 90% от колжеките ми са омъжени, а другие 10% са обвързани. Нормално е като повечето са над 25. Та в тази връзка искам да попитам освен кол център и Мак Доналдс къде мога да работя с по-младички хора, под 25? Все пак си търся гадже и бих предпочел да има и такива, търсещи връзка и необвързани.

Коментари

1.   *колежки
*другите

Моля модератор да оправи поне заглавието, автокорекцията въвежда простотии.

Автора

2.   Виж, не знам на колко години си, но не се изразяваш правилно. Начинът ти на мислене също не е правилен.
Ще намериш, когато намериш. Ако много бързаш, предприемаш прекалени рискове. Първо поработи над себе си. Ако бях жена, нямаше да те пожелая - посредствен си, а и работата ти не е най. Не казвам да си патрон, но себеуважаващ човек с култура и знаещ какво харесва.
Работи над тялото си с упражнения и добър тонус, а над ума си с интереси за инвестиции, просперитети на бъдещето и емоционална грамотност.
Искаш да се запознаеш с нови хора? Ако си достатъчно амбициозен ще ходиш на правилните места и правилните хора ще дойдат. Излизай на разходки, влизай в отборни инициативи в живота. Пробвай нови неща и као си на точното място в точния момент ще срещнеш някого, който ще е правилният за теб човек или ще го има в компанията си.
Имай визия за това как си представяш живота си след време. Къде живееш какво работиш, колко пари изкарваш и с какви социялни инициативи се заемаш? Колко деца имаш и как изглежда жената до теб?
Ако не знаеш к'во търсиш, как ш'е го намериш? А ако търсиш много и не намираш, ти какво всъщност предлагаш? Айде почнете да давате повече отколкото искате(за всички млади хора) и тогава не вие ще намерите човека, а той вас, че се виждате отдалеко.

И тоя принцип "Който подбира - мастурбира." го забравете. К'во кат' си сам? Да не би да си готов за връзка, я се погледни!

3.   На твое място бих си потърсила в сайт за запознанства. Ако си красив де, иначе не знам с какво можеш да блеснеш.

Нина

4.   Не е по темата, но един съвет към всички — ами, изключете си автокоректора, просто е.

5.   Не е редно да сереш там, където ходиш да ядеш. Има ред причини това да е така, но сега не ми се занимава да пиша за неща, които не от вчета и многократно са завтаряни.
Редно е да търсиш интимни отношения извън работното място.
Хората обикновено ходят на работа за да изкарат пари да си платят сметките и не им е до лигавене и емоции, когато са на работа. Това са ми наблюденията и личното ми виждане за свалки на работното място. Накратко - категорично съм против.

Все пак ще дам предложение по питането ти - можеш да започнеш работа в някое заведение... барман, сервитьор.. каквото те влече. Изобщо не е нужно да е макдоналдс. Можеш и на морето да се пробваш. Даже като барман ще имаш яко много шансове да забиваш жени, стига да си достатъчно отворен/комуникативен.

6.   Колежките са обвързани и ти ще напускаш? А, ако не бяха, какво щеше да стане? По цял ден да се гледаш с колежката, дето си успял да свалиш? А, като се разделите?

7.   От фейсбук приложението, много е добро. Ако го имаше по-рано щях да си хвана някой от там.

8.   Ти си отишъл да работиш.
Такива, които ми се лепят на работа ги отрязвам.
Нахални и не разбиращи от дума. Не желая да ми се натискате на работа. Да ми пишете по никое време когато спя или преди да стана.
Не бъди досаден като натрапник.
Гадже на работа малко ще ти се вържат.

10.   Нали знаеш "Не си вади... , където си вадиш хляба! " На работа се ходи за да работиш, не за да сваляш колежките.
Ако си търсиш гадже, намери си хоби, което ще е свързано със срещи с хора, ходи на курсове, ако щеш и куче си вземи. Обаче да сваляш колежка е голяма глупост! Има голям шанс тази връзка да се провали, но ще станеш обект на клюки в офиса и накрая хем без гадже, хем без работа. Не си струва! За това не смесваш професионалния и личния живот.

11.   Защо да не си хване гадже от работа, ако е за кратко там? На сегашната работа дори няма вероятност някоя колежка да те запознае с нейна приятелка, защото нямаш статус. Ти си на тяхното или по-ниско ниво, на близка възраст или по-големи от теб. Никакъв шанс за нещо добро в личен план. Ако нямаш възможност и за кариерно развитие в тази фирма и по-добри доходи, няма за какво да стоиш там. Трябва ти младо гадже студентка, но си потърси работа с развитие, за да имаш по-висок статус от тях.