Споделена история от На работното място

Масажи струва ли си?
Здравейте от доста време искам да карам курсове за масажистка, има ли такива сред Вас които да ме посътветват дали си струва, има ли някакви минуси? Доходна работа ли е? Благодаря Ви!

Коментари

1.   Доходна е.

2.   Добра работа е, но повечето такива са всъщност... курви, така че виж дали изобщо можеш да си намериш работа като реална масажистка

3.   Изморително е доста, физическа работа е. Натоварва и гърба и краката. Ако имаш някакви проблеми със здравето по-добре не го прави.
Имам приятелка, която преди известно време го работеше. Като пари става, но не е нещо уау. Цените се делят на 50%, ако си сама плащаш наем. Трябва да си готова, че много мъже ще ти досаждат и ще ти отправят неприлични предложения.

4.   Масажист съм.. Работя в Лондон. Вземам между 3-4 Хил паунда. Не, не, не правя свирки и не чукам хора..

А съм топ 10 на Лондон. Казвам го това защото масажа е изкуство. Има и шампионати, където хората показват различни букети от техники. Аз лично съм учил в 4 различни държави, 7 различни курса.
Ако ти идва отвътре да се раздаваш и да се развиваш ще успееш.
Ако ли не обикновено крайната станция е Павел Баня където правиш масажи на бабетата за 10 лв или масажи на скалпа по фризьорските салони.

Някои си остават и курви, както но. 2 каза. Вчера работих даже с една такава " колежка"... ужас.

Как да е. В България лесно може да си докарваш 3хил на месец по време на сезоните. Зимния сезон в момента е по-силен. Просто трябва да работиш за себе си, а не за разни самозвани собственици на студиа.

А за курс, ако си от София, горещо ти препоръчвам доц. Андонова в НСА. Други места като че ли няма, където да те научат нещо изобщо.

Успех!

5.   Ако е без освобождаване, трудна работа.