Споделена история от На работното място

Идеи за допълнителен доход?
Здравейте,
имам малко свободно време около няколко часа на ден и уикендите. Добра съм в ръчно изработените неща и писането, за съжаление не знам добре английски.
Кое е вярното - че пазара е залят с хендмейди или, че ги купуват от чужбина? Има ли смисъл да правя и продавам?
Може ли да помоля за съвет как да реализирам уменията си? Нямам претенции - достатъчен ми е минимален доход в началото, колкото да покривам парите за материали.
Благодаря.

Коментари

1.   Аз рисувам маслени картини и ги продавам в сайта балкан аукцион,

2.   Прави и продавай в онлайн сайтовете.

3.   Какви "хендмейди" бре, момиче? Наричат се "ръкоделия". Ето виж, дори тази дреболия ми говори достатъчно красноречиво, че нямаш нужното отношение към тази специфична дейност, гледаш на нея повърхностно и едностранчиво - единствено като възможност да изкараш още някоя и друга шепа стотинки. С такива нагласи няма как да си най-добрата в своята ниша, а за да пробиеш, трябва да си най-добрата. Ако наистина обичаш това, което правиш, използвай свободното си време, за да се самоусъвършенстваш, дори и на малка финансова загуба в началото.

4.   Онлифенс..

5.   Аз си изкарвам едни сигурни 300-500 лева на месец от спортни залози. Запознат съм доста добре със сферата и знам кои са най-обещаващите залози с около 80-90% успеваемост. Средно на ден си изкарвам едни 10-15-20 лева от такива залози. На някои хора ще им се види смешно, че изкарвам 10 лева на ден, ама накрая на месеца си изкарвам пари, колкото да си платя тока, водата, входната такса и да напълня резервоара до горе. Това не ми е основен доход, работя си и то на доста сериозна позиция.

6.   Дропшипинг т. е. да си посредник м/у продавам и купувач

7.   Запиши се да участваш в арт базар на изкуствата и творческите занаяти има онлаин сайт, можеш да имаш маса там и реално да продаваш изработени от теб неща.