Споделена история от На работното място

Мисля, че колежката ми ме сваля
Аз съм момиче на 21 години. От скоро работя в една фирма. Офисът е по американски модел- едно голямо помещение и 15 човека разположени на няколко големи кръгли бюра. Има визуален контакт към всички. Повечето сме жени. Има една колежка, която е на съседната маса, и за която мисля, че ме сваля и то все по- настървено в последно време. Тя е на 33 години. Не е женена и все повтаря, че от мъже нищо добро не е видяла и вече не се занимава с тях. Постоянно си намира повод да дойде до мястото ми- да ме пита нещо или да ми обясни как става, като по опитна в дейноста. Щом попитам за нещо и първа скача да ми помогне. В последно време, обаче започна и комплименти да ми прави. Колко ми била хубава блузката; как добре ми стояли обувките; парфюмът ми; балсамът ми и т. н. Имаме вътрешна чат-мрежа, където ми изпраща целувки, прегръдки и подобни. Като я погледна от мястото си и веднага усещам жадния и поглед. Прехапва устни и какво ли още не. Аз съм стеснителна и не мога да и кажа, че малко прекалява вече. Не зная, какво да правя? Тя усеща, че за сега и минават номерата и натиска все повече. Харесвам я, приятна ми е, но не мисля, че бих легнала с нея - не съм го правила и за сега не чувствам подобна нужда. На последното фирмено парти ме попита какви тренировки правя за крака и буквално ме опипа по бедрата. ПРЕДПОЧИТАМ СЪВЕТИ И КОМЕНТАРИ ОТ ЖЕНИ.

Коментари

1.   Ох малееее, само да ми паднеее :D

M20

2.   ПРЕДПОЧИТАМ СЪВЕТИ И КОМЕНТАРИ ОТ ЖЕНИ.
сексистка

3.   Ако не ти е приятно това което прави и го кажи в чата когато ти праща целувки, така ще избегнеш неприятното усещане да и го кажеш лично. Дръж се хладно с нея и разправяй за готиния си приятел, дори и да нямаш такъв, важното е тя да те чува. Ако пък ти е симпатична и си любопитна да опиташ с жена се остави да бъдеш ухажвана.

4.   Според мен тя се опитва да ти навреди и да те унижи. Това, че тя ти е опипала бедрата - това не е на добре. Трябва да бъдеш твърда и да не й обръщаш много внимание. А следващия път, когато тя те попита нещо, свързано с брак или нещо подобно, просто й кажи да не се занимава с теб. Заплаши я с него, не оставяй нещата така.

6.   Започни да коментираш мъжете, какво ти харесва в тях и т. н. Все пак ти харесваш мъже, нали?