Какво мислите за двойката дева - водолей
Здравейте приятели и читатели.
Много ми е любопитно какво мислите за възможността жена, зодия дева да изгради връзка с мъж, зодия водолей.
Сигурно е, че има много хора, които четат и пишат в този сайт и са или участници, или пък наблюдатели на подобен тандем. Ще се радвам ако се отзоват всякакви участници - дълги връзки, краткотрайни, влюбени, разлюбени, щастливи, разочаровани, брачни, извънбрачни... да не изброявам.
Надявам се на коментари и да стане една добра дискусия. :)

Коментари

1.   Аз съм дева, а приятелят ми е водолей. От 6 години сме заедно и ни е много добре....

2.   Чувал ли си израза "Ад на земята"?

Жена водолей съм и харесвам девите, но не и да са ми в къщата. Въпреки че и двете зодии се водим страшно педантични, мога да ти кажа, че тази комбинация е просто невъзможна.

Питаш се защо съм толкова сигурна? Защото разбираме по различен начин света. Знам колко е лесно да попаднеш под влиянието на някоя прекрасна дева, но също така знам, че за нас съвършенството е едно, а за тях е съвсем различно нещо. Ако търсиш човек, който постоянно да те анализира (не по начина, по който ние го правим) и да ти показва всичките грешки и несъвършенства, то тогава девата е повече от идеална за теб.
Най-простия пример, за който се сещам- водолея си е чистник, но на моменти си е бая разсеян, освен това няма какво да се лъжем, голяма част от нас живеят в тотален хаос. Да, може да е подреден, но все пак е хаос и девата направо може да умре като го види това.

Трябват много компромиси и ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ, за да има връзка.

Девата може да обича да критикува, но в мига, в който ? кажеш, че нещо с нея не е в ред, ще се затвори и ще те игнорира завинаги...

Понеже знам, че няма да се откажеш ти желавам успех и много търпение, защото ще са ти нужни.

ПП- после пиши как са се развили нещата :)

3.   На който с който му е писано да бъде- с него! Нема кво да се умува с тия зодии ;)

4.   Здравей. аз съм дева а приятелят ми водолей. заедно сме вече 3години и ни е много добре. постоянно сме заедно, честни са за което много се радвам и се привързват страшно силно към даден човек а нашата зодия дева е най-добрата зодия за жена. дано и вашата връзка да е хубава както нашата.

5.   Ами една жена Дева може да съгради живот и семейство с мъж водолей за цял живот, изпълнен с любов, хармония и светлина. А друга жена дева, може да изкара една седмица с мъж водолей и да се разделят с болка, омраза и негативизъм.
Отговорих ли ти?

6.   Вуйна ми е дева, а вуйчо ми-водолей. Имат над 30-годишен брак и още се обичат. Карат се за някакви обикновени неща, като това кой е изял последния домат! :Д Но то си е и от ЕГН-то вече.. Все пак, мисля, че са добър тандем. Аз също съм дева..
- момиче на 16

7.   От автора. А как според вас влияе голямата разлика в годините при такава връзка? Все пак хората се променят, узряват и със сигурност един водолей на 20 доста се различава от един такъв на 40. То това последното важи за всички хора.

8.   Не мога да ти кажа повече от това, но съм СИГУРНА, че една от двете зодии, с които Девата най-много се разбира е Водолей. :) Опитайте, нищо не губите! После сподели впечатление, ако желаеш

9.   Пълна катастрофа!

10.   Няма най-добра и най-недобра зодия. Във всяка една се преплитат плюс и минус, ин и ян, глупаво е да се сравняват зодии по "добрина". Просто съчетаването на две зодии в двойка ги прави подходящи или неподходящи такива. 3 или 6 години съжителство не са гаранция за нищо. Семейството и присъствието на децата в една двойка е съвсем различна работа и дали тя ще оцелее си проличава след 7та или 8та година обикновено, но това е за семейните. По правило въздух /Водолей/ и земя /Дева/ са едно от най-неприемливите съчетания в зодиака, независимо от останалите компоненти като асцедент, година и т. н.

Моят съвет - просвещавай се с книги или добри сайтове в интернет или пък говори с астролог :)

11.   Аз съм дева, съпругът ми е водолей. Бракът ни е на 22 години. Аз мрънкам, той ме търпи. Той пилее пари, аз го търпя. Аз съм гореща и емоционална, той е сдържан и хладен. Ние сме два свята в едно. Имаме деца. Едното е като него, другото-като мен. Отново вкъщи има два свята. Той ми изневерява с други жени, защото душата му не може да се спре на едно място, аз не му изневерявам, но наистина понякога ми се иска. Той не показва много чувствата си. Но любовта има много страни. Трябва да чета между редовете. Сигурна съм, че звучи парадоксално, но ако трябва да се омъжа пак - бих избрала него. той е най-хубавото нещо в живота ми, а децата ни са резултат от това най-хубаво нещо. Не знам дали има значение това дали аз съм дева и дали той - водолей. С годините? -загладихме острите ръбове, стана още по-хубаво.
Бих препоръчала обаче, да не мислим за хороскопи и зодии... а да си представим дали ще можем да прекараме целия си живот до този човек... В това ще открием и отговора...

12.   До автора авторката: Трудна работа е това! Много зависи, обаче от личните ви хороскопи, асцендентите тук играят ОГРОМНО ЗНАЧЕНИЕ, т. е са инициaторите на връзки ("виновни"), лунните знаци, Марс и Венера! По-склонен съм, обаче да се разделите, отколкото да сте заедно!!! Девата си е подвижен човек и винаги търси вината в другия (иначе са прекрасни хора и им се възхищавам), а водолея все ще намира време и за приятелите и нещо покрай тях, било то спорт или просто разговори за коли, самолети, двигатели...! Девата е най-постоянния от подвижните знаци, докато водолея най-непостоянния от постоянните! Мисля, че ако говорим САМО за слънцата ви, няма начин!!! От Либра

13.   Зависи от самите хора. Аз съм зодия дева,а приятеля ми е водолей и сме заедно от 9 години и сме ужасно щастливи :)